FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

farshadfa

کاربر سایت
Oct 12, 2010
25
Sign In To EA برای آنلاین بازی کردن

FIFA 11 ONLINE
بعضیها ممکنه با داشتن سی دی کی اورجینال هم نتونن از داخل بازی sign in کنن. من تو اینترنت هرچی گشتم راهش رو پیدا نکردم ولی یه راهی کشف کردم که میگم:
اول بازی و EADM رو Uninstall میکنیم و جهت اطمینان توی regedit رفته و fifa 11 رو سرچ میکنیم و هر چی پیدا کرد پاک میکنیم و Restart میکنیم.
با بالا اومدن ویندوز، اول برنامۀ EA Download Manager رو در درایوی که خود بازی قرار است نصب شود، نصب و اجرا میکنیم. از شما مشخصات اکانت میخواد که اگر ندارید باید در سایت http://www.ea.com/uk/football رفته و بالای سمت راست Join EA Sports football لینک رجیستر کردن اکانته.
اکانت را ساخته و با آدرس میل و پسوردی که انتخاب کردیم در EADM وارد می شویم.
در قسمت Setting از شما آدرس Cash و محل نصب بازیها را میخواهد که باید در همان پوشۀ نصب برنامه انتخاب کنید. مثلا:
محل نصب بازی : X:\Electronic Arts پوشۀ Cash : X:\Electronic Arts\EA Core\cache
سپس شمارۀ سریال اورجینالی که تهیه کردیم را در قسمت Activation و یا در نسخۀ جدید قسمت Redeem وارد کرده و بازی را Add میکنیم.
بازی که اضافه شد کلید Download را میزنیم و صبر میکنیم تا Download تبدیل به Play شود و EADM را میبندیم.
به پوشۀ نصب EADM رفته و در X:\Electronic Arts\EA Core\cache پوشه ای با نام آدرس ایمیلتان میبینید.
بازی را در این پوشه نصب کنید.
مثلا: X:\Electronic Arts\EA Core\cache\{ farshadkamyab@hotmail.com }\FIFA 11
قبل از ریختن کرک باید Patch 1.0.1 رسمی فیفا را نصب کنید که آخریش در آدرس زیر هست.
http://www.ea.com/uk/football/news/pc-patch-2
بعد از نصب Patch، کرک را در جای خودش کپی میکنیم و وارد بازی شده و در قسمت Sign in(اگر اتوماتیک نیامد) رفته و آدرس ایمیل، پسورد و سریال بازی را وارد کرده و وارد EA میشویم.
لذت بخشه، حتما تجربه کنید. در سایت EA هم میتونید شکل 3 بعدی خودتون را بسازید و به بازی اضافه کنید و به رنکینگ اضافه شوید، Squad بازیتون همیشه آپدیت باشه و ...
من نمیدونم اجازه دارم که سایت فروشندۀ سی دی کی رو بذارم یا نه ولی آدرس ایمیلم farshadkamyab@yahoo.com
اگر خواستید بپرسید میگم.

• Like
Reactions: jabdon

farshadfa

کاربر سایت
Oct 12, 2010
25
باشگاههای فیفا 11

FIFA 11 PRO CLUBS
قابل توجه بچه هایی که فیفای اورجینال بازی میکنن:
من یه باشگاهی ساختم به اسم IRAN FIFA که در واقع باشگاه همه ما ایرانیهاست نه فقط من.
ازتون دعوت میکنم که به این باشگاه بپیوندید و اگر کسی رو میشناسید که تو باشگاه دیگه هست ID و اسم باشگاهش رو برای من بفرستید تا بتونم بهش پیشنهاد بدم.
حتما میدونید که در قسمت Accomplishment یه قسمت برای باری کردن در قالب باشگاه هاست (Represent Any Pro Club 50 Times) و برای آزاد کردنش باید عضو باشگاه باشید.
زمان برگزاری بازیهارو هم میتونید از سایت www.eafootballworld.com ببینید.
در لینک http://www.eafootballworld.com/en_GB/clubs/635A0001/23761/schedule
آدرس ایمیل من : farshadkamyab@yahoo.com و farshadkamyab@hotmail.com .
EA ACCOUNT : farshadfa
منتظرتون هستم.

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بچه ها من خودم این squad رو پیدا کردم.تاریخشم زده بود زمستان 2011 :d
خودم چک کردم فرناندو تورس رفته بود تو چلسی :d دیگه بقیه رو نمیدونم:d
فایل رو که اکسترکت کردین ، تو Documents\FIFA 11 کپی کنید.اسم فایل رو اصلا تغییر ندید.بعد که رفتین تو بازی میرین این قسمت My Fifa 11\Fifa 11 profile\Load\Squads بعدش رو FIFA 11 Winter Transfer Update میزنید ردیف میشه :d;)

دانلود Squad

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
از دوستانی که تو منیجر مد وارد هستند یه سوال داشتم ، چجوری میشه اقتصادی کار کرد و یه پول حسابی به جیب زد ؟ :d منظورم اینه که بهترین راه در فیفا برای پول در آوردن چیه به نظرتون ؟

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
سلام من هنوز که هموزه وقتی بازی می کنم بازی تیک می زنه بعضی از وقتها
پچ یا آپ دیتی نیومده که درست بشه ؟ شما ره حلی ندارید ؟
2 gig ram
cpu:e7300
vgat:gtx260

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام من هنوز که هموزه وقتی بازی می کنم بازی تیک می زنه بعضی از وقتها
پچ یا آپ دیتی نیومده که درست بشه ؟ شما ره حلی ندارید ؟
2 gig ram
cpu:e7300
vgat:gtx260

والا منم همین مشکلو دارم مخصوصا تو ویندوز7.اگه دوستان کسی راه حلی داره دریغ نکنه.

mamb

کاربر سایت
Sep 16, 2006
21
از دوستانی که تو منیجر مد وارد هستند یه سوال داشتم ، چجوری میشه اقتصادی کار کرد و یه پول حسابی به جیب زد ؟ :d منظورم اینه که بهترین راه در فیفا برای پول در آوردن چیه به نظرتون ؟

یه راه سادش اینه که بازیکنای نا شناخته و جوون رو از تیم های گمنام دسته اول و دسته دوم لیگ های آمریکا و آسیا و حتی اروپا بخری (اونایی که زیر یک میلیون قیمت دارن)...
وقتی چنین بازیکنایی بیان به یه تیم بزرگ اروپایی مثل آرسنال،یوونتوس،بارسا و ... حتی اگه رو نیمکت هم بشینن،یهو قیمتشون میره بالای 4 ،5 میلیون ....بعد به راحتی میتونی بفروشیشون و پولشو بزنی به جیب....
در واقع برند باشگاه بزرگ بخوره بهشون قیمتشون چند برابر میشه.....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه راه سادش اینه که بازیکنای نا شناخته و جوون رو از تیم های گمنام دسته اول و دسته دوم لیگ های آمریکا و آسیا و حتی اروپا بخری (اونایی که زیر یک میلیون قیمت دارن)...
وقتی چنین بازیکنایی بیان به یه تیم بزرگ اروپایی مثل آرسنال،یوونتوس،بارسا و ... حتی اگه رو نیمکت هم بشینن،یهو قیمتشون میره بالای 4 ،5 میلیون ....بعد به راحتی میتونی بفروشیشون و پولشو بزنی به جیب....
در واقع برند باشگاه بزرگ بخوره بهشون قیمتشون چند برابر میشه.....

ممنون دوست عزیز از راهنماییت.
راه دیگه ای به نظرت نمیرسه ؟

mk8mk

کاربر سایت
Jun 15, 2010
16
آقا من یه مشکلی دارم.
یه game pad فراسو مدل fgp-660 خریدم که باهاش fifa11 بازی کنم.اما الان درست کار نمی کنه.آنالوگ راستش کلا قاطیه.شوک هاشم تو بازی کار نمی کنه.نمی دونم چه کنم.کمک کنید.
در ضمن همین gamepad توی بازی shank خوب کار می کنهه اما اونجا هم کلا شوک نمی ده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر