FIFA 11| PS3

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash

چندی پیش EA نخستین اطلاعات رو از این بازی اعلام کرد که در زیر میبینید:

حرکات بازیکن ها در FIFA 11 کاملا جدید طراحی شده و EA در حال ضبط حرکات با دوربین های مخصوص است که انتظار میرود شاهد Motion Capture های خیلی خوبی باشیم

موزیک های بازی کاملا ساخته شده ی خودشان است و به هنگام پیروزی یا شکست تیم شما آهنگ بازی نیز تناسب با آن تغییر خواهد کرد

در این شماره میتوانید به هنگام گشتن در منو های بازی اهنگ پخش شده را خودتان انتخاب کنید..

گیم پلی بازی گیم پلی پیشرفت کرده ی fifa10 هست و EA در این مورد به حرف طرفداران بسیار توجه کرد و قول داده که مشکلات نسخه قبل حل خواهند شد

بر روی پاس ها بسیار کار شده و هنگام پاس دادن باید به مانند یک بازیکن واقعی نوع پاس تکنیک و مسافت پاس رو انتخاب کنید

پنالتی هم در بازی دست خوش تغییرات شده و به پنالتی های World Cup 2010 South Africa
بسیار شبیه است
ویدیویی از بازی که کنترل جدید بازی را نشان میدهد
تصاویر بازی:

در حال حاضر اطلاعات بیشتر در دسترس نیست..!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Politiciλn

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اصولا بازی هایی که مولتی هستند تا زمان اومدنشون خیلی تو تاپیک ها خبری نمیشه مگر اینکه یک خبر خیلی خاصی بیادش. کمتر از 3 هفته دیگه که دمو بیاد همه میان اینجا و بحث ها هم شروع میشه.

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
اینو دیدین برو بچ ؟

خیلی پشم ریزون بود حتما ببینید :d

http://www.youtube-nocookie.com/watch?v=kRsqvDm1074&feature=related

من گفتم +personality بد میترکونه ...

توضیحات روتر هم جالب هست ...

این استیل بدنها هم عالیه رونی کاملا بدن خودشو داشت ...

یه تیکه هم استیل انقد عضلانی میکننش اندازه رونی (کولمن) میشه :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام
واقعا چرا خبری از این فیفا 11 نیست ؟
البته توی یوتیوب چندین بازی آپلود کردن که میشه دید چطوریه ولی متاسفانه توی ایران بخاطر روز قدس کمی اینترنت به مشکل خورده و نمیشه ویدئویی دید
بچه های خارج از کشور یه چند تا از این بازیها رو دانلود کنند بعد یه جای کاملا مبادی شرع اسلام آپدیت کنند تا ما هم بتونیم اینها رو ببینیم
باتشکر

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
بازی واقعا عالی شده.. گیم پلی باز هم به فوتبال واقعی نزدیک تر شده. یک تریلر میزارم از گیم پلی بازی رئال مادرید - آرسنال.. تقریبا 11 دقیقه هست.
(از ضربدر هایی که کنار تصویر میاد میشه فهمید که واسه نسخه پلی استیشن 3 هست! :d )

کیفیت خوب با فرمت MP4 - صد و نود و دو مگابایت!
کیفیت پایین - فرمت MPEG - صد و چهل مگابایت!
کیفیت پایین - برای PSP - Ipod - سی و هشت مگابایت

یک تیزر معرفی کاکا هم هست که دیدنش خالی از لطف نیست! :

دانلود با کیفیت خوب و فرمت MP4 با حجم تقریبا 9 مگابایت!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من امسال ميخوام با PES اين FIFA رو هم رو PS3 بگيرم به اين دلايل که همه بايد به همين دليلا بخريد :D

1-دروازه بانی تو منچستر :D

2-کاور با عکس دو تا بازيکن مادريدی و منچستری بدون بازيکنای چلسی و بارسا :D

3- ساختن تيم دلخواه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: daniel45

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
وای راست میگی! من اشتباه کردم! آخه میدونی چیه!؟ من واسه اینکه مافیا 2 رو رو کامپیوترم بازی کنم،کرکش گفته بود اگه تو بازی Healthdrop شده،تاریخه کامپیوتر رو 7 روز ببر جلو!
به هر حال باز هم شرمنده از همه،ولی ای کاش اشتباه من درست بود،بابا دیگه نمیتونم تحمل کنم خب :( 70 تومنمم حاضره :((((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر