آیا Sony طرحی برای بازسازی عناوین دیگر کنسول PS2 برای کنسول PS3 دارد؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
چندی پیش Sony در اقدامی جالب دو شماره نخست سری God of War را در یک دیسک Blu-Ray و با رزولوشن HD، کیفیت و فریم ریت بالاتر نسبت به شماره اصلی برای کنسول PS3 منتشر ساخت. اما آیا Sony طرحی برای بازسازی عناوین دیگر کنسول PS2 برای کنسول PS3 دارد؟

ادامه خبر

• Like
Reactions: S0HEIL

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خوب اگر سونی بتونه اینکارو بکنه به نظر من به نفعشه. البته به شرطیکه به هویت اصلیه بازیهای بزرگ PS2 گند نزنه، اونها رو با همنون ساختاری که هست فقط با تغییرات توی گرافیکشون عرضه کنه.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
چندی پیش Sony در اقدامی جالب دو شماره نخست سری God of War را در یک دیسک Blu-Ray و با رزولوشن HD، کیفیت و فریم ریت بالاتر نسبت به شماره اصلی برای کنسول PS3 منتشر ساخت. اما آیا Sony طرحی برای بازسازی عناوین دیگر کنسول PS2 برای کنسول PS3 دارد؟

ادامه خبر
یا تاپیک برای خبر در بخش اخبار فروم نزنید یا اگر میزنید لاقل کامل بزارید دیگه . این چه کاریه که یهو لینک صفحه پورتال رو میزارید ؟!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
یا تاپیک برای خبر در بخش اخبار فروم نزنید یا اگر میزنید لاقل کامل بزارید دیگه . این چه کاریه که یهو لینک صفحه پورتال رو میزارید ؟!!
نقل قول از یکی از اعضای تحریریه:
میخوایم بچه ها به صفحه اول عادت کنند و سر سری نگیرن صفحه اول رو. چون از این به بعد هدف اصلی سایت برای مطالب صفحه اصلی است.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
به نظر من کیلزون 1 رو باید یه بازسازی اساسی بکنن چون واقعا حیفه!
و بازیش با همه ایراداش پتانسیل بالایی داشت! یکمی اصلاحات تو گیم پلی خیلی عالی میشه!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به نظر من کیلزون 1 رو باید یه بازسازی اساسی بکنن چون واقعا حیفه!
و بازیش با همه ایراداش پتانسیل بالایی داشت! یکمی اصلاحات تو گیم پلی خیلی عالی میشه!
درسته که Killzone 1 بازیه بزرگیه، ولی خودتون هم گفتین ایراد زیاد داشت، پس بهتره سونی عناوینی رو بازسازی کنه که احتیاجی به دستکار تو گیم پلی نداشته باشه.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
درسته که Killzone 1 بازیه بزرگیه، ولی خودتون هم گفتین ایراد زیاد داشت، پس بهتره سونی عناوینی رو بازسازی کنه که احتیاجی به دستکار تو گیم پلی نداشته باشه.

راحت میتونن یه تیمی رو بزارن فقط گیم پلی بازی رو اصلاح کنن و بازی HD بشه!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
توی عکسی که منبع گزاشته انگار نظر سنجی برای MGS, GTA و GT هست! واقعا حرکت فوقالعاده ای هست!

اگه یادتون باشه از خیلی وقت خبرش لو رفته بود که سونی قصد داره بازی های PS2 و Dreamcast رو بیاره روی PSN. پس معلومه سونی به کارهایی داره میکنه و چند وقت پیش هم هرچند به صورت شایعه اما عملا تعیید شد که ICO و Shadow of the Colossus هم مثل God of War Collection برای PS3 خواهند امد!

به نظر من این کار هم به نفع خود سونی و هم به نفع ما هست. مثلا من و خیلی از گیمرهای دیگه خیلی دوست داریم Jak Collection, Sly Cooper Collection, Ratchet & Clank Collection و ... رو هم به صورت HD بازی کنیم. مثلما عرضه این بازی ها برای Sony خرج زیادی نداره و خیلی راحت میتونه با یک ریمستر کردن ساده به سود خوبی برسه. به نظر من که سونی باید از این کالکشن ها زیاد بده بیرون و استفاده کنه!

برای شروع خیلی خوب میشه سونی بیاد از بازی های 1st Party خودش شروع کنه بعد هم بره سراغ بقیه انحصاری هاش! واقعا MGS Collection و FF Collection روی PS3 رویایی هستن!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
راحت میتونن یه تیمی رو بزارن فقط گیم پلی بازی رو اصلاح کنن و بازی HD بشه!
مشکل اینجاست که تعداد IP های درست و حسابی PS2 زیاده و تو فریم ریت و رزولوشن همه شون هم باید تغییرات ایجاد کرد،بخاطر همین بعید می دونم درصورتیکه KZ 1 رو بخوان برای PS3 عرضه کنن بیان گیم پلیش رو با ایرادات اساسی که تو کنترل داشت-رو درست کنن...
نمی دونم چرا از بازیهای دریم کست خبری نشده چون چند ماه پیش خبری لیک شده بود مبنی بر اینکه سونی با همکاری سگا قصد داره امولاتور PS2 و دریم کست رو برای PS3 بسازه یا اینکه بازیهای این دو کنسول رو روی PSN عرضه کنه.

آخرین ویرایش:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
اگه برای عناوین DC هم این کار رو بکنه که فوق العاده می شه.ما امیدواریم یه شِنموئه ی HD ببینیم:D
امیدوارم این خبر به تحقق بپیوندِ

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
WOW ، اگه بشه چی میشه !!!

راستی ، فقط بازی های انحصاری سونی رو شامل میشه ؟

. . . میشه BLACK یا مثلا" . . . سری POP رو هم HD ببینیم ؟؟؟ :D

یوبی این کارو برامون میکنه ؟؟ :D

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
من که بیشتر از همه منتظر shadow of colossus هستم یکی از زیباترین بازی هایی بود که تو عمرم بازی کردم :love:
بعدشم MGS
دیگه چیزی نمیخوایم :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حرف بالا تایید میشه ! فقط MGS Collection و Team ICO Collection رو بدن ، اصلا نسل بعدی کنسول ندن بیرون :D . ای خدا چی میشه واقعا ...

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
از خدای دوجهان میخوام که تمامی بازیهای Resident Evil را در یک عدد Blu-Ray بزنن و به دست ما مردم برسوونند....یعنی میشه خدایا Resident Evil Zero تا به بعد ....امیدوارم که بشه این کارو بکنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر