اجرای بازیهای سایر کنسولها در xbox360

گفتگو در 'XBOX360' ایجاد شده توسط محمد رضا mr, ‏May 23, 2010.

1. محمد رضا mr

کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    سلام.
    این تاپیکو زدم تا هرکس روشی بلده که بشه باهاش بازیهای کنسولهایی مثل(ps1,ps2,cega,nes,pspو...)رو در xbox360اجرا کرد بگه.(از قبیل شبیه ساز و نرم افزار و ...)
    چند وقت پیش یه جا خوندم(یادم نیست کجا بود ولی فکر کنم همین bcبود )که با یه شبیه ساز میشه imageبازیهای ps1,ps2را در xbox360اجرا کرد!!!!.

2. Saman.prince

کاربر سایت

نام:
    سامان
    من دو سه ستل پیش تو بازار یه DVD دیدم روش نوشته بود : میتونید با این DVD بازی های PS2 . PS1 , xbox رو تو 360 اجرا کنید . ( البته انگلیسی نوشته بود ) :-"

3. محمد رضا mr

کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    دوستان دیگه چی
    اگه کسی این dvdکه دوست عزیزم بالا گفت داره بهم pmبده.

4. alitriple

کاربر سایت

نام:
    Ali
    سلام
    دوست عزیز برای اجرای امولاتورها و بازیهای xbox1 شما باید کنسولت jtag بشه که باید فریمور یا اپدیت دستگاهت ماله 6 یا 7 ماه پیش باشه وگرنه باید بیخیالش بشی چون با اپدیتهای جدید ماکروسافت جلوی اینکار رو گرفته.
    من خودم کنسولم جیتگ شده هست و تمامی بازیهای xbox360 رو چه pal باشه چه ntsc از روی هارد اکسترنال 1 ترابایتی بدون دیسک اجرا میکنه و بازیهای xbox1 هم همینطور و با استفاده از امولاتورهای مختلف هم بازیهای سگا و سوپرنیتندو و .... رو دارم.
    شما اگه کنسولت قابلیت جیتگ شدن رو داشت که هیچ وگرنه میتونی از کسانی که کنسول اکبند جیتگ شده دارند با قیمت بالاتر اون رو خریداری کنی.
    با انصافتر از همه هم جناب دانش در شیراز هستند که این نوع کنسول رو میفروشن و میتونی در تابیک xbox360 شیراز با ایشون درمیون بزاری.

5. LORDGHOST

کاربر سایت

نام:
    ebrahim S.N
    آقا اگه بشه که خیلی فوق العاده است:d

6. need to fight

کاربر سایت

من دستگاهم رو 6-7 ماه پیش خریدم و آبدیت فلش رو که بتونه تشخیص بده ریختم میتونم جینگ کنمش؟و این که شما مبدل ps2 و psp و دریمکست رو براش دارید؟

7. JUAREZ

کاربر سایت

نام:
    امیر
    دیگه رسما به سلول های x360 نفوظ کردن.

8. alitriple

کاربر سایت

نام:
    Ali
    سلام
    مبدلهایی که تا حالا براش نوشته شده از قبیل سگا و سوپرنیتندو و یک مبدل همه کاره که مختص اجرای بازیهای کنسولهای قدیمی Capcom Play System 1 وCapcom Play System 2 (CPS2) و از اینجور کنسوالها هست و البته چند امولاتور دیگه و برای دریم کست و ps1 هم بنظرم در دست نوشتن هست و چون برای کامپیوتر این امولاتورها نوشته شده امکانش زیاده که در اینده بیاد ولی برای ps2 و psp چون بر روی کامپیوتر هنوز امولاتور کاملا موفق و بدون مشکلی نیومده احتمالش یه خورده کمتره ولی بعید نیست و در اینده میاد.

از همه مهمتر اینه که ببینی کنسولت قابلیت جیتگ داره یا نه و بعد اینقدر سرگرم ریختن بازیها و dlcهای مجانی میشی که امولاتور و کنسولهای عهد بوق دیگه زیاد برات جالب نیستند و متاسفانه چون شما اپدیت فلش رو ریختید امکان این کار نیست و البته میتونید دنبال خرید یک کنسول با قابلیت جیتگ باشید.

نکته مهم هم اینه که اکثر بازیهای ps2 برای xbox1 هم ساخته شده و اونم با گرافیک بالاتر از ps2 و شما میتونی با جیتگ کنسول با خیال راحت بازیهای xbox1 رو روی هارد اکسترنال بریزی اونم بدون امولاتور و چیز دیگه ای و با خیال راحت بتونی بازی کنی.

اینم اسم چند بازی xbox1 برای نمونه که هم برای ps2 اومده و هم xbox1 اومده و البته اکثر بازیهای معروف برای هر دو کنسول ریلیز میشدن.

GTA VICE CITY
    GTA SAN Andreas
    GTA 3
    Mafia
    Scarface
    Metal gear solid 2

9. Soap McTavish

کاربر سایت

نام:
    N4V!D
    شما نمیتونی جی تگ کنی اگه اپدیت کردی

10. lanser

کاربر سایت

نام:
    عباس
    سلام به شما دوست
    ميخواستم بدونم كه بازيهاي كامپيوتر رو نميشه رو dvd 9 رايت كردو در 360 اجرا كرد .بعد اينكه من هم ميخواستم بازيهاي ps2 رو اجرا كنم چيكار كنم.

11. Bayonetta

کاربر سایت

نه ! نمیشه این کارو کرد ... وگرنه ملت کرایسیس میزدن به بدن ! :D

12. t.A.T.u Russia

کاربر سایت

نام:
    کارن - Karen
    سلام دوستان میبخشد تاپیک رو از اعماق زمین کشیدم برون!

من دو تا سوال داشتم که جوابشون تو این تاپیکه:
    1- اینکه من چطوری بفهمم که کنسولم Jtag شده است یا نه؟
    2- دوم اینکه من میخوام بازی ها رو مستقیما از روی هارد اینترنال اجرا کنم ، آیا راهی دیگه ای به غیر از جی تگ وجود داره؟

13. erfan-shojaei

کاربر سایت

نام:
    ♥Erfan♥
    خیلی جالب میشه اگه بشه این کارو کرد فقط یه چیزی کیفیت بازی های کنسول های دیگه تو ایکس باکس چقدر افت میکنه اصلا افت میکنه.

14. Montolivo18

کاربر سایت

سلام لطفا طریقه نصب امولاتور دستگاه ها رو بگو دستگاه من جیتگه و فری استایل همه نصبه
    و سایتی که بشه امولاتور ها رو دانلود کنم