يک ويديوی هيجان انگيز برای صاحبان psp go

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
http://www.youtube.com/watch?v=qqmQyqkqX44

و لينک دانلود به همراه آموزش تصويری!

http://www.megaupload.com/?d=X8YHCXLH

از دوست عزيزم مهدی خواهش ميکنم نظرشو حتماً اينجا بذاره.خود من روی کنسولم اجرا کردم و کار ميکنه!

مرسی

اجرا کردن HomeBrew رو PSP Go..........

عجيباً در غريباً (طرف معجزه كرده:laughing:)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من یکیشو دانلود کردم که توی منوی ویندوز هست بعد تا کپی کردن فایل ها نشون میده بعد تموم میشه اونجا که شما میگید برنامه اجرا کرده کدومه؟؟؟:confused:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
منظورم روش اجرا کردن رو نشون میده .........
اگه میشه لطفا منبع خبر رو ذکر کنید چون توی این ویدیو هیچ گونه اثری از خود psp go نیست مثلا نشون بده که روی چه فرموری ای هست این برنامه،، یا چه برنامه ای هست فقط چند تا فایل رو توی روت مموری و psp/game کپی میکنه !!!
چه طور میشه گفت که این برنامه اجرا شده یا قابل اجراست؟؟؟؟؟:confused::confused::confused:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
اگه میشه لطفا منبع خبر رو ذکر کنید چون توی این ویدیو هیچ گونه اثری از خود psp go نیست مثلا نشون بده که روی چه فرموری ای هست این برنامه،، یا چه برنامه ای هست فقط چند تا فایل رو توی روت مموری و psp/game کپی میکنه !!!
چه طور میشه گفت که این برنامه اجرا شده یا قابل اجراست؟؟؟؟؟:confused::confused::confused:

چرا حرف منو نقل قول میکنی؟؟؟:eek:
صاحب تاپیک یکی دیگس.....
یکی سوال کرد این فایل چیه ، منم چون دانلود کردم گفتم ، همین;)
برو از اونی که فایلو گذاشته بپرس:-"

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اقا من روی psp go خودم تست کردم اجرا شد یه برنامه هست توی مایه های game shark بعد نوشته demo version نمیدونم اصلا این به درد چی میخوره کسی دیگه هست تست کرده باشه؟؟؟؟؟ اسم برنامه هم action reply هست! چیه این حالا به چه دردی میخوره؟؟؟:confused:

PSP4EVA

کاربر سایت
Apr 27, 2008
19
اقا من روی psp go خودم تست کردم اجرا شد یه برنامه هست توی مایه های game shark بعد نوشته demo version نمیدونم اصلا این به درد چی میخوره کسی دیگه هست تست کرده باشه؟؟؟؟؟ اسم برنامه هم action reply هست! چیه این حالا به چه دردی میخوره؟؟؟:confused:

دوستان عزيز! اين يعنی يه برنامه که امضای الکترونيک سونی رو نداره و از طرف سونی تاييد نشده بدون هک شدن psp go داره روی اين کنسول اجرا ميشه! چيزی که سونی ميگه غير ممکنه! در نتيجه يعنی عملاً خيلی چيزای ديگه از جمله بازيها روی psp go قابل اجراست! :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر