Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
آخه تو نقدهای بازی نوشته بود که میشه یک سگ هم همراه داشت. چند تا عکس و تریلر هم ازش بود. خوب خیالم راحت شد که فقط من نبودم که بازیم اینطوری شد.:d

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
سلام دوستان
من توی بازی اونجایی که باید به اردوگاه لژیون ها بریم به boone گفتم که فعلا از هم جدا شیم که درگیری پیش نیاد ولی الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم! کدوم گوری هست؟ :D (lucky 38 رو گشتم Novac رو هم گشتم حتی توی دهن دایناسوره رو هم نگاه کردم نبود :D)
بعد ED-E رو هم پشت اتاق کایزر جا گذاشتم! :D کلا توی بازی یه قابلیت نیست که companion هامون رو سریع بیاریم؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام دوستان
من توی بازی اونجایی که باید به اردوگاه لژیون ها بریم به boone گفتم که فعلا از هم جدا شیم که درگیری پیش نیاد ولی الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم! کدوم گوری هست؟ :D (lucky 38 رو گشتم Novac رو هم گشتم حتی توی دهن دایناسوره رو هم نگاه کردم نبود :D)
بعد ED-E رو هم پشت اتاق کایزر جا گذاشتم! :D کلا توی بازی یه قابلیت نیست که companion هامون رو سریع بیاریم؟

اینم راه حلت:
~ رو بزن ببین console ـت کار میکنه. اگه نه برو تو C:\Documents and Settings\YourUserName\My Documents\My Games\FalloutNV\FALLOUT.INI و bAllowConsole رو 1 کن.
اگه bAllowConsole=1 هست و بازم console کار نمیکنه برای اینه که console قایم شده!!! یعنی اگه رزلوشن مانیتورت با ضریب 5:4 باشه console قایم میشه! 0_o اما کار میکنه.
خو وقتی متوجه شدی console کار میکنه:
یکی از save های بازی که توش boone باهات بوود رو لود کن بعد console رو باز کن و رو boone کلیک کن. یه اسم با یه سری شماره ظاهر میشه که بهش میگن ID. شماره ID رو یادداشت کن (اسم رو بی خیال)
برو اون save آخرت رو باز کن که boone گم شده. console رو باز کن و بنویس: booneID.moveto player
boone اگه مرده هم باشه، جسدش پیشت میاد. اگه player رو unknown command داد بجاش ID خودت رو گیر بیار و جاش بنویس. برای ED-E هم همین کارو کن.

• Like
Reactions: highergraphic

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
بازی به این جذابی که تو کل جهان انقدر طرفدار داره اینجا فقط باید 9 صفحه بره جلو ؟
بازیش واقعا بی نظیره . اگه زبانتون خوب باشه میفهمید که واقعا شاهکاره بازیش

این نسخه حتی از Fallout3 هم جذاب تره

حالا من یه سوالی دارم به نظرتون بالاخره چیکار کنم ؟ یعنی سعی کنم خودم رو به قدرت برسونم یا Mr House یا NCR یا Caesar ؟
از یه طرف دوست دارم خودم وگاس رو بگیرم اما اینکارو اگه بخوام بکنم مجبورم Mr House رو نابود کنم که اگه نابودش کنم فکر کنم اون رباته Victor ناراحت میشه
آخه بچه خیلی خوبیه یه بارم جونم رو نجات داد :d

از یه طرف هم NCR سازمان خیلی خوبیه و کارهای مثبت خیلی زیادی انجام میده . یعنی دوست دارم یا خودم به قدرت برسم یا NCR ...
حالا به نظرتون چیکار کنم ؟

راستی اون یارو که اول بازی شخصیت اصلی بازیو میکشه و خاکش میکنه و چیپ رو میدزده ( منظورم Beeny ) رو من وقتی پیداش کردم
گشتمش و چیپ رو برداشتم و چون چیپ رو نمیخواست پس بده . حالا به نظرتون باهاش همکاری میکردم بهتر بود یا اینجوری ؟

( یه چیز جالب اینکه یه جا واسه رفتن به پایگاه Boomers ها با یه یارو شرط بستم که که بهش 300 تا پول بدم و اگه زنده برگشتم 600 تا پس بگیرم ! خلاصه رفتم و موقع برگشت خواستم 600 تا رو از یارو بگیرم که دلم سوخت و به روش نیاوردم . یارو کلی خر کیف شد ( کسایی که fallout بازی کردن میدونن 600 تا پول یعنی چی ) . درکل منظورم اینه که خیلی وقت بود با یه بازی تا این حد ارتباط برقرار نکرده بودم که بخوام برم تو حس و حال بازی و همچین کارهای بکنم :D... )

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
بازی به این جذابی که تو کل جهان انقدر طرفدار داره اینجا فقط باید 9 صفحه بره جلو ؟

حالا من یه سوالی دارم به نظرتون بالاخره چیکار کنم ؟ یعنی سعی کنم خودم رو به قدرت برسونم یا Mr House یا NCR یا Caesar ؟
از یه طرف دوست دارم خودم وگاس رو بگیرم اما اینکارو اگه بخوام بکنم مجبورم Mr House رو نابود کنم که اگه نابودش کنم فکر کنم اون رباته Victor ناراحت میشه

از یه طرف هم NCR سازمان خیلی خوبیه و کارهای مثبت خیلی زیادی انجام میده . یعنی دوست دارم یا خودم به قدرت برسم یا NCR ...

راستی اون یارو که اول بازی شخصیت اصلی بازیو میکشه و خاکش میکنه و چیپ رو میدزده ( منظورم Beeny ) رو من وقتی پیداش کردم
گشتمش و چیپ رو برداشتم و چون چیپ رو نمیخواست پس بده . حالا به نظرتون باهاش همکاری میکردم بهتر بود یا اینجوری ؟

( یه چیز جالب اینکه یه جا واسه رفتن به پایگاه Boomers ها با یه یارو شرط بستم که که بهش 300 تا پول بدم و اگه زنده برگشتم 600 تا پس بگیرم ! خلاصه رفتم و موقع برگشت خواستم 600 تا رو از یارو بگیرم که دلم سوخت و به روش نیاوردم . یارو کلی خر کیف شد ( کسایی که fallout بازی کردن میدونن 600 تا پول یعنی چی ) . درکل منظورم اینه که خیلی وقت بود با یه بازی تا این حد ارتباط برقرار نکرده بودم که بخوام برم تو حس و حال بازی و همچین کارهای بکنم :D... )
من Mr house رو کشتم، بعدش تصمیم میگیری راجع به گروه های مختلف که من فکر کنم هم NCR و هم caesar ها رو نابود کردم، اونا به تصمیم خودته، اون benny رو اگه نمیکشتی اشتباه بود چون اون چیپ خیلی کمک میکنه
راستی یه همراه میتونی داشته باشی که یه دختره، از brotherhood of steel، اون هم خیلی کمک میکنه، چون اون اسم رمز رو میگه و میتونی بری داخل قرارگاهشون و خیلی quest های خوبی داره
ولی fallout 3 فضای بهتری داشت، اما جفتشون واقعا فوق العادن، اون یارو هم که شرط بستی باهاش پیرمرد بود؟؟؟اگه آره من کشتمش، کلی هم پول داشت:d

• Like
Reactions: ..............

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
NCR رو من خیلی قبول دارم . کارهای خوبی میکنن و کلا نیروی خیری هستن .

اون یارو هم که شرط بستی باهاش پیرمرد بود؟؟؟اگه آره من کشتمش، کلی هم پول داشت

پیرمرد نبود . یکی بود که لباس آبی داشت و موقعی که میخواستی بری Boomers هارو متقاعد کنی که با NCR همکاری کنن جلوتر از پایگاه Boomers ها می دیدیش
( همونجایی که Boomers ها با بمب های اتمی اطرافت رو میزدن و باید سریع خودتو به در ورودی پایگاهشون میرسوندی .)

راستی یه همراه میتونی داشته باشی که یه دختره، از brotherhood of steel، اون هم خیلی کمک میکنه، چون اون اسم رمز رو میگه و میتونی بری داخل قرارگاهشون و خیلی quest های خوبی داره

کجا میتونم پیداش کنم ؟ من فعلا یه ربات پیدا کردم که همراهم میاد ( خیلی مفیده و میتونه 200 WG وسایلتو حمل کنه )
همون رباته که تو شهر Primm رو میز johnson nash بود . خراب بود و تعیمرش کردم ... ( واسه حمل وسایل خیلی خیلی مفیده )

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292

با توجه به ابن که بعد از پایان بازی دیگه نمیشه بازی رو ادامه داد زیاد نگران نباش :D هر کاری دلت میخواد بکن :D
من خودم Mr House رو کشتم و تا اون اواخر هم با NCR رابطه ی خوبی داشتم ولی آخرش به نفع Yes Man کار کردم. فقط پیشنهاد می کنم با NCR رابطت خوب باشه چون هم خیلی زیادن و هم اینکه اگه باهاشون بد باشی خیلی از ماموریت های جالب بازی رو از دست میدی.
راستی یه Glitch باحال هم توی بازی هست:
اگه دقت کرده باشید توی بازی میتونید با زدن دکمه ی Z اشیا رو بلند کنید و تکونشون بدید! اما اگه صاحبش اونجا باشه تا وقتی که برش ندارین (با دکمه ی E) کاری باهاتون نداره! حالا میتونید از همین استفاده کنید و مثلا برید توی Silver Rush و یه اسلحه ی خفن رو بردارید و ببرید توی دستشویی و اونجا با E برش دارید! اینطوری کلی آیتم گرون رو میتونید خیلی راحت به دست بیارید! (البته پیشنهاد میکنم اگه زورتون میرسه کلا بزنید توی silver rush همه رو بکشید که دیگه دردسر جابجا کردنش رو هم نداشته باشید :D من که تا آخر بازی از نظر اسلحه تامین بودم :D ( یه Plasma Caster داره که یه Deathclaw رو با 2 تا تیر میکشه!))
راستی یه چیز دیگه:
توی freeside یه مغازه هست به اسم میکی اند رالف (یا یه همچین چیزی) اونجا شما اگه Speechـتون به اندازه ی کافی بالا باشه میتونید راضیشون کنید که یه سری از وسایل مخفی شون رو هم به شما بفروشن توی اونجا یه لباس هست که شکل یوزپلنگه (!) و به Speech ده تا اضافه میکنه! کلا من توی بازی قبل از این که با هر کس حرف بزنم اینو میپوشیدم :D خلاصه خیلی به درد بخوره.
راستی یه توصیه ی دیگه هم که دارم بیشتر سعی کنید روی مهارت هایی مثل Speech, LockPick یا Science سرمایه گذاری کنید نه چیزای مربوط به مبارزه چون بازی رو خیلی جالب تر میکنند (و جالبه بدونید که شما می تونید این بازی رو بدون کشتن حتی یک نفر تموم کنید! حتی اگه Sneakـتون هم بالا باشه میتونید حتی هیچ جانوری رو هم نکشید!)

من فعلا یه ربات پیدا کردم که همراهم میاد
اوه :D
یعنی Boone رو پیدا نکردی؟ :D انصافا بهترین Companion بازی هست که به نظر من یکم هم تعادل بازی رو به هم زده :D یعنی من توی بازی اصلا درگیر مبارزه و اینا نبودم فقط مبارزه رو شروع میکردم و boone ترتیب همه رو میداد :D برای پیدا کردنش:
توی Novac یه دایناسور هست که همیشه یه اسنایپر توی دهنشه شبا Boone اونجا کشیک میده بنابر این ساعت حدودا 1 و2 شب برو اونجا یه ماموریت بهت میده که اگه انجامش بدی میتونی بهش بگی که بیاد توی گروهت! خیلی به درد میخوره حتما بگیرش.

آخرین ویرایش:
  • Like

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
(البته پیشنهاد میکنم اگه زورتون میرسه کلا بزنید توی silver rush همه رو بکشید که دیگه دردسر جابجا کردنش رو هم نداشته باشید :D من که تا آخر بازی از نظر اسلحه تامین بودم :D ( یه Plasma Caster داره که یه Deathclaw رو با 2 تا تیر میکشه!))

نه من اینجوری بازیها رو دوست دارم حساب شده برم جلو و چون خیلی با بازی ارتباط برقرار میکنم دوست دارم کارهای خوب انجام بدم :d
نیازی هم به اینکارها نیست چون من یه کاری که کردم این بود که قدرت حمل وسایل رو زیاد کردم و هرچیزی با ارزشی که پیدا میکردم میاوردم میفروختم !
الان نزدیک 5000 و خورده ای پول جمع کردم ( تشتک البته :d ) الان با این همه پول نمیدونم چیکار کنم . کلی هم اسلحه های خفن دارم ...
درکل من پیشنهادم اینه تو بازی WG رو زیاد کنید که بتونید وسایل بیشری حمل کنید . مهارت صحبت هم خیلی خیلی مهمه .

توی Novac یه دایناسور هست که همیشه یه اسنایپر توی دهنشه شبا Boone اونجا کشیک میده بنابر این ساعت حدودا 1 و2 شب برو اونجا یه ماموریت بهت میده که اگه انجامش بدی میتونی بهش بگی که بیاد توی گروهت! خیلی به درد میخوره حتما بگیرش

اهان . همون که باید قاتل زنش رو پیدا کنم و ببرم جلو دهن دایناسور تا با اسنایپر بزنتش ؟ اون ماموریتش رو هنوز وقت نکردم حل کنم اما اونکه دختر نیست :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه من اینجوری بازیها رو دوست دارم حساب شده برم جلو و چون خیلی با بازی ارتباط برقرار میکنم دوست دارم کارهای خوب انجام بدم :d
نیازی هم به اینکارها نیست چون من یه کاری که کردم این بود که قدرت حمل وسایل رو زیاد کردم و هرچیزی با ارزشی که پیدا میکردم میاوردم میفروختم !
الان نزدیک 5000 و خورده ای پول جمع کردم ( تشتک البته :d ) الان با این همه پول نمیدونم چیکار کنم . کلی هم اسلحه های خفن دارم ...
درکل من پیشنهادم اینه تو بازی WG رو زیاد کنید که بتونید وسایل بیشری حمل کنید . مهارت صحبت هم خیلی خیلی مهمه .

اهان . همون که باید قاتل زنش رو پیدا کنم و ببرم جلو دهن دایناسور تا با اسنایپر بزنتش ؟ اون ماموریتش رو هنوز وقت نکردم حل کنم اما اونکه دختر نیست :d
۱ سلاح لیزری هست فکر کنم خیلی‌ به درد میخورد با ۱ ضربه هر موجودی رو پودر میکرد. اونو بخر. اسمش یادم نیست ولی‌ همونی که مثل کلت کوچیک هست. لیزر آبی میفرسته. :d
اسمشFirelance بود.

آخرین ویرایش:
  • Like

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
یه پایان بازی رو به این صورت تموم کردم که MR House رو کشتم و خودم به قدرت رسیدم . اما از این پایان خیلی خوشم نیومد چون آخرش بازم یه جورایی با NCR مخالف میشدی ...

الان میخوام دوباره از اول برم و این دفعه فقط و فقط به NCR کمک کنم . حالا سوالم اینه که اگه ماموریت های NCR ور کامل انجام بدم اونا ماموریتی مبنی به کشتن MR House بهم میدن ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
قبلاً یه ماد داشتم می ساختم. خیلی وقت بود ولش کرده بودم. الان تمومش کردم.
قرار بود پورت یه ماد قبلیم از fallout 3 باشه ولی script ها و آبجکت های NV یکم تغییر کرده بودن.
مجبور شدم دوباره از صفر بسازمش.
یه اسم الکی برای فعلاً بهش دادم.
خو ماد فقط چند تا یار در اختیارتون میزاره. همین. البته یه نقشه هم زدم توش که دکمه بزنید گول ظاهر میشه.
برید تو پریم و جلوی موهاوی اکسپرس کنار یه بشکه یه در فاضلاب هست. برین توش و بقیه رو خودتون می فهمید.
برای این که زیادی گول ها فایل سیو تون رو بزرگ نکنه هر گولی که میکشید بعد 9 ثانیه کاملاً delete میشه. پس نگران زیاد بودنشون نباشید.
برنامه نویسی تو نیو وگاس واقعاً اعصاب خرد کن شده. تو فال اوت 3 خیلی راحتتر بود. برا همین ماد به عالییه ماد اصلیم نشده. ولی هنوزم خوبه.
البته بعداً آپدیتش هم می کنم.

فعلاً برین دانلودش کنید و نظر بدین لطفاً:
http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=43896

اگه تو مادم مشکلی بود همینجا بگین. درسته ماد WIP هست ولی خودم صد بار تستش کردم و مشکل نداشتم.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
سگ!!!!:-/ کدوم سگ؟ سگی تو بازی نبود!!!=))

یه بار بازی رو تا آخر رفتم یه بار هم تا وسطاش(90% ماموریت های جانبی رو رفتم) اما آخر نفهمیدم این سگ رو از کجا میشه پیدا کرد؟!!!!
WT{H|F} ! how you do that !!!
تو فالوت 3 یه کامپنین از نوع سگ داشت که تو فالوت نووگاس حذف شده بود ...

اگه تو مادم مشکلی بود همینجا بگین. درسته ماد WIP هست ولی خودم صد بار تستش کردم و مشکل نداشتم.
میگم این مادسازی واسه فالوت ( کلا بازی های بتثدا ) آموزشی چیزی داره یا همین جوری یاد گرفتی ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
میگم این مادسازی واسه فالوت ( کلا بازی های بتثدا ) آموزشی چیزی داره یا همین جوری یاد گرفتی ؟
من ماد سازی رو با TES IV شروع کردم. خوشبختانه سیستم ماد سازی Fallout 3, Fallout NV, TES III , TES IV و TES V همه مثل همن. از الان می تونم بگم که راحت می تونم برای TES V ماد بسازم.
آره خو من 50 درصد خودم یاد گرفتم و 50 درصد دیگه از ویکی بود.
http://geck.bethsoft.com/index.php/Main_Page
برای برنامه نویسی باس یکم خلاق بود البته. مثلاً من یه ماد ساخته بودم برا TES IV که توش شخصیت اصلی می تونست حرف بزنه و به دشمنا بد و بیرا بگه! :D
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=24479

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام گيمرهاي عزيز
دوستان من يك جا گير كردم ميخوام اون ربات كه هميشه پرواز ميكنه تعميرش كنم اما نميشه متاسفانه هي كاري ميكنم نميشه ميگه برو پيش يك پيرزن بازم انجام نميشه و همون رو ميده گير كردم به شدت لطفا كسي بگه اين اغده ياره رو دلم مونده 2 تا يار و يك سگ رباتيك دارم اما اين ربات رو دلم مونده خيلي وقته منتظرشم
يك چيز ديگه من بازي از اول شروع كردم بايد چيكار كنم برم سر دسته ي ncr هي نمي دونم چيكار كنم لطفا جواب بدين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر