The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
دوستان من گیر کردم ...:d
وقتی توی فلوت سام هستی ی ماموریت داری ک میگه باloredoملاقات کن ولی اونوقت صبحه و باید غروب شه...
چیجوری غروب میشه؟من با اون تاجره هم ماموریت رفتم ک میبرتت تو زیرزمینه بعد زندانیم میکنه ولی بدون شمشیر و با مشت چیجوری 5 نفر رو بکشم؟2تا شمشیر میخوره بهم میمیرم...من فرار کردم ازاونجا ولی هم هوا روشنه ک برم loredoرو ببینم هم ماموریت کشتن اون قل چماق های توی زیرزمین مونده
یکی کمک کنه این قسمتو رد کنم
مرسی

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
وقتی توی فلوت سام هستی ی ماموریت داری ک میگه باloredoملاقات کن ولی اونوقت صبحه و باید غروب شه...
چیجوری غروب میشه؟من با اون تاجره هم ماموریت رفتم ک میبرتت تو زیرزمینه بعد زندانیم میکنه ولی بدون شمشیر و با مشت چیجوری 5 نفر رو بکشم؟2تا شمشیر میخوره بهم میمیرم...من فرار کردم ازاونجا ولی هم هوا روشنه ک برم loredoرو ببینم هم ماموریت کشتن اون قل چماق های توی زیرزمین مونده
مرسی
برای گذروندن وقت که باید lb رو نگه داری و فکر کنم A رو بزنی . از گزینه پایینی wait time رو استفاده کنی!
اونجا هم شمشیر یا رو زمین هست یه جایی که محل نگهداری شمشیر بود همین چوبهایی که شمشیر بهشون اویزونن:dبردار و پرپرشون کن:)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مرسی

اولی رو که دوستمون گفتن ولی برای دومی هم راه دیگه ای هست میتونی بگی من چشم بسته جایی نمیرم اون یارو هم بالاخره قبول میکنه و بدون دعوا میتونی اون مرحله رو رد کنی.اگه بدون دعوا بری جلوتر میبینیشون بهتره برات اونم ماموریت فرعیه ولی مهمه.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
دوستان میخواید اونایی که میدونن زمان حدودی صحنه های اخلاقی( :d) بازیو بیان بگن تا ما که میخوایم تازه بازیو شروع کنیم به قول دوستمون با ترسو لرز بازی نکنیم. مثلا بیاید بگید تقریبا بعد فلان باس یا بعد از اینکه با فلانی صحبت میکنی یا..... ممنون

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
دوستان یه توضیح کوتاهی درباره بازی میدین ؟!

مثلا شبیه به چه بازی هست ؟ اگر شبیه اسکایریم هست نرم دنبالش ولی اگر چیز متفاوتی هست بگیرم ؟!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
داداش يکي به من ميگه چطور ميشه سلاح يا زره خودت بسازي؟ با اين چرم و پارچها بايد چه کار کرد؟
باید دستور ساخت وسایل رو داشته باشی که تو بازی پیدا میکنی یا از افراد مختلف میگیری یا میتونی از فروشنده ها بخری. البته افرادی هم هستند که چیزهایی که میخوای رو برات میسازن.
برای اینکه خودت بسازی وقتی همه ی وسایل لازم رو جمع کردی میری تو قسمت Meditation و بعدش Crafting (فکر کنم) و اونجا میسازی.
دوستان یه توضیح کوتاهی درباره بازی میدین ؟!
مثلا شبیه به چه بازی هست ؟ اگر شبیه اسکایریم هست نرم دنبالش ولی اگر چیز متفاوتی هست بگیرم ؟!
نه شبیه اسکایریم نیست.
سیستم مبارزات تا حدودی شبیه AC هست ولی پیچیده تر و سخت تر + استفاده از جادو.
داستان فوق العاده و تا حدودی پیچیده.
گرافیک خیره کننده.
صدا گذاری و موسیقی عالی.
در کل اگه RPG باز هستی به هیچ عنوان نباید از دست بدی. ;)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بازي چند چپتر هست؟بعد چه جور ميشه فهميد مراحل اصلي و فرعي کدومند؟با تشکر

سه تا چپتر به اضافه ی پرولوژ و اپیلوژ.البته اپیلوژ خیلی کوتاه.
از رو داستان میتونین بفهمین :dو موقعی که میرین توی منو تا ماموریتها رو ببینین اونایی که کنار اسمشون علامتی نیست یادم نیست شکلش چی بود اونا فرعین و اونایی که دارن اصلین(کنار ماموریت Assassins of kings ببینین چه شکلی هست کنار هر کدوم بود اصلیه)حالا خودتون برین متوجه میشین.

enigmaarch

کاربر سایت
Dec 26, 2011
13
این بازی متل skyrim یا fable چیزی به عنوان fast travell نداره؟ من الان دارم chapter 1 رو بازی میکنم ، وقتی میرم یه جا یه ماموریت رو انجام میدم ، برگشت و رسیدن به محل ماموریت بعدی خیلی خسته کننده میشه.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
این بازی متل skyrim یا fable چیزی به عنوان fast travell نداره؟ من الان دارم chapter 1 رو بازی میکنم ، وقتی میرم یه جا یه ماموریت رو انجام میدم ، برگشت و رسیدن به محل ماموریت بعدی خیلی خسته کننده میشه.
محیط دیگه اونقدم بزرگ نیس که به Fast Travel نیاز باشه اتفاقاً محیط ها انقد قشنگه با این گرافیک عالی من به شخصه لذت میبردم از این رفت و آمد!کلاً داداش با یکم حوصله همه چی حلّه!!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
وقتی بازی رو یکبار تموم کنیم , برای بار دوم با قدرتها و لول های دور قبلی میتونیم ادامه بدیم یا همه چی ریست میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر