کمک در Resident Evil 4

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
دوستان اگه دعوا سر سری کارته من بگم من با یه سیستم ذغالی بالا اوردم (5200) رونم اجرا میشد کرکشم ریختم:confused:فقط نتونستم سیستم بازی با موسشو راه بندازم (که اگه میشد چی میشد )
سلام اگه می خوای موست راه بیوفته از اینجا دانلود کن http://www.filesend.net/download.php?f=d738c1a1d3ee7085216913648f9eeb3a

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
به جاي استفاده از موس من مي گم كه يه جوي استيك بخري خيلي بهتره گيم پلي اين بازي رو محشر ميكنه و ارزششو داره.

terminatator

کاربر سایت
Jan 11, 2009
3
سلام
اینجا که بحث در مورد evil 4 یکی به منم کمک کنه.
من بعضی مواقع که می خوام از دری رد بشم از بازی میره بیرون و dont send میزنه.
معلوم نیست که کجای بازی اینجوری می شه برای همین از در که می خوام رد بشم می ترسم.
خواهش می کنم یکی کمکم کنه.

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
کوماندو

سلام
اینجا که بحث در مورد evil 4 یکی به منم کمک کنه.
من بعضی مواقع که می خوام از دری رد بشم از بازی میره بیرون و dont send میزنه.
معلوم نیست که کجای بازی اینجوری می شه برای همین از در که می خوام رد بشم می ترسم.
خواهش می کنم یکی کمکم کنه.
با عرض سلام من میخاستم بدونم بهترین روش و اسلحه برای کشتن کوماندو در اخر بازی رزیدنت اویل چگونه هست
ممنون:((

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمایی

Jack Krauser رو میگی؟به نظر من اون Killer7 اسلحه خیلی خوبیه چنتا که تیر بزنی کارش تمومه.
با عرض خسته نباشید اونجایی که اون برنده ها میاین اشلی رو از اون محوطه بلند میکننو بعد از چند تا دمو نشون میده که اون قد کوتاهه اشلی رو داخل قلعه میبره واز اطرافش زامبی ها با منجنیق سنگهای اتشین برتاب میکنه اونجا باید برین داخل برج بعد از چند نردبون که بالا میری باید اهرمی رو بکشی ا ولی اهرم کشیده نمیشه اونجاور باید چکار کرد ممنون:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر