The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
شما بزار حالا ویچر 2 بیاد بعد دنبال ویچر 3 باش.

پ.ن:دوستان یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم که این عنوان ارزش خریدش رو داره؟
دو که اومده دیگه خیلی وقته،بزا بیاد اَآن ینی چی؟

نسخه سه هم احتمال ساختش زیاده ولی به احتمال بسیاز قوی برای نسل بعده چون اونطور که من فهمیدم دو تا بازی A برای امسال بوده که به بازی تک پلتفرمی A گفته میشه و هنوز ازشون خبری نشده.
یه عنوان AA هم دارن برای 2013 که معلوم نیست چیه ولی ویچر 3 حتما نیست چون اون +AAA به حساب میاد (میشه به یک دی ال سی برای ویچر دو فک کرد)
دو تا عنوان +AAA هم برای 2014/15 دارن که یکیش سایبرپانکه اون یکی دیگه به احتمال زیاد ویچر 3 باشه و با توجه به سالش بعیده برای این نسل باشه.

بازی مطمئن باشید ارزش حرید داره من فصل اول رو بازی کردم لذت غیر قابل وصفی بهم دست داد...هر چند بازی نمی کنم تا اسکایریم رو جمع و جور کنم آخه همچین بازی های با گرافیک بالایی اثر آنچارتدی دارن(اثری که پس از انجام یک بازی با گرافیک بالا در گیمر ایجاد می شود و بازی های با گرافیک پایین تر را غیر قابل تحمل می کند،این اثر بیشتر در سری آنچارتد دیده میشود)

آخرین ویرایش:

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
چیکار کنیم تو بازی زودتر پولدار بشیم؟؟
همه فروشنده ها همه چی رو بزخر می کنن و ماموریت ها زیاد نون و آب نداره!

خیلی نیاز به پول پیدا نمیکنی شمشیر و زره و .... خوب رو میشه گیر اورد بقیه ایتم ها هم خیلی لازمت نمیشه که بخوای زیاد بخری!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بازیه خیلی قشنگیه ولی باگهای احمقانه و عجیب زیاد داره که واقعا باگه!!
یکی از باگای بازی که باعث شد من دوبار این بازیو از اول بازی کنم!!!
همون اوایل بازی توی قسمت آموزش بازی دکمه RB کار نمیکرد !!! که خدارو شکر! اول بازی بود دوباره از اول بازی کردم درست شده بود!!
بار دوم که باگ داد تو Chapter 2 سر ماموریت Conspiracy Theory وسط یکی از ماموریتای قبلی همینجوری داشتم از اون دورو بر (فکر کنم اسمش brothel بود) رد میشدم رفتم پیش Madame Carole که مثلا خانوم..... یکمی شیطونی کنم :d که نمیدونستم این زنیکه به یکی از قسمتهای ماموریت بعدی ربط داره وقتی دفعه بعد در خلال ماموریت اصلی که همون Conspiracy Theory باشه رفتم پیشش اون دختره Whistling Wendy قاطی میکنه هیچ کاری انجام نمیده تو همون چادر گیر میکنه!!! متاسفانه Save دستی سر ماموریتای قبلی ندارم.
واقعا دیگه بی خیال بازی شدم حالم از این بازی به هم خورد !!!! داستان به این قشنگی گرافیک به این عالی ای ولی باگای به این مسخرگی که کلا بازیو داغون میکنه.... امتیاز من به بازی:
گرافیک: 9.5
صدا 9:
گیم پلی: 9
داستان: 9 تا اونجایی که بازی کردم .
مجموع: 2 !!! به خاطر باگای احمقانه!
خریدنش رو به هیچ کس توصیه نمیکنم!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بازیه خیلی قشنگیه ولی باگهای احمقانه و عجیب زیاد داره که واقعا باگه!!
یکی از باگای بازی که باعث شد من دوبار این بازیو از اول بازی کنم!!!
همون اوایل بازی توی قسمت آموزش بازی دکمه RB کار نمیکرد !!! که خدارو شکر! اول بازی بود دوباره از اول بازی کردم درست شده بود!!
بار دوم که باگ داد تو Chapter 2 سر ماموریت Conspiracy Theory وسط یکی از ماموریتای قبلی همینجوری داشتم از اون دورو بر (فکر کنم اسمش brothel بود) رد میشدم رفتم پیش Madame Carole که مثلا خانوم..... یکمی شیطونی کنم :d که نمیدونستم این زنیکه به یکی از قسمتهای ماموریت بعدی ربط داره وقتی دفعه بعد در خلال ماموریت اصلی که همون Conspiracy Theory باشه رفتم پیشش اون دختره Whistling Wendy قاطی میکنه هیچ کاری انجام نمیده تو همون چادر گیر میکنه!!! متاسفانه Save دستی سر ماموریتای قبلی ندارم.
واقعا دیگه بی خیال بازی شدم حالم از این بازی به هم خورد !!!! داستان به این قشنگی گرافیک به این عالی ای ولی باگای به این مسخرگی که کلا بازیو داغون میکنه.... امتیاز من به بازی:
گرافیک: 9.5
صدا 9:
گیم پلی: 9
داستان: 9 تا اونجایی که بازی کردم .
مجموع: 2 !!! به خاطر باگای احمقانه!
خریدنش رو به هیچ کس توصیه نمیکنم!

بابا دیگه اینقدرا هم باگ نداره.شانس شما بوده.من که بدون مشکل رفتم اون قسمت هم فکر کنم باید برید با یکی دیگه حرف بزنید.
یعنی یه دونه سیو هم ندارید؟سیو رو برای همینجور مواقع گذاشتن که فحششون ندین:d.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بابا دیگه اینقدرا هم باگ نداره.شانس شما بوده.من که بدون مشکل رفتم اون قسمت هم فکر کنم باید برید با یکی دیگه حرف بزنید.
یعنی یه دونه سیو هم ندارید؟سیو رو برای همینجور مواقع گذاشتن که فحششون ندین:d.
آره دیگه یکی شانس بد ما بود یکیم اینکه نباید به سیستم autosave بازی اعتماد میکردم.
ولی دوباره بازیو از اول رفتم تا حالا یه بار تمومش کردم ایشالا برای بار دومم تمومش میکنم بار اول:
aryan رو کشتم roche رو انتخاب کردم henselt رو زنده گذاشتم آخرش هم triss جونمو نجات دادم :d هم anias رو ولی ملت که همه بد بخت شدن!
الان بار دوم تا اینجا aryan رو نکشتم و Iorveth رو انتخاب کردم به نظرم بازی با انتخاب Iorveth قشنگتر از roche هست.

پیام آخر بازیم خیلی قشنگ بود!

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آره دیگه یکی شانس بد ما بود یکیم اینکه نباید به سیستم autosave بازی اعتماد میکردم.
ولی دوباره بازیو از اول رفتم تا حالا یه بار تمومش کردم ایشالا برای بار دومم تمومش میکنم بار اول:
aryan رو کشتم roche رو انتخاب کردم henselt رو زنده گذاشتم آخرش هم triss جونمو نجات دادم :d هم anias رو ولی ملت که همه بد بخت شدن!
الان بار دوم تا اینجا aryan رو نکشتم و Iorveth رو انتخاب کردم به نظرم بازی با انتخاب Iorveth قشنگتر از roche هست.

پیام آخر بازیم خیلی قشنگ بود!

چی بود من یادم نیست:d.
ملت توی لا مویین بدبخت شدن (کسی هم اونجا زندگی نمیکرد)بقیه بدش بدخت میشن:d

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام به همگی....یه تعداد سوال درباره این بازی داشتم.اگه میدونید لطفا بهم به صورت پیام خصوصی بفرستید....
1.چند ساعت گیم پلی داره؟
2.گیم پلی بازی open world است یا به صورت خطیه؟
3.بازی از لحاظه سختی در چه حدی قرار داره؟
4.چند دی وی دی است برای PC؟(اگه میدونی بگید که برای ایکس باکس چند دی وی دیه؟)
5.(اگه این بازی رو تو ایکس باکس بازی کردید میتونید بگید که بازی Lt2 هست یا LT3؟)
6 داستان بازی ذر چه حدی است؟

ممنون میشم به این سوالا(یا تعدادی از اینا) جواب بدید چون من علاقه دارم که این بازی رو بخرم . نیاز به کمک های شما دوستان دارم!ممنون!

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
سلام به همگی....یه تعداد سوال درباره این بازی داشتم.اگه میدونید لطفا بهم به صورت پیام خصوصی بفرستید....
1.چند ساعت گیم پلی داره؟
5.(اگه این بازی رو تو ایکس باکس بازی کردید میتونید بگید که بازی Lt2 هست یا LT3؟)

ممنون میشم به این سوالا(یا تعدادی از اینا) جواب بدید چون من علاقه دارم که این بازی رو بخرم . نیاز به کمک های شما دوستان دارم!ممنون!
۱-دقیق نمی دونم ولی ۱۰ ساعت رو حداقل فک کنم داره دیگه...
۲-تقریبا میشه گفت open World نه کاملا بعضی جاها خطی می شه.
۳-متوسط اگر با سیاست بری جلو...
۴-برای ایکس باکس ۲ تاست
۵-ال تی ۲ هم داره
۶-فوق العاده

بازی خوبیه گرافیکش عالیه...ارزش خرید بالاست

جالب اینه که من همین امروز بازی رو بعد خییلی وقت گذاشتم که ادامه بدم همزمان شد با بالا اومدن تاپیک

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
1.چند ساعت گیم پلی داره؟

جواب سوالاتو که دوستمون داد منم بهت میگم که حتما بازیش کن و از دستش نده به خاطر داستان فوق العاده پرکششی که داره مخصوصا که انتخاب ها تا حدودی توی روال داستان تاثیر داره.
گیم پلی بستگی به بازی خودت داره ولی کامل کردنش بالای 20 ساعته و بازی بیشتر ادونچره تا open world

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
بهترین پایانش اینه
1-aryan رو نکشی
2-با ivoreth بری( اخر بازی هم ivoreth رو به triss ترجیح بده)
3-اون یارو شاهزاده که زره طلایی میپوشه(ااسمش یادم نیست :D) رو زنده بزاری
اخرای بازی شاه edden شه و upper edden اعلام استقلال کنه
4- اون دختر اژدهاهه رو هم نجاتش بدی
5-اون جادوگره که میخواد teleport کنه رو نجات ندی(اگه نجات بدی advisor ها قوی میمونن تو witcher 3 هم نقش مهمی دارن اخره بازی که داری با assasin حرف میزنی بهت میگه)
6-اون assasin رو هم نکشی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بهترین پایانش اینه
1-aryan رو نکشی
2-با ivoreth بری( اخر بازی هم ivoreth رو به triss ترجیح بده)
3-اون یارو شاهزاده که زره طلایی میپوشه(ااسمش یادم نیست :D) رو زنده بزاری
اخرای بازی شاه edden شه و upper edden اعلام استقلال کنه
4- اون دختر اژدهاهه رو هم نجاتش بدی
5-اون جادوگره که میخواد teleport کنه رو نجات ندی(اگه نجات بدی advisor ها قوی میمونن تو witcher 3 هم نقش مهمی دارن اخره بازی که داری با assasin حرف میزنی بهت میگه)
6-اون assasin رو هم نکشی
مگه Witcher 3 هم تأیید شده؟ (
بهتر نبود این متنتو بذاری تو سپویلر شاید این دوستمون که میخواد تازه شروع کنه اینارو ندونه بهتر باشه
)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر