Mortal Kombat | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چلنج ها رو بری تا دلت بخواد گیر میاد!
ترفند خاصی هم نداره، چلنج رو برو ، بخش داستانی رو برو ، آخر مبارزات فیتالایتی و این چیزا بزن ، بدون ضربه خوردن مبارزه رو تموم کن و از این چیزا ! :d
کلا زیاد نمیخواد فکر پول جمع کردن باشی،همینطور همه ی بخش ها رو که بری گیرت میاد! :d
آها یک چیزی یادم اومد! توی قبرستون،روی دیوارهای کناری یک سری ، سَر موجودات عجیب غریبی طراحی شده! فکر کنم 4تا هستن! اونا رو پیدا کن و جلوشون نمیدونم دایره ، مربع ، مثلث ، ضربدر :-" رو بزن(همه دکمه ها رو امتحان کن یکیش هست :d ) هر کدوم رو که پیدا کنی یک مقداری بهت پول میده! :d

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
من که باز کردم شد. کامل نکردی. یه سریاشون تو منطقه مخفی هستن. اونارو پیدا کن
آخه تروفی 100 کردنشو هم بهم داد ، الان هر کدوم 2 تا از فیتالیتی ها بازه ، سومی یا چهارمی قفله!

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من می خواستم اورجینالشو بخرم و فقطم به خاطر آنلاینش می خوام بخرم,ولی شنیدم آنلاینش مشکل داره,درسته؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام
من می خواستم اورجینالشو بخرم و فقطم به خاطر آنلاینش می خوام بخرم,ولی شنیدم آنلاینش مشکل داره,درسته؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
آره درست شنیدی از مشکل هم یه چیزی اونورتره. واقعا خاک تو سر warner bros.
virtual fighter دوازده دلاری سروراش طوریه راحت میشه آنلاین بازی کرد ولی این:-&

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
دوستان من با Jade به فن میزنم که پایین بالا مثلث هست ، اما تو Move List های بازی جایی این حرکت رو ننوشته ، میخواستم بدونم کسایه دیگه از این حرکت های نانوشته دارن؟اگه کسی میدونه بگه ، مرسی

nima_montana

کاربر سایت
Feb 8, 2012
172
نام
نیما
الان می شه آنلاین زد؟

آره
من دو سه روزه امتحان میکنم وصل میشه اما کلا مشکل داره
dly داره
ولی با بعضیا خوبه اما در کل رو اعصابه
اگه تمرین کردی combo درصد بالا میزنی انلاین بازی نکنی بهتره چون 90% بازیها combo نمیشه زد
البته شایدم با نت من اینطوریه
شایدم با ایرانیا بازی کنیم خوب باشه
کسی نبود امتحان کنم

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

ما از هرکس شنیدیم میگن آنلاینش لگ داره، فریز میکنه و... :D کلاً میگن غیر ممکنه توی ایران ! میخواستم ببینم اگر امکانش نیست کد رو مصرف نکنیم الکی :D

غیر ممکن نیست ولی حقیقت داره

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
من یه مدت از joystick برای چپ و راست رفتن استفاده میکردم ولی حالا سیوا پاک شده نمیتونم میخوام ببینم برای استفاده از joystick باید چیزی ازاد کنم نمیدونم قبلن اینجوری بوده یا نه ولی دسته سالمه چون همه بازیارو درست انجام میده

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
بخاطر اینترنت ضعیف ایران هسته نمیشه انلین بازی کرد ای دی psnمن =wrath _lich_kingهسته اگر میخواستین انلین بزنین من هم هستم

---------- نوشته در 08:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 AM ارسال شده بود ----------

انلین بخاطر نت ضعیف کشور ما هسته Wrath_lich_king ای دی psnمن هسته خواستین انلین بزننین به ما هم بگین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر