رمزهاي رزيدنت اويل 4

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید

rasekh

کاربر سایت
Nov 27, 2008
38
کمک لطفا

N e M e S i S سلام من تازه واردم این لینکی که گزاشتی رو رفتم ولی دانلود نشد

http://www.bazicenter.com/forums/sho...?t=797&page=58

با زدن F1 جان شما و ADA و Ashley بی نهایت می شود
با زدن F2 تیر همگی تفنگ های شما بی نهایت می شود
با زدن F3 دوری کردن از شلیک های تفنگ .............

ngn سلام شما میشه توضیح بدید که این فایل هایی که گزاشته تو ای صفحه

http://www.gameburnworld.com/gp/trainers/residentevil4biohazard4.shtml

کدوماشو باید دانلود کنم و کار باهاشون رو کاملا توضیح بدید لطفا

من هر دو رو میخوام مخصوصا اولی با اون قسمت جان بی نهایت و تمام تیر

کمکم کنید

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
N e M e S i S سلام من تازه واردم این لینکی که گزاشتی رو رفتم ولی دانلود نشد

http://www.bazicenter.com/forums/sho...?t=797&page=58

با زدن F1 جان شما و ADA و Ashley بی نهایت می شود
با زدن F2 تیر همگی تفنگ های شما بی نهایت می شود
با زدن F3 دوری کردن از شلیک های تفنگ .............

ngn سلام شما میشه توضیح بدید که این فایل هایی که گزاشته تو ای صفحه

http://www.gameburnworld.com/gp/trai...ohazard4.shtml

کدوماشو باید دانلود کنم و کار باهاشون رو کاملا توضیح بدید لطفا

من هر دو رو میخوام مخصوصا اولی با اون قسمت جان بی نهایت و تمام تیر

کمکم کنید

براي ترينر ها . هر كدوم رو كه خواستي ميتوني دانلود كني و بعد تو پوشه نصب بازي كپيش كني . اجراش ميكني . بعد بازي رو اجرا ميكني . بعد دكمه هايي كه تو ترينر (حالا تو قسمت info خود ترينر يا تو فايل readme همراه ترينر) نوشته رو ميزني تا كدهايي كه ميخواي فعال بشن ...
اون صفحه اي رو هم كه نتونسته بودي دان كني به اين علت هست كه براي دانلود فايلهاي پيوست بايد عضو پرميوم سايت باشيد ...

negin b

کاربر سایت
Jul 12, 2009
8
ببخشید برای رزیدنت اویل 4 رمزی وجود داره که بشه لباسشو عوش کرد؟!!!:biggrin1: آخه من سیو کاملشو گرفتم... خواستم از ادامه ی مال خودم برم بعد دیدم لیون و اشلی لباساشون عوض شده!!! آخه خیلی مسخره ست... اشلی که لباس جنگی پوشیده!!! لیونم که انگار می خواد بره مهمونی:laughing: شال و کلاه و کت سبز پوشیده!!!‌
می خواستم ببینم رمزی هست که بشه لباساشون به همون حالت اول برگرده؟!!! بعد یه چیز دیگه : من اویلو که نصب کردم رفتم تو پوشه ی بازی بعد رو یه آیکون نوشته TRAINER اونو که باز می کنم عکس ایدا میاد... رمزه فکر کنم!!! پنجره شو می ذارم باز باشه بعد میرم تو بازی ... F1 F2 ... رو می زنم... ولی فقط تیرش بی نهایت میشه و جون اشلی !!! جون خودم ولی همونطوریه.. می خواستم ببینم رمزی برای جونشم هست؟! ممنون

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
ببخشید برای رزیدنت اویل 4 رمزی وجود داره که بشه لباسشو عوش کرد؟!!!:biggrin1: آخه من سیو کاملشو گرفتم... خواستم از ادامه ی مال خودم برم بعد دیدم لیون و اشلی لباساشون عوض شده!!! آخه خیلی مسخره ست... اشلی که لباس جنگی پوشیده!!! لیونم که انگار می خواد بره مهمونی:laughing: شال و کلاه و کت سبز پوشیده!!!‌
می خواستم ببینم رمزی هست که بشه لباساشون به همون حالت اول برگرده؟!!! بعد یه چیز دیگه : من اویلو که نصب کردم رفتم تو پوشه ی بازی بعد رو یه آیکون نوشته TRAINER اونو که باز می کنم عکس ایدا میاد... رمزه فکر کنم!!! پنجره شو می ذارم باز باشه بعد میرم تو بازی ... F1 F2 ... رو می زنم... ولی فقط تیرش بی نهایت میشه و جون اشلی !!! جون خودم ولی همونطوریه.. می خواستم ببینم رمزی برای جونشم هست؟! ممنون
من خيلي وقت پيش بازي كردم يادم نيست درست. ولي يادمه كه تو منو هاش بگردي ميتوني هر لباسي رو ميخواي بياري.
Www.gamecopyworld.com اين سايت واسه ترينر جستجو كن.

توتی

کاربر سایت
Oct 24, 2012
29
نام
علی اکبر
یعنی این بازی ای که 5-6 سال پیش به سختییییییییییییی و سختییییییییییییی و واقعا ترس و دلهره و زمان زیاد تلف کردن!
به پایانش رسوندیم این رمز و این چیزا رو داشت:-o

Erfan Raissi

کاربر سایت
Aug 17, 2017
1
سلام اگه میخوای لباسشون رو عوض کنی باید همون موقعی که بازی رو تموم کردی بعد دوباره خواستی بازی کنی بهت چند تا گزینه میده که هر کدوم مربوط به یه لباسه بعد همونی رو که نوشه نرمال انتخاب کن

Pedimedi

کاربر سایت
May 17, 2018
10
سلام.میخام از تلیرهاش استفاده کنم ولی لپ تابم کلیدای fنداره کیبوردم ندادم چیکار کنم.تو مرحله اخرش بد گیر کردم تو اون قصره که اون کوتولو میاد حرف میزنو میره اتیشارو قطع میکنم واقعا کم بود تیر میارم.اشلی هم که هم همش چشم برمیدارم بردنش.
لنواg510

*DEMON*

کاربر سایت
Feb 8, 2019
1
سلام دوستان من ترینر رزیدنت اویل ۴ رو دانلود کردم نمیتونم از زیپ استخراجش کنم رمز عبورشو پیدا نکردم . دوستان کسی میتونه کمکم کنه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر