شایعه Wave نام اصلي نِتال

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
natal21.jpg

طبق خبر سايت NowGamer اسم رسمي اين دستگاه Wave هستش . قراره مايكروسافت در دو و نيم هفته ي ديگه اين اسم رو براي نِتال آنونس كنه . يك منبع نزديك به شركت (مايكرو) همچنين گفته كه اين آنونس در 13 جوئن در مراسم تكنلوژيه حركت اعلام بشه ، مراسمي قبل از E3 .

طبق شايعه هاي قبلي اين دوربين 149 دلاره و در 26 اكتبر به بازار مياد ، و همچنين يك باندل 299 دلاري كه شامل يك xbox 360 arcade و يك دوربين (همين نِتال) هستش، قراره عرضه بشه.

منبع

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خبر از طرف vg247 آپدیت شد که در اون نوشته بودن در مکاتبه اونا با مایکروسافت ، مایکروسافت گفت که ما به شایعات نظری نمیدیم!

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
خبر از طرف vg247 آپدیت شد که در اون نوشته بودن در مکاتبه اونا با مایکروسافت ، مایکروسافت گفت که ما به شایعات نظری نمیدیم!

البته این نیازی به آپدیت نداشت و خودمون از قبل میدونیم مایکروسافت در برابر شایعه ها چی میگه!:d همیشه باید بمونیم تو خماری!:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
البته این نیازی به آپدیت نداشت و خودمون از قبل میدونیم مایکروسافت در برابر شایعه ها چی میگه!:d همیشه باید بمونیم تو خماری!:d

اتفاقا مشخص کردکه درست هستش در جواب اون 200 دلاری جواب داد اما به این نه .;)

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
Wave قشنگ تره به نظر من :biggrin1::biggrin1: ولي خدا كنه قفل مفل روش نباشه واسه دستگاه هاي كپي:biggrin1:
منظورت Wave بود دیگه :-"
همون :d

آخرین ویرایش:

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
نتال رو وصل می کنی که بازی کنی بعد می بینی پیام بن آمد! هارد قفل شد!:locked:

از ماکروسافت که بعید نیست بیاد از این کارا بکنه :((

فکر کنم اسمش همون موج بن باشه ماکرو لو نداده! این دفعه می خواد حتی کسایی که لایو

وصل نمی شن رو بن کنه:clap::guitar::excited:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به نظرتون 149 $ گرون نيست :eek:
بابا خدايش خيلي گرونه به نظر من كه از 70 $ بيشتر نميشه
قیمتش بدک نیست. فکر کنم در نهایت هم همچین چیزی باشه قیمتش.ولی 100 تا بود خیلی بهتر بود:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حالا بزار بیاد:D
ولی اگه میکروسافت قابلیت 3D کنسولش رو معرفی کنه این رو هم رو نتال بزاری - یه ارتباط 3 بعدی در 3 بعدی پیش میاد که خیلی چیز ملسی میشه:D میری تو تلویزیون رسما:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
حالا بزار بیاد:D
ولی اگه میکروسافت قابلیت 3D کنسولش رو معرفی کنه این رو هم رو نتال بزاری - یه ارتباط 3 بعدی در 3 بعدی پیش میاد که خیلی چیز ملسی میشه:D میری تو تلویزیون رسما:D
نظرت چی هست کلا زندگی رو بی خیال بشیم بچسبیم به مجازی؟:biggrin1: بی خیال بابا فکر نکنم بشه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر