هرسوالی درمورد Ps2

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سلام
بستگی داره پس اس 2 قدیمی ژاپنی از اون بزرکها بخای یا از این کوچک های جدید....
پاساژ لباف طبقه ی زیر زمین دست چپ یه مغازه ای است که از اون بزرگهای ژاپنی داره ولی قیمتشو نمیدونم ولی اگه از این کوچیکا بخای الآن قیمتش 135 تومنه.به نظر من این کوچیکا بهتره.
دستت درد نکنه... به نظرتون الان یدونه بگیرم می صرفه؟

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام
آقا یه چی بهتون بگم که هر کی میخاد مموری بخره بره توپخونه ؛اونجا مموری 32 مگ هم وردهکه اگه از نظر قیمتی نگاه کنیم ده تایه 8 مگی می ازره.27500 تومن میدی ،یه مموری 32 مگا بایتی میخری.قیمتش تقریبا دو برابر 8مگی است ولی 4 برابر اون ظرفیت داره.آدرش مغازش هم اینه (البته نمیدونم مغازه های دیگر هم دارند یا نه):پاشاژ لباف همین اولش دست چپ یه مغازه ی بزرگ هست که مموری تو ویترینشه.;) ;) :cool:

lord.voldemort

کاربر سایت
Dec 31, 2006
2
مموري من 8 مگ هستش.
مشكلي براي اجرا يا سيو كردن مراحل بازي ها ندارم ولي و قتي ميخوام وارد مموري بشم و سيو ها رو پاك كنم بعد از نشون دادن 2 تا سيو عبارت loading مياد و صفحه فيريز ميشه و گير ميكنه وبايد ريست كنم و نميتونم وارد مموري بشم و سيو ها رو پاك كنم

آيا راهي وجود داره كه مموري رو درستم كنم يا مموري داره خراب ميشه ؟ البته اين دومين مموري هست كه اينجوري ميشه.

لطفا راهنمايي كنيد .
مرسي

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
مموري من 8 مگ هستش.
مشكلي براي اجرا يا سيو كردن مراحل بازي ها ندارم ولي و قتي ميخوام وارد مموري بشم و سيو ها رو پاك كنم بعد از نشون دادن 2 تا سيو عبارت loading مياد و صفحه فيريز ميشه و گير ميكنه وبايد ريست كنم و نميتونم وارد مموري بشم و سيو ها رو پاك كنم

آيا راهي وجود داره كه مموري رو درستم كنم يا مموري داره خراب ميشه ؟ البته اين دومين مموري هست كه اينجوري ميشه.

لطفا راهنمايي كنيد .
مرسي

دوست عزيز بازي فوتبال وينيگ الون 11 رو هم روش سيو كردي؟

اگه اين كارو كردي دي وي دي رو بذار و از داخل بازي سيو رو پاك .

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
من می خوام یه دستگاه Ps2(دست 2)بخرم.دستگاهش از این قدیمی هاست ولی ژاپنی اصله .
می خواستم بدونم برای خرید
0.چه چیزهایی باید همراهش باشه.
1.به چه چیزهاییش باید توجه کنم؟
2.قیمتش ؛میگه با دو تا دسته و 2تا آلبوم DvDبازی و تجهیزات90000تومن
3.به نظرتون قیمتش خوبه؟؟؟
4.خیلی سریع جواب می خوام چون میخوام پولو آماده کنم برم بخرم
5.در ضمن این دست های بی سیم قضیش چیه ؛شارژش چه طوریه؟؟Wirelessهستش؟؟
مر30

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
دوست عزيز تجربه ميگه نخر اين دستگاه خيلي بايد داغون باشه و 100% چند بار هم تعمير شده شما اگه ميخواي بخري با 170 تومن يه دستگاه جديد 77004 cb بخر با دو دسته و يك مموري با تعدادي هم سي دي اشانتون ميدن نو هم هست مطمئن هست

دسته بيسيم بلوتوث هست! شارژ هم مشكلي نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر