نظر شما در مورد نقد conviction از بازی سنتر (نسخه PC)

سلام

با توجه به اینکه قسمتی برای نظر در قسمت نقد ها قرار نگرفته تصمیم گرفته شد که اینجا این تاپیک رو بزنم و در مورد این نقد بحث بکنیم

پ.ن:داخل چهار چوب

خودم هم شروع می کنم. بعد از یه نگاه سریع این مشکلات به نظرم اومد امیدوارم نویسنده مطلب بیاد و توضیح بده

اگر موفق شدید و از سد DRM یوبی و مشکلات آن بگذرید

اصولا مشکلی که به خاطر پایرت بودن منتقد به وجود می آید نباید اصلا هیچ اشاره ای بهش کرد. البته می دونم که سرور های یوبی مشکل داشته ولی اصولا مشکلات بیشتر در مورد AC2 بوده.

همه مهمتر سورپرایزهای هرچند کلیشه‌ای اما جذاب؛
اصولا چه جوری یه سورپرایز که جذاب هم هست میتونه کلیشه ای باشه !؟

برای این کار یوبی برای شما یک سیستم دوست‌داشتنی به نام Mark and Execute طراحی کرده است. شما می‌توانید تا چهار نفر از دشمنان را علامت‌گذاری کرده و با فشردن یک کلیک در یک صحنه سینمایی از شر هر چهارتای آن‌ها خلاص شوید؛ باور کنید دیدن صحنه آهسته از اثابت گلوله به دشمنان، صدای پاره شدن گوشت و پوست آن‌ها و فریادشان یکی از بهترین چیزهایی است که این بازی برای ارائه دارد.

یکی از نکات ضعف اصلی بازی !
محیط بازی طراحی خوبی دارد
طراحی محیط در این بازی چندان قوی نیست
پارادوکس

این موقعیت عالی برای درست کردن یک سیستم فوق‌العاده هیجان انگیز وقتی خنثی می‌شود که در باقی اعتراف‌گیری‌ها شما دائما باید ریتم دکمه را فشار بده و سرش را به جایی بکوب را دنبال کنید و مطمئن باشید حوصله‌تان از این ریتم سر خواهد رفت،
برای اعتراف گیری که از یک دکمه فقط استفاده میشه !

روی اعصاب شما چاچا برقصد

واقعا جای تاسف داره برای استفاده از این نوع ادبیات برای یک نقد
اگر ماجرای "فیشر یه کاری نکن تا بیام دهنتو سرویس کنم
باز هم همون نمونه قبلی

با تشکر

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
نظر من اینه که ایرادات بالا غیر از یه مورد (اون دو عبارت متناقض) هیچ کدوم وارد نیستند...
به ادبیات نویسنده هم از نظر من نمی شه ایراد گرفت...

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
قسمت‌ 7 و 8 رو قبول کردم که زیادی خودمونیش کردم و اصلاح هم شده. مورد 3 هم که عرض کردم در نقد هم،‌ المان جالبیه ولی نهایتا تغییری نیست که سری اسپیلنتر سل دوستش داشته باشه
ولی خب تو این یه مقاله به خصوص زیادی تند رفتم و به قول خودت وبلاگیش کردم که اصلاح شد، وگرنه من تو همون تحلیل Resident Evil 5 هم شوخی و مزه پرونی دارم،‌ چون معتقدم مدیومی که دارم در موردش می‌نویسم نیازمند این باز بودن و شادابیه؛ تحلیل سیاسی که نمی‌نویسم.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
سلام

با توجه به اینکه قسمتی برای نظر در قسمت نقد ها قرار نگرفته تصمیم گرفته شد که اینجا این تاپیک رو بزنم و در مورد این نقد بحث بکنیم

پ.ن:داخل چهار چوب

خودم هم شروع می کنم. بعد از یه نگاه سریع این مشکلات به نظرم اومد امیدوارم نویسنده مطلب بیاد و توضیح بده

اصولا مشکلی که به خاطر پایرت بودن منتقد به وجود می آید نباید اصلا هیچ اشاره ای بهش کرد. البته می دونم که سرور های یوبی مشکل داشته ولی اصولا مشکلات بیشتر در مورد AC2 بوده.

اصولا چه جوری یه سورپرایز که جذاب هم هست میتونه کلیشه ای باشه !؟

یکی از نکات ضعف اصلی بازی !
پارادوکس

برای اعتراف گیری که از یک دکمه فقط استفاده میشه !

واقعا جای تاسف داره برای استفاده از این نوع ادبیات برای یک نقد

باز هم همون نمونه قبلی

با تشکر

نه حالا خودت تو بازی رایانه ترکونده بودی! میخوای اشتباهات و سوتی هاتو تو مجله بگذارم اینجا؟!

ایشون پایه گذار واژه گرافیک بصری تو ایران هستند! اصلا ما چنین واژه ای نداریم!

گرافیک بصری چیه ناموسا؟!

شما که کارت فقط کوبوندن اسپلنترسل و بالا بردن متال گیر بود. از هر فرصتی برای کوبوندن این سری بازی استفاده میکردی

نقدهاتم که یک مشت چرند و پرند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر