Disciples 3: Renaissance -> PC

3112c51.jpeg

921134_55258_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Akella
Publisher: Kalypso
Genre: Fantasy Turn Based Strategy
Release Date: July 13, 2010

بخش 2) لینک ها:

سایت بازی
تصاویر بازی 1
تصاویر بازی 2

یخش 3) توضیحات:

همیشه بین خدایان جنگ بوده . هیچ وقت امیدی نبوده که بین خدایان صلح و آشتی وجود داشته باشه از زمان به وجود آمدن Nevendaar حکمرانی روی سرنوشت تمام مریدان فانیشان

باعث شد که خون های زیادی ریخته شود و باعث به وجود آمدن انتقام و نفرت بین خدایان شد.خدایان کاملا حاضر هستن که نیرو هایشان به بدترین وضع ممکن نابود شوند . و تنها نقشه

آن ها فدا کردن ساخته هایشان برای رسیدن به هدف خودشان هست.ولی در گذشته زمانی بود که خدایان ساخته های خودشون رو دوست داشتن.

هیچ کس جز شما نمیتواند سرنوشت Nevendaar رو تغییر بده.

بازی یک گام بلند به جلو برداشته است و یک تحول بزرگ در ژانرTurn-base RPG/Strateg ایجاد خواهد کردشما به عنوان فرمانروای یکی از نژاد های خیالی باید بجنگید تا خدای خود رو بر جهان دوباره حاکم کنید.

در این بازی 3 گونه نژاد وجود دارد که شما میتوانید با ان ها بازی کنید:

Empire
Elven Alliance
Notorious Legion of Damned

و پیش بینی میشود که نژاد های دیگر در طی Expantion های مختلف ظاهر شوندهر کدام از نژاد ها دارای نیرو ها تاکتیک ها و توانایی های مخصوص به خود هستند.

برای اولین بار در سری های موفق Disciplesاین بازی کاملا 3Dاست که به بازیکنان این اجازه رو میده که اونطورکه باید و شاید خودشون رو در ناحیه بازی حس کنن.

سیستم جنگی در این بازی با سری های قبلی کاملا متفاوت است. حالا نیرو ها میتوانند در سطح منطقه جنگی حرکت کنند و میتوانند از نقاط مختلف زمین برای تقویت خودشان استفاده کنند (در
ورژن های قبلی این بازی نیرو ها سر جای خودشان ثابت بودند)

این بازی از یک موتور کاملا جدید استفاده میکنه .بازی فوق العاده Fresh به نظر میرسه. گرافیک بازی تغییر چشم گیری کرده که واقعا با سری های قبلی متفاوته.

تحولی که در مورد 3D در این بازی رخ داده باعث شده که دید بهتری نسبت به زمین جنگ داشته باشیم.

شما میتونین دوربین رو تکون بدین و به این صورت میتونین حرکات رو بهتر ببینین.

نیرو ها واقعا عالی هستن و انیمیشن واقعا تمیز کار شده و همینطور روی spell ها و اتفاقاتی که در میدان جنگ رخ میدهد. شما واقعا عاشق اون چیزی میشید که میبینین.

در این بازی هم مثل ورژن های قبل شما گروه های کوچکی رو هدایت میکنن که یک Hero اصلی دارند و در طول نقشه حرکت میکنند و میجنگن و از Spell ها استفاده میکنن و . . .
Empire Disciples 3 از موتور مجازی شخصی خودش استفاده کرده تا یک محیط 3D فوق العاده رو نمایش بده. Hero در این بازی به حد زیادی قابل تغییر هست شما میتونین تمام جزئیات Hero رو تغییر بدین از جمله Ability ها و لباس جنگی و . . . Hero و یارانش Experience میگیرند و به درجات بالاتر میرسند مانند ورژن های قبل.
این بازی در تاریخ 13 جولای (22 تیر) برای پلتفرم PC منتشر میشه. (لازم به ذکره نسخه روسی این بازی سال گذشته عرضه شد و نسخه های اروپایی و آمریکایی امسال عرضه میشه).

System Requirements
Disciples 3 Minimum Requirements
Windows XP / Vista.
HDD: 4 GB
Proccesor: AMD 3000+ or Intel Pentium 2 Ghz.
RAM: 512 MB
Video: ATI Radeon 9600 or NVidia (DirectX compatible), 128 megabytes.
DVD ROM

Disciples 3 Recommended System
AMD 4800+ or Intel Core 2 Duo 2600
1 Gb RAM
ATI Radeon X1900 or NVidia 7600 (DirectX compatible), 256 megabytes
HDD: 4 GB
Windows compatible sound card
DVD ROM

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: maapor

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
خب بلاخره با هزار زحمت قسمت آموزش رو تموم کردم..........یکمی اولش گیج کنندس اما جلوتر بهتر میشه...کلا اگه هیچ بازی ندارین بازی کنین اینو بازی کنین...حالا تا برم بیشتر بازی کنم شاید بهتر شد;)

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
دیدم تایپک مشکلات این بازی نیست گفتم همینجا بپرسم
من بازی رو دانلود کردم, وقتی اجراش میکنم بعد از نمایش فیلم هاش صفحه سیاه و نقره ای میشه دیگه جلوتر نمیره
مشکل از چیه؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
ویرایش:این CIV v چقدر خفنه:dکمی بازی کردم دیگه نمیتونم ولش کنم:dولی هنوز هم میگم RTS خیلی بهتره:d

آخرین ویرایش:

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
ببخشید فرق Turn Based Strategy با real time strategy چیه؟
من دارم این بازیو دان میکنم اما دقیقا متوجه سبکش نشدم.یعنی میدونم استراتژی هست اما اینکه turn based رو متوجه نشدم .
پیشاپیش ممنون.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
درود
ببخشید فرق Turn Based Strategy با real time strategy چیه؟
من دارم این بازیو دان میکنم اما دقیقا متوجه سبکش نشدم.یعنی میدونم استراتژی هست اما اینکه turn based رو متوجه نشدم .
پیشاپیش ممنون.

real time strategy یعنی بطور همزمان هم خودت هم رقیبت (یا هوش مصنوعی) بازی می کنند
ولی توی Turn Based Strategy یه حرکت تو میری, یه حرکت اون; دوباره یه حرکت تو میری, یه حرکت اون ...

• Like
Reactions: WILD GOAT

sinners_silent

کاربر سایت
Jul 26, 2009
25
سلام.
بچه ها 2 تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون
1.ایا این بازی رو میشه بصورت شبکه لن و افلاین بازی کرد؟
2.من این بازی رو از میهن دانلود " دانلود کردم اما نمیدونم چطور نصب کنم اخه فایل setup نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام.
2.من این بازی رو از میهن دانلود " دانلود کردم اما نمیدونم چطور نصب کنم اخه فایل setup نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید
احتمالا فايل دانلودي شما به صورت image هست، كه اون را بايد با يه درايو مجازي mount كني.

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
بله ایمیج هست ولی بعد از اکسترکت کردن هیچ راهی واسه نصب نیست
درود
از راهنمای خود سایتی که دانلود کردی میتونی راحت نصبش کنی چون منم از میهن بازی دانلود کردم از همین راهنماش نصب کردم.
واسه بعضی از ایمیج ها حتما باید روی DVD رایت شن تا بتونی از طریق اتوران یا ستاپ نصب کنیش.
بهترین راه راهنمای همون سایتی هست که ازش دانلود کردین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر