Metroid: Other M

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Metroid: Other M قرار است با مشارکت نینتندو و Team Ninja (گروهی که با بازی Ninja Gaiden معروف شد) در تاریخ 9 شهریور امسال عرضه شود. گفته شده که این شماره سری متروید رو به اوج میرسونه.
داستان این شماره از متروید پرایم بین Super Metroid و Metroid Fusion اتفاق می افته. به گفته ی سازندگان بازی قراره طرفداران این سری رو سوپرایز کنه.
گیم پلی بازی نسبت به شماره های قبلی که روی وی عرضه شدند تغییر اساسی کرده است. به طوری که بازی از اکشن اول شخص به شوتر سوم شخص به صورت پلتفرمر 3بعدی تغییر کرده است و برای بازی کردن شما باید دسته ی وی رو دقیقا مثل New Super Mario Bros بصورت افقی بگیرین. تمامی ویژگی ها و امکانات معروف ساموس مثل تبدیل شدن به توپ و اسلحه ی مخصوصش و ... تو این شماره هم وجود دارند.
نکته جالبی که تو بازی هست اینه که با اشاره کردن ویموت به تلویزیون دوربین بازی اول شخص میشه و میتونید اطرافتون رو بگردید.
در مورد گرافیک بازی نظر کاملی نمیشه داد اما مسلما یکی از بهترین های وی از نظر جلوه های بصری خواهد بود.

عکس 1
عکس 2

آخرین ویرایش:

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
سه شماره قبلی به طور کامل اول شخص یودن و نمیشه یه جورایی با این شماره مقایسه کرد
بیشتر باید از دید ای پی به بازی نگاه کرد

سه شماره ی قبلی هم جزو بهترین ها بودن

• Like
Reactions: che-jaleb

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بازیه بدی نمیشه اون سریای اول متروید که با نام متروید عرضه میشد (نه متروید پرایم) پلتفرمر بودن و خیلیا کلی خاطره با اون بازیا دارن.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اون کلاسیک هاش که شاهکارن، من بیشترشون رو تموم کردم و واقعا نمیتونستم دستگاه رو زمین بذارم وقتی بازی میکردم، به شدت توصیه میشه.

• Like

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به نظر من گرافيكش براي وي يكم بالاست:biggrin1:

علت اين كار بيشتر باسه اين بود كه نسخه ي قبلي فروش زياد خوبي رو نداشت و ظاهرا كسايي كه وي دارن زياد با اين جور سبك ها حال نمي كنن(حدود 1.5 مليون نسخه فروخته)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دید ip
شخصیت
کلا از دید IP تا حالا نشنیده بودیم:D ولی در هر صورت قابل توجهتون که تمام عناوین عرضه شده توی این سبک زاویه دید 2D و در اصل Side Scroll بودن و تنها 4 تا بازی توی سری اول شخص بوده که 3 تاش همین سری ای که روی GC و Wii اومده و یکی هم روی DS، جالب بدونید که فن های سری هم همون حالت 2D رو ترجیح میدن تا FPS،

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که از نمایش های بازی خیلی خوشم اومد
فقط مشکلش این بود که بازی کمی بیش از حد راحت به نظر میومد و Samus خیلی راحت می دوید و به راحتی دشمنا رو نابود می کرد و خیلی سریع ازشون عبور می کرد
ممکن هم هست که AI در اون شو ها به شکلی غیر فعال شده باشه
ولی خوب از طرفی بازی راحت من از تیم نینجا ندیدم( البته تا وقتی که ایتاگاکی بود)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مترویدی که جزو یکی بازی های خوب امسال وی بود هم اومد.
من هنوز بازیش نکردم ولی از امتیازاش معلومه خوب از آب دراومده. مثل گالاکسی 2 نترکونده ولی هر چی هست از این مافیا2 که واسش سرودست میشکنون بهتر آورده.
گیم اسپات: 8.5
IGN: 8.5
Gameranking: 81.54%
\:d/

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بالاخره یه هارد پیدا کردم که بازی رو بریزم روش تا اجرا کنم ( هارد 2 ترابایتم کامل پر شد و جا برای بازی جدید نداشت )
بازی قشنگیه ...
نکته جالب بازی اینه که نیازی به نانچاک نداره ...
گرافیک بازی هم در حد wii خوب کار شده ...

با توجه به این که از نانچاک استفاده نمیشه ولی کنترل و گیم پلی خوبی داره ...

زیاد نرفتم یه ذره جلوتر رفتم توضیحات کامل تری میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر