دانلود بازی پی اس پی فقط با لینک مستقیم(هر فایل تا 30 روز اعتبار داره)

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
دوست عزیز بابت لینک ممنون من یه بار متال گیر رو دانلود کردم از یه جایی ولی می گه نمیشه ادامه داد. میخواستم بدونم این لینکی که گذاشتی پچ شده یا فیکس شده هست یا نه؟

mohammad_s7201

کاربر سایت
Jun 8, 2010
20
دوست عزیز بابت لینک ممنون من یه بار متال گیر رو دانلود کردم از یه جایی ولی می گه نمیشه ادامه داد. میخواستم بدونم این لینکی که گذاشتی پچ شده یا فیکس شده هست یا نه؟

لينك ها كاملا سالمن. خيالت راحت. درضمن اگه يه لينكي مشكل داشت و دانلود نشد ميرورهاي ديگه اي هم ازش هست كه ميتوني از اونا دانلود كني

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
لينك ها كاملا سالمن. خيالت راحت. درضمن اگه يه لينكي مشكل داشت و دانلود نشد ميرورهاي ديگه اي هم ازش هست كه ميتوني از اونا دانلود كني
داداش شرمنده من بد منظورم رو رسوندم. من اینو دانلود کردم. بعد اون فایل زیپ رو هم دانلود کردم برای.

یه سؤال دیگه هم دارم از شما. اون لینک 80 بایتی برای چیه؟ اونا رو باید چکارشون کنیم؟ پسوندشون CRC هست

mohammad_s7201

کاربر سایت
Jun 8, 2010
20
داداش شرمنده من بد منظورم رو رسوندم. من اینو دانلود کردم. بعد اون فایل زیپ رو هم دانلود کردم برای.

یه سؤال دیگه هم دارم از شما. اون لینک 80 بایتی برای چیه؟ اونا رو باید چکارشون کنیم؟ پسوندشون CRC هست

اون فايل چيزي نيست. براي زيپ كردنه. شما به اون كاري نداشته باش.
فايل هايي رو كه دانلود كردي اكستركت كن، يه دونه فايل با پسوند cso بهت ميده كه همون بازي هستش

mohammad_s7201

کاربر سایت
Jun 8, 2010
20
بازي زيباي M.A.C.H: Modified Air Combat Heroes براي PSP
machmodified.jpg

براي دانلود كليك كنيد

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
اون فايل چيزي نيست. براي زيپ كردنه. شما به اون كاري نداشته باش.
فايل هايي رو كه دانلود كردي اكستركت كن، يه دونه فايل با پسوند cso بهت ميده كه همون بازي هستش
سلام داداش. بله دیشب همه رو چک کردم غیر از متال گیر چون هنوز مطمئن نیستم. ولی بابت بازیها ممنونم. واقعاً لینکاتون عالیه. موفق باشین. دوستان عزیز پیشنهاد می کنم حتماً دانلود کنین چون سرعتش عالیه...
من دیروز مدال هنر و مرد آهنی 2 رو دانلود کردم. واقعاً عالی بود.

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی

mohammad_s7201

کاربر سایت
Jun 8, 2010
20
سلام داداش میشه این بازی رو بزارین؟ دیروز من می خواستم دانلودش کنم وقت نشد الان خواستم دانلود کنم دیدم تو لیست نیست....

بفرما:

دانلود با لينك مستقيم و رزيوم دار:
فقط كافيست لينك هاي زير را به دانلود منيجر منتقل كرده و دانلود را شروع كنيد.
دانلود با لينك غير مستقيم :
دانلود از 2shared:​
دانلود از filefactory:​
دانلود از easy-share:​
پسورد فايل: zobdeh.ir​

fafzooni

کاربر سایت
Apr 10, 2010
42
نام
فرّخ افزونی
بفرما:

دانلود با لينك مستقيم و رزيوم دار:
فقط كافيست لينك هاي زير را به دانلود منيجر منتقل كرده و دانلود را شروع كنيد.
دانلود با لينك غير مستقيم :
دانلود از 2shared:​
دانلود از filefactory:​
دانلود از easy-share:​
پسورد فايل: zobdeh.ir​
سلام داداش.
ممنون انشالله فردا دانلود می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر