The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من الان اون قسمتی هستم که باید با Kayran مبارزه کنم. والا همون شروع مبارزه یه ضربه بهم زد و جونم صفر شد! اصلا با کوچکترین ضربه ای یه دفعه جونم صفر میشه. مگر اینکه از قبل بزنه دو سوم جونم از بین بره ولی با حرکت بعدی سریع میمیرم. جای خالی هم میدونم ولی اصلا به 30ثانیه نمیرسه منو سریع میکشه!
چجوری میتونم خودم رو مقاوم کنم؟

طریق شکست دادنش چجوریه؟ باید به دمش ضربه زد ؟

راستی اون Mongoose هم پیدا کردم و خوردمش فایده ای نداشت! کماکان با کوچکترین ضربه ای میمیرم! :|

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
الان به همون قسمت roche یا یورویف رسیدم. انتخاب هر کدوم از اینا چه تاثیری تو بازی داره؟ کدومش رو برم بهتره و جذاب تر هست؟ تو سرنوشت Triss هم تاثیر داره انتخاب یکی از این دوتا ؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
الان به همون قسمت roche یا یورویف رسیدم. انتخاب هر کدوم از اینا چه تاثیری تو بازی داره؟ کدومش رو برم بهتره و جذاب تر هست؟ تو سرنوشت Triss هم تاثیر داره انتخاب یکی از این دوتا ؟

انتخابشون تاثیر خیلی زیادی داره بطوریکه کلا تو یخ نبردی که تو چپتر 2 هست طرف یه جبهه متفاوت رو میگیرید!
من خودم Iorveth رو پیشنهاد میکنم!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام بچه ها
ببخشید میارم بالا گفتگو رو
بازی رو تموم کردم
الان میخوام روی dark باز تموم کنم حتما باید new برم؟
new+ نمیشه رفت که ایتم های بازی قبلی رو توی dark داشته باشم؟
مرسی

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام بچه ها
ببخشید میارم بالا گفتگو رو
بازی رو تموم کردم
الان میخوام روی dark باز تموم کنم حتما باید new برم؟
new+ نمیشه رفت که ایتم های بازی قبلی رو توی dark داشته باشم؟
مرسی

بازی اصلاً new game + نداره باید از اول بری.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
Autosave که نداره ، نه ؟ :-/
خیلی بده که
اصولا RPG باز باید هر 10 دقیقه یک بار بازی رو save کنه. مخصوصا که هر دیالوگ و انتخاب تو بازی تاثیر داره و ممکنه شما رو به سمتی ببره که نخواید پس همیشه باید سیو داشته باشید.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام دوستای گلم هر چند دیر ولی بازی تموم شد
دوستان من تو بازی هم اون دراگون آخر بازی و هم اون پادشاه متجاوز رو کشتم میخواستم بپرسم نکشتن این دو چه تاثیری تو روند بازی داشته . ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستای گلم هر چند دیر ولی بازی تموم شد
دوستان من تو بازی هم اون دراگون آخر بازی و هم اون پادشاه متجاوز رو کشتم میخواستم بپرسم نکشتن این دو چه تاثیری تو روند بازی داشته . ممنون

یادم نیست ولی اگه سیو قبلش داری بیار حتما برو خودت ببین ولی پایانش یکیه.
اخرش بهمون حمله میکنن

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اونایی که میخوان رو dark برن هر چپتر یک فول ست ارمور مخصوص داره که تو diffculty های دیگه نیست. گرفتنش یکجورایی برا تموم کردن رو dark واجبه.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اونایی که میخوان رو dark برن هر چپتر یک فول ست ارمور مخصوص داره که تو diffculty های دیگه نیست. گرفتنش یکجورایی برا تموم کردن رو dark واجبه.
این ست ارموری که میگین رو باید تو هر چیتر خرید یا از جای خاصی باید به دستش آورد

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
این ست ارموری که میگین رو باید تو هر چیتر خرید یا از جای خاصی باید به دستش آورد
برا ۲ تا چپتر اول از blacksmith شهر باید نامش رو بخری، چپتر آخر recipe هاش تو محیط پخش و پلاست. اینم اسماشون که با قبلی ها قاطی نشه: blasphemer ، oathbreaker, kingslayer,
یک نکته ای هم هست که ارمور ها تو اون چپتر بدون استثنا بهتر هستند، اما weapon ها ممکنه بهتر هم گیر بیاد.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
سلام, ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا آوردم اما یه سوال اورژانسی داشتم! من چند سال پیش این بازی رو تموم کردم الان دوباره دارم میرم بعد یه هفته اول چپتر 2 هستم. مشکلی که دارم اینه که وقتی میرم برای بردها که ماموریت بگیرم, رو کاغدی که ماموریت رو توضیح میده دکمه A میزنم اما وقتی میگیره تو ژورنال بازی اصلا نمیاد انگار که هیچ کاری نکردی! رفتم لایو وصل شدم که آپدیتی چیزی بده که نداشت! خودم هم یادم نمیاد سرش چیکار کردم ولی یادمه این مشکل رو داشتم حالا نمیدونم حلش کردم یا نه.

خواهشا اگه بلدین دریغ نکنین چون بدون رفتن اون مراحل فرعی نمیخوام بازی رو تموم کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر