تعمیرات پلستیشن

daryanavard

کاربر سایت
Nov 25, 2007
5
سلام
کسی نیست درباره تعمیرات پلستیشن نحوه کپی خور کردن و تنظیمات لنز پلستیشن آموزش بده ؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
خب بستگی به نوع تعمیری داره که میخوای انجام بدی. کپی خور کردن که تا اونجایی که من میدونم با یه قطعه کوچیک که به جاهای خاص مدار لحیم میشه انجام میشه. در مورد تنظیم لنز بگم که کار خیلی ظریف و حساسیه. تو قسمت پشت تمامی لنز ها یه چیزی شبیه پتانسیومتر خیلی کوچیک دایره شکل به قطر تقریبی 2-3 میلیمتر هست که یه شیار وسطشه که با نوک چاقو یا یه پیچ گوشتی ریز میتونی بچرخونیش و تنظیم کنی. حالا اینکه چقدر و به چپ یا راست رو باید با آزمون و خطا امتحان کنی. اینم بگم که چون یارو خیلی کوچیکه برای تنظیم دقیق شاید لازم بشه به اندازه کمتر از یه میلیمتر بچرخونیش تا به حالت ایده آل برسه. من خودم یه موقعی که ps1 داشتم ازون جاپونیاش لنزش ضعیف شده بود و تو بازار هم گیر نمیومد. بعد از یه مدت دیگه تنظیم لنز هم فایده نداشت یادمه میرفتم از جمعه بازار لنزای خراب ویدئو سی دی رو میخریدم اون قسمت پلاستیکی و فنری رو که عدسی روش نصبه کمپلت با مال ps عوض میکردم و یه چند ماهی کار می کرد. البته کار سختی بود عوض کردن و تنظیم دوباره طوری که بعضی وقتا دیگه به کل نا امید می شدم. این کار حوصله میخواد و علاقه. ممکنه تجربه این جور کارای ظریف رو نداشته باشی و بزنی خرابش کنی ممکنه هم درستش کنی هم تجربه به دست بیاری. میتونی حتی پایه های پلاستیکی رو که عدسی روش سواره رو یکی دو میلی متر بالا یا پایین هم بکنی فقط یادت باشه برای شروع هیچ چیزی رو زیادی جابجا نکنی. البته من همه اینا رو تجربی یاد گرفتم بازم اگه مشکلی داشتی بگو شاید تونستم کمک کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر