Bulletstorm | PC

4b3a98c388086_featured_without_text_bulletstorm.jpg

Electronic Arts
People Can Fly , Epic Games
Sci-Fi First-Person shooter
Release: Q1 2011

UNREAL بازان و و طرفداران PainKiller بشتابید که خالق GeoW ذوق زده تان خواهد کرد!!!

Cliff.B و دوستان تقدیم می کنند :

[

http://farm5.static.flickr.com/4013/4565356655_8ab98a1e3a_o.jpg

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا من کلا با تاپیکایی که تو میزنی حال میکنم باحاله ولی من خیلی به این بازی امیدوارم فکر کنم سبکش شبیه همون geow باشه :love:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Bulletstorm PC Trailer - Debut Trailer

بی نظیر ،مسحور کننده... چشم نواز...خشن...
هر چی بگم کمه از کاندیداهای بهترین بازی سال 2010...
این تریلری که گذاشتی فکر کنم واسه مالتی ـش باشه:smile:
در کل people can fly با painkiller خاطره خیلی قشنگی تو ذهنم گذاشته.به به آقا به به!:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من خیلی از بازی خوشم اومد
به نظرم بهترین اف پی اسی هست که توی این چند وقت اخیر اومده و بهترین اف پی اسی که توی e3 بود

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,247
نام
امیرحسین
من خیلی از بازی خوشم اومد
به نظرم بهترین اف پی اسی هست که توی این چند وقت اخیر اومده و بهترین اف پی اسی که توی e3 بود
آره،خداییش وسط این همه Military shooter و شوترهایی که خودشونو خیلی جد ی میگیرند(که البته من عاشق همشونم:d) این عنوا خیلی می چسبه بعد از SS-SE دیگه همچین چیزی واقعا ندیده بودم البته Painkiller هم این حال وهموای فانتزی ودلچسب رو تا حدودی داشت.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آره،خداییش وسط این همه Military shooter و شوترهایی که خودشونو خیلی جد ی میگیرند(که البته من عاشق همشونم:d) این عنوا خیلی می چسبه بعد از SS-SE دیگه همچین چیزی واقعا ندیده بودم البته Painkiller هم این حال وهموای فانتزی ودلچسب رو تا حدودی داشت.

Painkiller بدک نبود ولی یه جورایی چیپ و سطحی بود.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Painkiller بدک نبود ولی یه جورایی چیپ و سطحی بود.
محمد Painkiller بد نبود؟ ناامیدم کردی.
وقتی گفتن Bulletstorm رو داره People Can Fly میسازه همه گفتن به به و چه چه، سازنده شاهکار Painkiller رو این پروژه داره کار میکنه.
من هم خودم به دستان توانای People Can Fly ایمان دارم که یه شاهکار دیگه از این بازی میسازه با یه گرافیک خارق العاده و البته اکشن دیوانه وار. (درست مثل Painkiller)

• Like
Reactions: Quarantine

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بازی خیلی توپی هست سازنده این بازی هم توسط سازنده ی Gears of war یعنی cliff bleszinski ساخته میشه . کاشکی این گرز اف وار هم برای pc میامد . ولی خوب همینشم جای شکر داره .

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
65669.jpg

عجب چیزی شده پسر! بالاخره Painkillerـــی خواهیم دید دلنواز!
این عکس خیلی شبیه به یکی از مراحل Painkiller بود...یک چرخ دنده بزرگ اگر اشتباه نکنم وجود داشت قبلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر