هرسوالی درمورد Ps2

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
درود
الان قیمت PS2 چقدره؟؟؟
من یه PS2 دارم خیلی تمیزه کلا کم بازی کردم باهاش ساخت چین هست<<همه چی الان چینیه:d>> چقدر میارزه؟؟؟؟
ممنون

• Like
Reactions: che-jaleb

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود
الان قیمت PS2 چقدره؟؟؟
من یه PS2 دارم خیلی تمیزه کلا کم بازی کردم باهاش ساخت چین هست<<همه چی الان چینیه:d>> چقدر میارزه؟؟؟؟
ممنون
قیمتش رو نمیدونم اما در مورد چینی بودن!
دوستان ببینید؛ پشت بیشتر گوشی ها هم که نیگا کنید میبینید که نوشته Made In China! حالا میگم این به چه معنی هستش! ببینید، ما دو نوع جنس چینی داریم، یه نوع اینکه قطعات مثلا PS2 از ژاپن میره چین و چین اونجا سرهمش میکنه (اسمبلش میکنه). یه نوع چینی هم داریم که کلا ساخت چین هستش، واسه هر دو هم نوشته Made in China! به هرحال با این نوشته ها نمیشه فهمید جنس چینی اصلی هستش یا داخل چین اسمبل شده! اما PS2 و کنسول ها داخل چین اسمبل میشن و کلا چینی ندارن! یه جورایی امتیازش واسه چینه!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
امتیاز چیه ؟!!
به خاطر هزینه پایین کارگر تو چین ...
اکثر شرکتا این کارو میکنن مثل اپل
که جدیداً به برزیل منتقل کرده
عزیزم من هم که چیزی نگفتم شما چرا میزنی:d خب امتیازش هم واسه چین میشه دیگه: Made in China

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
عزیزم من هم که چیزی نگفتم شما چرا میزنی:d خب امتیازش هم واسه چین میشه دیگه: Made in China
ممنون دوست خوبم...>:d<
حالا کسی نمی دونه قیمت چنده...
من که همیشه عقب موندم :dحالا هم بازی برا PS2 نمیاد بهتره بدم سیستم PC مو یکم افزایش بدم لااقل همیشه برای PC میاد...l-)

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
ممنون دوست خوبم...>:d<
حالا کسی نمی دونه قیمت چنده...
من که همیشه عقب موندم :dحالا هم بازی برا PS2 نمیاد بهتره بدم سیستم PC مو یکم افزایش بدم لااقل همیشه برای PC میاد...l-)
ااااااااااااپ کسی نیست کمک کنه؟؟؟

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
نوش 250 تومنه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
ممنون مهدی جون

حالا من یه عکس میزارم شما تخمین بزنین چند میارزه...

اون رو کشم یکم کنده شده از اول اونجوری بوده من تمیز نگه داشتم و کم بازی کردم در کل حدود 50 ساعت در عرض یه سال...
مدلشم SCPH-90004
عکس اول
عکس دوم

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
ممنون مهدی جون

حالا من یه عکس میزارم شما تخمین بزنین چند میارزه...

اون رو کشم یکم کنده شده از اول اونجوری بوده من تمیز نگه داشتم و کم بازی کردم در کل حدود 50 ساعت در عرض یه سال...
مدلشم SCPH-90004
عکس اول
عکس دوم

والا من تو این مورد تخصص ندارم ولی با توجه به این که قیمت کنسول ها تو این چند ماه خیلی رفته بالا میتنوی تا 130 بفروشی ولی من بهت توصیه میکنم این کارو نکن چون ps2 بازی خیلی زیبا زیاد داره که فکر نکنم شما به جز بازیهایی که تو بازار هست بازی دیگه ای رو تجربه کرده باشی اول از همه برو به سایت gamerankings.com و بهترین بازیهای ps2 رو به ترتیب امتیاز واشه خودت لیست کن. همچنین میتونی عکس بازیها رو تو گوگل ایمیج ببینی. خوب حالا حتما بع خودت میگی این بازیها رو از کجا گیر بیارم اصلا نگران نباش یه سایتی رو بهت معرفی میکنم که اکثر بازیهای متا بالای ps2 رو داره و هزینه بازیهارو بعداز تحویل در منزل دریافت میکنه. ادرسش رو برات پ خ میکنم.

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

matin trex

کاربر سایت
Jan 9, 2013
14
سلام . ببخشید یه سوال داشتم : من چند روزی هست ps2 دست دوم در حد نو گرفتم مدلش هم 77004b هست . بعضی بازی ها مثه 2013 pes رو اجرا میکنه ولی بازی god of war رو ارور no data میده , dvd فیلم هم گذاشتم توش همین ارور رو داد . مشکلش کجاس ؟ دستگاه خرابه ؟

آخرین ویرایش:

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام دوستان
پلی 2 من فیلمهای دی وی دی رو اجرا میکنه اما بازیها رو اجرا نمیکنه کسی میدونه مشکلش چیه
2 احتمال هست
1- دستگاهت کپی خور نشده
2-یک یا چند تا از سیم های مود چیپ دسگاهت قطع شده

---------- نوشته در 01:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 AM ارسال شده بود ----------

سلام . ببخشید یه سوال داشتم : من چند روزی هست ps2 دست دوم در حد نو گرفتم مدلش هم 77004b هست . بعضی بازی ها مثه 2013 pes رو اجرا میکنه ولی بازی god of war رو ارور no data میده , dvd فیلم هم گذاشتم توش همین ارور رو داد . مشکلش کجاس ؟ دستگاه خرابه ؟
مشکل از لنز دستگاهت هست عزیز
قسمت dvd لنزت کار نمیکنه فوتبالی هم که میگی میاره حتما cd هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر