هرسوالی درمورد Ps2

abi007

کاربر سایت
Jun 5, 2013
1
سلام عزیز من یک مشکل دارم اونم اینه که نرافزار گیم شارک رو دانلود کردم بعد اونو روDVDرایت کردم گذاشتم تو دستگاه اجرا نکرد به نظر شما مشکل در کجاست نحوه رایت کردن یا چیزه دیگه اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم راستی حجم فایل هم1g300m

behnam1000

کاربر سایت
Jul 23, 2013
4
من يه مشكلي دارم. پلي 2 من رسما به dvd player تبديل شده. هيچ بازي اجرا نميكنه ولي هر فيلم dvd بذارم داخلش عالي اجرا ميكنه. جالب اينكه قبلا براي فيلم dvd سه بار استندباي را ميزدم الان در هر حالتي مياره بالا... چرا اينجوري شده؟ اگه كسي ميدونه لطفا جواب بده

behnam1000

کاربر سایت
Jul 23, 2013
4
من يه مشكلي دارم. پلي 2 من رسما به dvd player تبديل شده. هيچ بازي اجرا نميكنه ولي هر فيلم dvd بذارم داخلش عالي اجرا ميكنه. جالب اينكه قبلا براي فيلم dvd سه بار استندباي را ميزدم الان در هر حالتي مياره بالا... چرا اينجوري شده؟ اگه كسي ميدونه لطفا جواب بده
كسي نبود جواب منو بده؟

• Like
Reactions: playstation1

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
نگفتید اسلیم هست یا نه.مشکلتون یه جوریه انگار چیپ کپی خور از کار افتاده.چون پلی ۲ طوریه که ارجینال دیسکها رو تشخیص میده{مثل الان شما} ولی وقتی کپی خور میشه خود چیپ بهش دستور میده که فرض کنه چه دیسکی داخله که با ۳ بار زدن کلید پاور کدهای دی وی دی برای کنسول ارسال میکنه یا دو بار کد ps1.بازم بذارید دوستان نظر بدن.
برای اطمینان اگه بازیه ارجینال ps2 دارید بندازید تست کنید اگه اونو اورد ۱۰۰٪ از چیپه.

behnam1000

کاربر سایت
Jul 23, 2013
4
نگفتید اسلیم هست یا نه.مشکلتون یه جوریه انگار چیپ کپی خور از کار افتاده.چون پلی ۲ طوریه که ارجینال دیسکها رو تشخیص میده{مثل الان شما} ولی وقتی کپی خور میشه خود چیپ بهش دستور میده که فرض کنه چه دیسکی داخله که با ۳ بار زدن کلید پاور کدهای دی وی دی برای کنسول ارسال میکنه یا دو بار کد ps1.بازم بذارید دوستان نظر بدن.
برای اطمینان اگه بازیه ارجینال ps2 دارید بندازید تست کنید اگه اونو اورد ۱۰۰٪ از چیپه.
والا نميدونم بازي هام اوريجينال هست يا نه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
والا نميدونم بازي هام اوريجينال هست يا نه
خیلی راحتتره بازیهایی که خریدی هیچکدوم ارجینال نیستند{قیمت ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا....}یه سری دمو اومده بود رنگ آبی داشت با اونا هم میشه تست کرد یا اینکه داخل سی دی رو نگاه کنی قسمت رایت شده وسط دی وی دی دورش سه بار playstation رو نوشته رو ارجینالا.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دیگه به اون نیازی نیست
الان با یه برنامه که رو مموری کارت نصب میشه میتونی ps2 رو فلش خور کنی من خودم یه ps2 فت آک از یکی از دوستان با یه قیمت خیلی کم خریدم البته چشمی نداشت همون موقعه ها خریده بود و فقط چشمش رواز روش برداشته بود
بعد خودم فلش خورش کردم قیمتش شد 250 تومن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر