E3 2010 | شمارش مکوس Rare برای یک سورپرایز

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
rare_1275950239.jpg

استودیوی 1st party مایکروسافت,RARE,هم اکنون یک شمارش معکوس روی Home page وبسایت خودش قرار داده ...همین طور که تو شکل میبینین عبارت "One in a million" و یک آوتار خود نمایی میکنن;اما به نظر شما چی میتونه باشه ؟ یه بازی برای natal ؟ دنباله ی kameo ؟ به هر حال تا روز 14 June و برپایی کنفرانس خبری Microsoft در E3 برای آگاه شدن از سورپرایز این استودیو صبر میکنیم(یعنی مجبوریم صبرکنیم :biggrin1:)...

• Like
Reactions: fixer

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
Rare واسه من یعنی یک استودیوی کاملا خلاق که همیشه میشه روش حساب کرد.هیچ وقت دنباله کلیشه های رایج نرفته برای بازی هاش حتی اگه به قیمت عدم موفقیت عناوینش تموم بشه(B & K )
شوق ـم واسه E3 ده برابر شد...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
منم احتمال میدم یه پلتفرمر باشه.
Conker و Banjo Kazooie (البته BKـه پلتفرمر، نه مثل اون قبلی ریسینگ:D) گزینه هستند.
شاید هم Perfect Dark باشه اصلا:D

یه عنوان برای نتال هم 100% در دست ساخت داره. که این احتمالا جدا از اونه، چون 7 روز دیگه کنفرانس اصلی مایکرو است، ولی نتال روز قبلش است.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
Conker 2 = سورپرایز

در غیر این صورت .... فقط خدا کنه دیگه سمت بانجو هم نرن!
اگه Conker 2 معرفی بشه که رسمآ E3 برای من به بهشت تبدیل میشه !
ولی Banjo هم اگه به همون سبک قدیمی (نه این چرت و پرتی که این نسل ساختن) بیاد فوق العادست !
کلآ Rare یکی از بهترین استودیوهاست که متآسفانه خیلی وقته خبری ازش نیست !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
آریا Rare یکی از بهترین استدیو ها بود!

من هنوزم نتونستم این شرکت رو به خاطر B&K ببخشم! هرچند بیش از اندازه خوش بینانه هست که منتظر معرفی شماره های بعدی سری های Banjo, Kameo و Conker باشیم اما من امیدم رو از دست نمیدم!

هرچند مطمئن هستم این بازی جدید هم یک عنوان برای نتال هست...

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
منم احتمال میدم یه پلتفرمر باشه.
Conker و Banjo Kazooie (البته BKـه پلتفرمر، نه مثل اون قبلی ریسینگ:D) گزینه هستند.
شاید هم Perfect Dark باشه اصلا:D

یه عنوان برای نتال هم 100% در دست ساخت داره. که این احتمالا جدا از اونه، چون 7 روز دیگه کنفرانس اصلی مایکرو است، ولی نتال روز قبلش است.
شرمنده من فضولی کردم رفیق ... ندیدم گذاشتین خبرو:(...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آریا Rare یکی از بهترین استدیو ها بود!

من هنوزم نتونستم این شرکت رو به خاطر B&K ببخشم! هرچند بیش از اندازه خوش بینانه هست که منتظر معرفی شماره های بعدی سری های Banjo, Kameo و Conker باشیم اما من امیدم رو از دست نمیدم!

هرچند مطمئن هستم این بازی جدید هم یک عنوان برای نتال هست...
کلآ استودیویی مثل Rare با Nintendo بهتر کار میکنه تا Sony و Microsoft ! نیازی به مدرک و دلیل هم نیست. زمان N64 شاهکارهایی مثل GoldenEye 007 , Banjo Kazooie , Banjo Tooie , Perfect Dark , Conker و ... رو ازش دیدیم (البته قبل از اون هم بازیهای فوق العاده ای مثل Battletoads رو داشت) ولی توی این نسل با اینکه بازیهای خیلی خوبی داشت , هیچ کدوم به پای شاهکارهای قبلیش نمیرسید. ولی با اومدن Natal میشه انتظار عنوان های جالب و متفاوتی رو از Rare داشت.

چقدرممکنه که conker باشه؟(conker برای xboxبود یا xbox360؟)
برای Nintendo 64 بود که بعدآ به بهترین شکل برای Xbox بازسازی شد و حتی قسمت Multiplayerـش هم مثل اینکه خیلی جالب بوده !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
شرمنده من فضولی کردم رفیق ... ندیدم گذاشتین خبرو:(...
نه آقا،من همچین حرفی نزدم:D

چون اون خبر یه نمه کامل تر بود گفتم شاید بعضی ها که با Rare کمتر آشنایی دارند، بخونن بهتر قضیه رو درک کنند. اومدم تو فروم هم بگذارم که دیدم همون موقع گذاشتی:D فروم برای بحث و تبادل نظر است دیگه بالاخره!
چقدرممکنه که conker باشه؟(conker برای xboxبود یا xbox360؟)
Conker که 2 تاش مال قبل از موقعی بود که مایکرو Rare رو بخره و برای Nintendo 64 منتشر شد. یه Conker هم بعدا تو سال 2005 برای Xbox ساخته شد.
خدایی حیف نیست این رو تو 360 نبینیم؟:D

conker-live.jpg

شاید یه کم غیر ممکن به نظر بیاد، ولی به قول ماکان ما امیدمون رو از دست نمیدیم:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
کلآ استودیویی مثل Rare با Nintendo بهتر کار میکنه تا Sony و Microsoft !

مشکل این هست که مایکرو فقط به عناوینی که مطمئن هست خفن میفروشن بها میده و فقط توی چند سبک خاص مانور میده! البته این کار مستقیم به سیاست های مایکرو برمیگرده که متاسفانه برای افرادی مثل من غیر قابل قبول هست.

مثلا من همیشه منتظر بودم شماره های جدید از سری های Panzer Dragon, Crimson معرفی بشه، به Rare آزادی کامل داده بشه تا بتونه یک پلتفرمر خیلی خوب با سلیقه خودش بسازه اما تا الان همچین اتفاقی نیفتاده...

مثلا هرچند به نظر میرسه Rare بعد از جداشدنش از نینتندو دیگه ان شرکت گذشته نیست اما نسل قبل با Live & Reloaded اثبات کرد که هنوزم میتونه شاهکارهای جم و جور خلق کنه اما میبینیم که عملا توی این نسل مایکرو این شرکت رو کنار گزاشته و هر عنوانی هم که ساخته میشه کاملا سفارشی هست!

در کل مهم نیست چی اما من امیدوارانه آرزو میکنم یه عنوانی از Rare ببینم که حالا تو هر سبکی که هست در سطح عناوین گذشتشون باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر