تصاویر Dungeon Siege III

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
امروز اسکوئر انیسک در یک اقدام غیر منتظره ساخت شماره ی سوم از نقش آفرینی کلاسیک Dungeon Siege را توسط استودیوی Obsidian Entertainment تایید کرد.

البته ظاهرا Obsidian Entertainment این بازی را تحت نظارت Chris Taylor و استودیوی او Gas Powered Game خواهد ساخت.
ضمنا برای اولین بار این بازی برای کنسول ها منتشر خواهد شد.

همچنین به گفته ی اسکوئر انیکس بازی از یک Co-Op بسیار قوی پشتیبانی خواهد کرد وبازیکنان قادر خواهند بود به همراه دوستانشان بازی را به صورت Online Co-Op به اتمام برسانند.

همچنین قابلیت تعامل بسیار زیاد با محیط بازی وتصمیم گیری هایی که روند وداستان بازی را تغییر میدهند در بازی وجود خواهد داشت.

Last edited by a moderator:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوست عزیز وقتی تاپیکی برای عکس های بازی میزنید حتمآ عکس ها رو به صورت Thumbnail در تاپیک قرار بدید گذاشتن سایز اصلی عکس ها صفحه رو خیلی سنگین میکنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
یه ناظم و یا مدیر عزیزی بیاد به داد ما برسه عکس هارو با اجازه استاد ویرایش کنه!:D فکر ما Dial Up ای هارو هم بکنید!:D به جان حضرت سارگرس نزدیک 30 دقیقه هست منتظر لود شدن این صفحه موندم!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
یه ناظم و یا مدیر عزیزی بیاد به داد ما برسه عکس هارو با اجازه استاد ویرایش کنه!:D فکر ما Dial Up ای هارو هم بکنید!:D به جان حضرت سارگرس نزدیک 30 دقیقه هست منتظر لود شدن این صفحه موندم!
بدتر از این دیگه نمیشه:))=))
هنوز اینجوریی:d
من trailerش رو دیدم بازی جالبی به نظر نمیرسه/:)

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یعنی یه بار نشد این استودیو یه چیز بسازه که ارزش گرافیکی هنری داشته باشه.یکی داغون تر از دیگری....:|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یعنی یه بار نشد این استودیو یه چیز بسازه که ارزش گرافیکی هنری داشته باشه.یکی داغون تر از دیگری....:|
در بازیهای نقش آفرینی گرافیک در اولویت آخره.
بعدشم واقعا شما در تصاویر گرافیک هنری نمی بینید. گرافیک هنری تو این تصاویر موج میزنه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بهترین بازی نقش افرینی که من بازی کردم شماره 1 این بازی بوده اصلا ادم وقتی بازی میکنه میفهمه چی به چی هست مثل بازی های امروزی اینقدر منوهاش پیچیده نبود هنوز هم که 5 سال گذشته از تاریخ انتشار بازی من بازی میکنم البته با دوبله که خیلی حال میده واقعا

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
منم با این که اصلا RPG بازی نمی کنم ولی با شماره یکش خیلی حال کردم بهترین RPG عمرم بوده تا الان ولی این بهش نمی خوره قشنگ باشه:-s

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اگه این بسته ی مکمل شماره 1 رو بازی کرده باشین اون هم عجب چیزی بود کوله پشتی به بازی اضافه شده بود میتونستی ایتم بیشتری حمل کنی کارکتر هاش خیلی جالب کار شده بودن 1 کیشون یادمه مثل جنگلی ها بو خیلی بزرگ بود یادش بخیر!!

من تو شماره 1 بازی 1 ایتم به دست اوردم هنوز که هنوزه نمیدونم چه کاربردی داره اونجا که میرفتیم این جادوگر بزرگ چی بود مرلین که نبود (از همه هم ضعیف تر بود من استخدامش میکردم لختش میکردم همه ی ایتم ها ش رو بر میداشتم اخراجش میکردم)
به جای خر هم میشد استفادش کنی فقط 1 قابلیت بهتر داشت نسبت به خر میتونس ،خون بده اون جادوی Heal winD رو خوب اجرا میکرد>:d<
همین که تو غار وسط یخ ها زندانی بود نجات بدیم اونجا 1 چیز به دست میاوردیم اسمش رو اون موقع خودم ترجمه کردم:dشبیه چشم سوسک بود معنیش هم همین بود هیچ قابلیتی نداشت ما هم واسه قشنگی نگهش میداشتیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر