بیاید تانکِ میکرو بازی کنیم!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
چهارصد کیلوبایت :shocked:
تازه حجم بازیش همش 24 کیلوبایته! :eek: بقیش امولیتوره.
اصرافکار شدیما نه؟

دوستان آیا می دانستید میشه مرحله ی بازی رو عوض کرد!؟ یعنی میشه یه کله رفت مرحله آخر.
آره. توی میکرو یادم نیست میشد یا نه ولی توی این میشه.

بریم تو کار رکورد زنی :biggrin1: من رکوردم مرحله 1 تا 42 هست با 242100 امتیاز.

Attachments

• battle city.jpg
    battle city.jpg
    32.4 KB · مشاهده: 3

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
آره. توی میکرو یادم نیست میشد یا نه ولی توی این میشه.

بریم تو کار رکورد زنی :biggrin1: من رکوردم مرحله 1 تا 42 هست با 242100 امتیاز.
اره تو میکرو هم میشد.
در مورد این رکورد زدن هم یه سوال داشتم، میشه از save کردن هم استفاده کرد؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ای بابا .. این بازیها که تحول نداره :D
ولی بدون گیم پد خود NES .. با کیبورد نمیتونم خیلی خوب این بازیها رو انجام بدم :(

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
اره تو میکرو هم میشد.
در مورد این رکورد زدن هم یه سوال داشتم، میشه از save کردن هم استفاده کرد؟
آره، خودم توجه نکرده بودم که میشه حرکات غیر ورزشی انجام داد! هر مرحله که میری جلو سیو کنی اگه باختی دوباره بیاری. آقا نمیخواد رکورد بزنید مسخره شد اینجوری :biggrin1:

ای بابا .. این بازیها که تحول نداره :D
ولی بدون گیم پد خود NES .. با کیبورد نمیتونم خیلی خوب این بازیها رو انجام بدم :(
کلاً یک دونه دکمه نیاز هست گیم پد میخوای چیکار :biggrin1:

راستی برید قسمت کنترلر اون 2 تا دکمه بالا سر A و B رو هم تنظیم کنید. ( یکیش هم کفایت میکنه ) حالا دیگه فقط این دکمه رو کافیه بچسبید تا پشت سر هم تیر بزنه. دست هم خسته نمیشه!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کلاً یک دونه دکمه نیاز هست گیم پد میخوای چیکار :biggrin1:

راستی برید قسمت کنترلر اون 2 تا دکمه بالا سر A و B رو هم تنظیم کنید. ( یکیش هم کفایت میکنه ) حالا دیگه فقط این دکمه رو کافیه بچسبید تا پشت سر هم تیر بزنه. دست هم خسته نمیشه!

کلاً بازیهای NES رو گفتم .. با کیبورد در حد تیم ملی بازی میکنم :D
مخصوصاً Platformer ها رو

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ایول خیلی حال داد :D
یه بازی تانک دیگه هم میکرو:laughing: داشت. من اول فکر کردم اونه!
اینو من رو میکرو بازی نکرده بودم. دوران بچگی ها رفته بودیم یه جایی یه تلویزیونایی بود که اینم میشد باهاشون بازی کنی:biggrin1: خیلی حال میداد با ریموت تلویزیون. الان فهمیدم این نینتندو ایده ی کنترلرهای وی رو از کجا کش رفته :biggrin1:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
آره، خودم توجه نکرده بودم که میشه حرکات غیر ورزشی انجام داد! هر مرحله که میری جلو سیو کنی اگه باختی دوباره بیاری. آقا نمیخواد رکورد بزنید مسخره شد اینجوری :biggrin1:
نزدیک بود تقلب بشه، خوب شد شفاف سازی کردیم!:biggrin1:
منم با کیبورد راحت نیستم
موقع بازی هی تو در و دیوار گیر می کنم!:biggrin1:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یادش بخیر! آقا یه نکته ای ! شما وقتی میرید تو بازی از همون اول میتونید انتخاب کنید از چه مرحله ای در بیاین تا اون صفحه ی خاکستری اومد همینطوری بالا رو نگه دارین تا به بیشترین عدد برسه یا عددی که میخواین.واقعا یادش بخیر!من همش توی ادیتورش مپ های توپ درست میکردم مثلا دور همین عقاب مادرمرده رو آهن میکشیدم و یه بار اینکارو کردم:تمام نقشه رو آهن کردم ولی فقط یه راه مستقیم گذاشتم تا بتونن از راهرو مستقیم برسن به عقاب همشون تا نصف ره میومدن بعد دوباره کج میکردن و بقیشون هم نمیتونستن از اونا رد بشن !!! پایه خنده بود.راستی به نظر من از مپ هایی که درست میکنید و جالبن یه عکس اینجا بذارید تو تاپیک باحال میشه.وقتی هم که عقابه میپکه بیشتر شبیه کوه میشه خداوکیلی یه نگاه بکنید:d یه کوه که روش برف نشسته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر