PES 2011 | X360

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Konami رسما Pro Evolution Soccer 2011 رو معرفی کرده و در مورد این شماره از بازی محبوب خودش از عبارت "ریشه ای ترین اصلاحات(وصله پینه کردن) در تاریخ این سری بازی" استفاده میکنه!
جان مورفی (Jon Murphy) رئیس تیم اروپایی PES گفته : "زمان دگرگونی PES فرا رسیده و PES 2011 جاه طلبانه ترین اصلاحات در تاریخ این سری را ارائه می کند"
"ما به همکاری با طرفداران ادامه دادیم تا به دقت متوجه شویم که چه چیزی راجع به فوتبال است که PES ارائه نمی کند. آزادی کامل یک اولویت و انیمیشن های جدید یک ضرورت هستند. PES2011 هر دوی اینها را خواهد داشت."
یکی از ویژگیهای جدید بازی یک خط(نوار) قدرت برای هر بازیکن است که اجازه تعیین دقیق قدرت و محل قرارگیری هر پاس و شوت را می دهد. یعنی پاس ها به نزدیکترین بازیکن نمی رسند. (میزان قدرت پاس مهمه)
ویژگی های جدید بازی:
- کنترل کامل (دوربین بازی)
-خط شوت و استقامت
-هوش مصنوعی جدید مدافعان
-فیزیک و انیمیشن های جدید بازیکنان
-سرعت بازی
-انیمیشن های صورت(Aesthetics)
-تاکتیک و استراتژی بازی
-مسترلیگ آنلاین !!

همچنین هوش مصنوعی داورها و دروازه بانها ارتقا خواهد یافت!
و لیونل مسی دوباره به روی کاور بازی بازخواهدگشت.
UEFA Champions League و UEFA Europa League و Copa Liberadores from South America مودهای بازی هستند.

بازی در پاییز عرضه خواهد شد.
------------------------------------------------------------------------------------
اینم پست دوست عزیز sadra-hhh که تو بخش اخبار گذاشته شده!
بله اين بازی امروز با چند عکس و يک ويديو معرفی شد و عکس ها نشان از پيشرفت گرافيکی بازی دارند!

تنها اطلاعاتی که منتشر شده است به شرح زير از:

-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!

از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یادش بخیر هر سال من تاپیک میزدیم امسال گویا زدن رو دستم..:mad:

از دوستان خواهش میکنم

اگر میخوان بگن گرافیک بازی مال دو نسل قبل هست یا میخوان بگن هوش مصنوعی بازیکن هاش مثل جلبگ میمونه یا اینکه بازیکنها مثل شتر مرغ میدون یا دروازه بان اسکل هست و موارد مشابهه این تکرار مکررات رو بازگو نکن چون همه بدون استثناء این حرفها رو شنیدن و کامل اطلاع دارن اگر هم کسی نشنیده به تاپیک های زیر مراجعه کنه

Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360
Pro Evolution Soccer 2009

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یادش بخیر هر سال من تاپیک میزدیم امسال گویا زدن رو دستم..:mad:

از دوستان خواهش میکنم

اگر میخوان بگن گرافیک بازی مال دو نسل قبل هست یا میخوان بگن هوش مصنوعی بازیکن هاش مثل جلبگ میمونه یا اینکه بازیکنها مثل شتر مرغ میدون یا دروازه بان اسکل هست و موارد مشابهه این تکرار مکررات رو بازگو نکن چون همه بدون استثناء این حرفها رو شنیدن و کامل اطلاع دارن اگر هم کسی نشنیده به تاپیک های زیر مراجعه کنه

Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360
Pro Evolution Soccer 2009
ای بابا!یعنی هر سال این بساط هست؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
یکی از ویژگیهای جدید بازی یک خط(نوار) قدرت برای هر بازیکن است که اجازه تعیین دقیق قدرت و محل قرارگیری هر پاس و شوت را می دهد. یعنی پاس ها به نزدیکترین بازیکن نمی رسند. (میزان قدرت پاس مهمه)

Konami تازه سال 2011 یادش افتاده باید همچین چیزی بذاره تا اعصاب گیمر رو خورد نکنه.

گلی به گوشه جمال فیفا 2010 که این خصوصیت در حد عالی داشت.

من خودم بیشتر PES با دوستام بازی می کنم اما باید یه کاری کنن یه بازیکن (مثلا کریستیانو رونالدو) مثل موشک نباشه و همه رو جا بذاره و یه بازیکن (مثل رونالدینیهو) نتونه راه بره!!!!!!!!!!

در واقع باید Feature های فبلی گیم پلیشون رو بندازن دور و کلا از نو بسازن تا بشه یه فوتبال واقعی ! نه یک آرکید به تمام معنا!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
Konami
باید یه کاری کنن یه بازیکن (مثلا کریستیانو رونالدو) مثل موشک نباشه و همه رو جا بذاره و یه بازیکن (مثل رونالدینیهو) نتونه راه بره!!!!!!!!!!
مگه تو فیفا اینجور نیست ؟(در مورد همین دو بازیکن بالا)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
مگه تو فیفا اینجور نیست ؟(در مورد همین دو بازیکن بالا)

تو فیفا تقریبا هیچ بازیکنی اینجوری نیست! (من فقط Wordclass بازی کردم )

من تو PES با وین رونی تا سقف 5 نفر رو با دویدن و جهت عوض کردن جا گذاشتم اما تو این اصلا نمیشه!!! خیلی کار کنی 1 دونه! اونم اگه بری جلو درست تو سر توپ بزنی.
نمی دونم می دونی یا نه اما حتما برو همه چیز رو بذار رو Semi یا Manual تا کیفیت واقعی بازی و گیم چلی رو احساس کنی.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من تو PES با وین رونی تا سقف 5 نفر رو با دویدن و جهت عوض کردن جا گذاشتم اما تو این اصلا نمیشه!!! خیلی کار کنی 1 دونه! اونم اگه بری جلو درست تو سر توپ بزنی.

تو PES 2010 اصلا امکان نداره با تغییر جهت کسی رو بگزاری جا ..! شما حتما PES 08 بازی کردی.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من هنوز نفهمیدم اینها بر اساس چه منطقی PES 2010 طوری ساختند که وقتی فرمیشن ذخیره می کردی جای بازیکنهات ثابت نمی شد :D ؟
Pes دقیقا داره مثل سونیک میشه هر شماره بدتر از شماره قبلی این هم مثل همون ها میشه.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من هنوز نفهمیدم اینها بر اساس چه منطقی PES 2010 طوری ساختند که وقتی فرمیشن ذخیره می کردی جای بازیکنهات ثابت نمی شد :D ؟
حتماً یه کپی دیگه از فیفا ، فکر کردن دیگه هر چیزیو باید از فیفا کپی کنند دیگه یکم فکر نمیکنند :sick:
منی که تا 2010 فیفا بازی نکرده بودم با بازی کردن فیفا 2010 دیگه حالم از pes بهم میخوره فیفا خیلی سر تره خلاصه که من تو این نسل دیر هدایت شدم به فوتبال بهتر :biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
Pes دقیقا داره مثل سونیک میشه هر شماره بدتر از شماره قبلی این هم مثل همون ها میشه.
تایید میشه.بهتره کونامی دیگه دست از ساخت فوتبال برداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر