نسل بعد نسل رنگ های تیره !!!

نسل بعد نسل رنگ های تیره!!!
بچه ها همانطور که میدونید اکثر کارشناس ها بازیهای نسل جدید را بازیهای با رنگ های تیره و مرده نامیده اند!
بازیهایی که افراد را ممکن است دچار افسردگی کند!!!
من نمونه ای از این تفاوت رنگ و نسل را برای شما بصورت عکس هایی که خودم از موتور CRYEngine گرفتم را میارم!
در ضمن درسته که تفاوت گرافیکی بین عکس های پایین بسیار فاحش هست ولی هر فردی با CRYEngine1 مطمئنآ ممکنه کمتر به قول معروف بره تو حس و حال بازی ولی از جهت دیگه کمتر افسرده میشه!(این نظر شخصی منه)
چون تمام رنگ های به کار رفته در اون رنگهایی شاد هستن!
مثلآ بازیPES 6 محصول کونامیرا که به یاد دارین!
میدونید برای چی جنگ را به شرکت رقیب یعنیEA باخت؟
به خاطر این باخت که از رنگهایی کاملآ مرده و تیره توش استفاده شده بود و این تفاوت در به کار گیری رنگ های شاد در اون بسیار واضح بود و حس میشد
فیفا 2007( کلآ سری فیفا) نسبت به سریPro Evolution دارای رنگ هایی به مراتب شاد تر و روشن تری بوده!
و همین امر + چند مورد دیگه(مثل صداگذاری خوب سری فیفا) باعث شد که بعضی از سایت ها مثل گیم اسپات از گیم پلی سریPro Evolution صرف نظر کنن و ...
هدف از زدن ایت تاپیک این بود که اگر بچه ها هم میتونن عکس هایی در این رابطه بیارن این کارا انجام بدن و ...

[FONT=Times New Roman (Arabic)]عکس های بازی فارکرایCryEngine 1 [/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]____[/FONT]
عکسی از بازی نسل بعد کرایسیسCryEngine 2

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
شما لطف داری :biggrin1:
ولی چرا :confused:
نوشتت بیشتر شبیه اسپم بود تا یه پست!
خب حرفات درست نیست دیگه
کی گفته PEs تیره تر از فیفا هست ؟ من که کاملا فیفا رو تیره تر می دونم حتما اگه به صفحه مانیتور از دور نگاه کنی متوجه می شی.
در مورد کرایسیس هم خب ادیه چون توی فارکرای ما با یه بازی فانتزی طرف بودیم اما اینجا بیشتر واقع گرایی داره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
خب حرفات درست نیست دیگه
کی گفته PEs تیره تر از فیفا هست ؟ من که کاملا فیفا رو تیره تر می دونم حتما اگه به صفحه مانیتور از دور نگاه کنی متوجه می شی.
در مورد کرایسیس هم خب ادیه چون توی فارکرای ما با یه بازی فانتزی طرف بودیم اما اینجا بیشتر واقع گرایی داره
فارکرای بدبخت چرا فانتزی بود؟؟;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
حالا كجاش رو ديدين.............. :eek: :eek:

crisis حالا حالاها بسي حرف دارد براي گفتن :shrewd: :shrewd: :shrewd:

همچين بتركونه كه بيا و نگاه كن :o :o :o

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خب هردوش تو محیط جنگل هستن:) یا جنگل ها رنگشون عوض شده یا من دارم اشتباه میکنم:biggrin1:

كلا كرايسز :love: چون به واقعيت خيلي نزديكه رنگاش طبيعيتره ولي فار كرا:love: چون يكم ساده تر طراحي و ساخته شده به نقاشي :biggrin1: بيشتر شبيهه

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
خوب هر کسی برای خودش نظری داره و عقیدش براش مهمه و برای منم قابل احترام!
ولی اگه یکم دقت کنید میبینید که رنگ هایه به کار رفته تو PES مخصوصآ در تماشاگرا و پرچم ها و ... بسیارتیره تر و مرده تر از فیفا هستش.
میتونید عکس های زیر را با هم مقایسه کنید تا متوجه بشوید که کدوم محیط رنگی تر و برتری دارن!(البطه من منکر گرافیک و گیم پلی و کلآ باحالی PES نمیشم):
2e698o4.jpg

در ضمن بهتره بجای ایراد گرفتن از همدیگه از بازیهایی که با موتورهای یکسان و البطه بهینه شده ساخته شدن(مثل همین فارکرای و کرایسیس) عکس بزارید و ...(فکر کنم تاپیک خوبی بشه اگه بعضی ها بزارن)
در ضمن منظور من از اینکه میگم رنگ های تیره تو بازیهای نسل جدید زیاده اینه که در این بازیها از وسایلی استفاده نشده که رنگ شاد داشته باشن مثلآ من نمیگم بهتره رنگ درخت ها بشه سبز مایل به زرد(که مثلآ اینجوری بازی حال و هواش فانتزی و شاد بشه) بلکه منظورم اینه که وسایلی که تو بازیها به کار رفته همه رنگ تیره دارن و اصلآ یکم فکر کنید میبینید که تمام بازیها یا دارن تخیلی میشن یا ترسناک ... که بقیشا خودتون بهتر میدونید!

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
فكر كنم منظورت اينه كه تو فيفا به جاي رنگاي قرمز و سفيد ، نارنجي و كرمي نشون داده ;)

رنگاي Pes خيلي هم بهتر و واضحتره به نظر من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر