کمک در Resident Evil 4

sanaz13x

کاربر سایت
Feb 15, 2007
3
سلام بچه ها من اونجایی که اون دختر دامنیه میاید همون جایی که آشیلی رو می گیرن همونجایی که اون دختره دامنیه لیون رو می ترسونه و در می ره گیر کردم باید چی کار کنم ممنون

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
سلام بچه ها من اونجایی که اون دختر دامنیه میاید همون جایی که آشیلی رو می گیرن همونجایی که اون دختره دامنیه لیون رو می ترسونه و در می ره گیر کردم باید چی کار کنم ممنون

خوب از درب روبرو وارد شو یه خورده که بری جلو تر وارد یه تالار میشی پس از دیدن دموی کشته شدن لوییز صدای help اشلی رو میشنوی باید بری به جای مناسب و گیره هایی رو که اشلی رو گرفثن با تیر بزنی بعدش هم ازش مراقبت کنی تا دشمنا نکشنش
امیدوارم که تونسثه باشم کمکت کنم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
کسی می دونه که اون ساعت و گردنبند که توی اب افتاد و کثیف شد رو چه جوری می شه تمیزش کرد؟
دیگه نمیشه کاریش کرد

l2oot.access

کاربر سایت
Feb 19, 2007
3
سلام دوستان :
من اونجایی که میریم تو قصر بعد با اون پادشاه کوتوله برخورد میکنیم . الان اونجام . بعد اونجا یه در سمت راستت هست میری و اون در اصلی رو باز میکنی . بعد میری تو یه اتاق بزرگ که 4 تا راه پله به سمت پایین داره و همش به یه در میخوره که توش دوتا کلید رو زمین اسن . اونجا موندم . لطفا کمک کنید . ممنون

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام دوستان :
من اونجایی که میریم تو قصر بعد با اون پادشاه کوتوله برخورد میکنیم . الان اونجام . بعد اونجا یه در سمت راستت هست میری و اون در اصلی رو باز میکنی . بعد میری تو یه اتاق بزرگ که 4 تا راه پله به سمت پایین داره و همش به یه در میخوره که توش دوتا کلید رو زمین اسن . اونجا موندم . لطفا کمک کنید . ممنون

اونجا باید بری روشون وایسی تا اشلی هم بیاد کنارت روش وایسه بعد باید شماره دوی گیم پدتو (کیبردش فکر کنم F باشه) بزنی تا اشلی روی اون وایسه بعد خودتم با لیون برو روی اون یکیش وایسا تا دیوار بره کنار.

Nfs_Mw

کاربر سایت
Sep 12, 2006
12
سلام خدمت دوستان عزیز
من اون قسمت از بازی گیر کردم که برای اولین بار آیدا رو نشوم میده بعد از دیدن دموی اون قسمت از یک در وارد یه اتاق غذاخوری میشهم که اونطرفش یه پیشخون هست که یه زنگ روش قرار داره وقتی زنگ رو میزنم روبروم یه تابلو برمیگرده ولی دیگه نمیدونم باید کجا برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر