کمک در Resident Evil 4

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بابا جمش کنید ! این حرفا چیه !

وقتی میگن فلان بازی حداقل فلان کارت رو میخواد برای اجرا شدن ، مطمئن باشید با همه ی کارت های اون خانواده اجرا میشه ! شک نکنید !

مثلا وقتی توی Readme بازی نوشته حداقل 7900 میخواد ، 100% حتی با 7100 هم اجرا خواهد شد .

فقط سرعت فریم و روون اجرا شدن فرق میکنه . . .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ببین وحید فقط 20% اونایی که 5200 دارن تونستن بازی کنن و بقیه نتونست اجراش کنن

عزیزم من نمیدونم شما این آمار رو کِی گرفتی ! { از نظر من اشتباهه چون طبق محاسبات ِ من 21.5% تونستن اجرا کنن! }

ولی حتی اگر فقط یه نفر هم با 5200 تونسته بازی رو (بدون دستکاری) اجرا کنه ، مشخص میشه 5200 میتونه بازی رو اجرا کنه !

اون 78.5% دیگه هم یا بلد نبودن یا درایورشون آپدیت نبوده یا بازی مشکل داشته . . .
اصلا همیشه که به کارت گرافیک نیست . . . یه بار میبینی مثلا مشکل از ویندوزه ( که خیلی خیلی زیاد پیش میاد ) . . . مثلا بازی اجرا نمیشه و وقتی ویندوز عوض میکنی بازی اجرا میشه . . .

به هر حال 5700 هیچ تکنولوژی یی نداره که 5200 نداشته باشه . . .

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134

وقتی میگن فلان بازی حداقل فلان کارت رو میخواد برای اجرا شدن ، مطمئن باشید با همه ی کارت های اون خانواده اجرا میشه ! شک نکنید !

مثلا وقتی توی Readme بازی نوشته حداقل 7900 میخواد ، 100% حتی با 7100 هم اجرا خواهد شد .

نه همیشه اینطور نیست مثلا بازی Test Drive که 6600 می خوات به هیچ وجه رو 6200 که pixelshader3 هم داشت نیومد با OpenGL2 و تا می زدی بعد از نشاندن لوگو کامپیوتر رست می کرد و اصلا نمی کشید .

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134

نه همیشه اینطور نیست مثلا بازی Test Drive که 6600 می خوات به هیچ وجه رو 6200 که pixelshader3 هم داشت نیومد با OpenGL2 و تا می زدی بعد از نشاندن لوگو کامپیوتر رست می کرد و اصلا نمی کشید .

در مورد حرف قبلی من هم مطمئنم با 5200 کار می کنه رفیق من با FX5200 با هاش کار کرده بود حتی با ati9200 هم تا تو بازی می رفت چون pixelshader اش کم بود فقط صداش میومد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
من قبلا 6200 داشتم test drive رو همین کارت تنظیمات تا آخر پایین 14 فریم بازی اجرا میشد مشکلی نداشت.البته رو 6600 هم تفاوت زیادی نداره .
جمع کنید این کارتارو:biggrin1:

Maggy

کاربر سایت
May 29, 2007
20
اينم از ترجمه ي فايل ها و مكالمه هاي بيسيم ليون با هانگان كه توسط كاربران P30World ترجمه شده:
چون دو فايل ترجمه ي فايل و گزارش هاي ايدا بيشتر از يه مگ بود اينجا و اينجا آپلود كردم
اينم از مكالمه هاي بيسيم:

Attachments

• Biohazard_4_Communication_logs.pdf
    120.5 KB · مشاهده: 3

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
دوستان اگه دعوا سر سری کارته من بگم من با یه سیستم ذغالی بالا اوردم (5200) رونم اجرا میشد کرکشم ریختم:confused:فقط نتونستم سیستم بازی با موسشو راه بندازم (که اگه میشد چی میشد )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دوستان اگه دعوا سر سری کارته من بگم من با یه سیستم ذغالی بالا اوردم (5200) رونم اجرا میشد کرکشم ریختم:confused:فقط نتونستم سیستم بازی با موسشو راه بندازم (که اگه میشد چی میشد )
موس رو باید با برنامه ی کوچیکی به اسم Mouse Aim بیاری در واقع یکی یه برنامه درست کرده که بازی موس رو ساپورت کنه!
اگه خواستی لینکش رو بهت میدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر