Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier | PC

Tom-Clancys-Ghost_Recon_Future_Soldier_Cover.jpg

Future Soldier is a F-16 on legs

Publisher:UbiSoft
Developer: Ubisoft Paris
Genre: Tactical Shooter
Release Date: Q4 2010
ESRB Rating: TEEN​

ادامه ای بر تاکتیکال شوتر محبوب یوبی سافت.
این بار سربازانی آنقدر پیشرفته که توان رویای با یک F-16 را خواهند داشت،وظیفه ی نجات رییس جمهور روسیه را از چنگال یک گروه تروریستی دارند.
لازم به ذکر است برخلاف دوشماره ی قبلی یک تیم مشترک وظیفه ی کار بر روی سه پلاتفورم PC,XBOX369,PS3 را بر عهده خواهد داشت.

[

]

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بازی رو اجرا میکنم کارت گرافیکی فنش چه سوزه ای میکشه :D.

ولی با اینکه بازی گرافیکی نداره اما در نوع خودش خیلی دلچسب و خوبه بخصوص بافت های بازی، مرحله ای هستم که تو جنگله، بافت ها و افکت بارون اینقدر قشنگه با روحم بازی میکنه هیچ جای بازی رو با دوربین نرفتم که بتونم محیط رو ببینم، به خصوص افکت دود و مه اش خیلی خوبه :D.
نمیدونم اینا همه از برکات DX11 هست یا نه ولی تو یه سری افکت ها خیلی قشنگ عمل کرده.
ولی بازی رو با 30 فریم دارم بازی میکنم بین 30 تا 40 هست :D. یه کم میرسیدن بهتر میشد.
مشکل aa هم داره متاسفانه.

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
بازی رو اجرا میکنم کارت گرافیکی فنش چه سوزه ای میکشه :D.

ولی با اینکه بازی گرافیکی نداره اما در نوع خودش خیلی دلچسب و خوبه بخصوص بافت های بازی، مرحله ای هستم که تو جنگله، بافت ها و افکت بارون اینقدر قشنگه با روحم بازی میکنه هیچ جای بازی رو با دوربین نرفتم که بتونم محیط رو ببینم، به خصوص افکت دود و مه اش خیلی خوبه :D.
نمیدونم اینا همه از برکات DX11 هست یا نه ولی تو یه سری افکت ها خیلی قشنگ عمل کرده.
ولی بازی رو با 30 فریم دارم بازی میکنم بین 30 تا 40 هست :D. یه کم میرسیدن بهتر میشد.
مشکل aa هم داره متاسفانه.
شما اپدیتای بازی رو هم نصب کردین؟

ne-nima

کاربر سایت
Dec 7, 2011
17
واقعا بازی عالی بود خیلی باهاش حال کردم داستان بدی هم نداشت ولی بازم جای بیشتری برای ارتقا بازی بود و داستانش رو هم میتونستن بهتر بنویسن ولی در کل امتحانش ضرر نداره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
البته درستش هست بلر اما نوشته می شه blur

خسته نباشی قهرمان...شما از کجا تلفظ من رو شنیدی؟
شما خورشید رو مینویسی خرشید؟
نوشتم بلور که مبادا belar یا beler خونده نشه..شما ها هم فقط بلدید ایراد بنی اسراییلی بگیرید

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
نوشتم بلور که مبادا belar یا beler خونده نشه..شما ها هم فقط بلدید ایراد بنی اسراییلی بگیرید

شمام وقتی موشن بلورت فعاله ، موقع حرکت موس دورت تار میشه ؟ اصلا واسه چی هست این موشن بلور ؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
شمام وقتی موشن بلورت فعاله ، موقع حرکت موس دورت تار میشه ؟ اصلا واسه چی هست این موشن بلور ؟

اون تار شده گی ها تقصیر زمان پاسخگویی بالای مانیتورت هست که باعث تاری و محوی اجسام میشه blur باعث میشه اجسامی
که حرکتی سریعی دارن یک حالت محو شدگی خاصی بهشون دست بده که البته کیفیت blur مورد استفاده بستگی به قدرت انجین
بازی داره. مثلا زیباترین و پیشرفته ترین blur ها رو cryengin تولید میکنه.

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

اصلا dx11 هیچ نقشی توی این بازی نداره اما یه افکت هاش خوب کار شده

بازی اصلا مشکل aa نداره

اتفاقا نقش داره و به شکل اندکی رو کارکتر کازاک tesslation وجود داره.
اگه به لباسش و مخصوصا کلاهش دقت کنی متوجه میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما اپدیتای بازی رو هم نصب کردین؟
نه من 1.1 رو دارم نسخه بلک باکس هست هیچ چیزی روش نصب نکردم.
یه وقت ها باگ داره مجبورم از آخرین چکپوینت بیارم.

تو این آشفته بازار مال من مال توئی که راه افتاده و اون مسخره بازی عظیمی که گوگل با رشوه گرفتن از عرب ها در اورده. وقتی میبینم تو بازی میگه Persian Gulf, Bahrain, NSA base بازم میگم دم یوبی سافت گرم، هر غلطی میکنه عوضی بازی در نمیاره.

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

دوتا عکس میزارم، ببینم کسی متوجه میشه چه فرقی تو این عکسا هست یا نه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

خوب اصلش beler هست منم در ابتدا اشتباه تلفظ می کردم اینکه ادم اشتباهش رو یاد بگیره جای خوشحالی داره

---------- نوشته در 03:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

اون تار شده گی ها تقصیر زمان پاسخگویی بالای مانیتورت هست که باعث تاری و محوی اجسام میشه blur باعث میشه اجسامی
که حرکتی سریعی دارن یک حالت محو شدگی خاصی بهشون دست بده که البته کیفیت blur مورد استفاده بستگی به قدرت انجین
بازی داره. مثلا زیباترین و پیشرفته ترین blur ها رو cryengin تولید میکنه.

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقا نقش داره و به شکل اندکی رو کارکتر کازاک tesslation وجود داره.
اگه به لباسش و مخصوصا کلاهش دقت کنی متوجه میشه.

زیادی اندکه می شه گفت هیچ تاثیری نداره بازم مکس پین یه فرق هایی ایجاد می کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر