هرسوالی درمورد Ps2

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
دوستان و اساتید دیگه نمیخوان جوابی بدن؟نظری چیزی؟
نظرتون راجع به قسمتهای اول نوشتم چیه؟ در مورد قیمت 163 تومان و Ic M7 دو آی سی و تک آی سی

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با عرض سلام خدمت آقا محمد گل
می دونم تو قسمت قبل چی نوشتم.آخه من خودم موقعی که پی اس دوی خودمو خریدم کلی قبلش از مغازه دار های تو توپخونه سوال کرده بودم که این مدلو دارن یا نه (تو دی ماه) ولی همشون میگفتن چه فرقی میکنه؟ همه ی پی اس دو های بازار از این سفید و مشکی هاس و وقتی هم داشتم می خریدم ده بار از فروشنده پرسیدم که آقا مدل باالتر از این تو بازار نیست اون هم گفت نه ما هم خریدیم ولی وقتی دو روز پیش با چشم خودم این مدلو تو بازار با چشم خودم تو ویترین یکی از مغازهها دیدم کلی افسوس خوردم که چرا به حرف این فروشنده های پشت کوهی اعتماد کردم و مدل 75000cb رو خریدم .البته این مدل هم خیلی عاله ولی 77000 تهشه.
تازه موقعی که من نخریده بودم فکر می کردم این اختلاف قیمت ها بین مدل های مختلف الکیه ولی اگه میتونی به هر قیمتی شده این مدل رو بخر.ما رو کسی راهنمایی نکرد که چه مدلی تو بازار هست چی نیست ولی تو این سهل انگاری منو تکرار نکن و حتما بخرش.تازه من این مدلو تویکی از طبقه های شوت پاساژ و تو یه مغازه ی در پیت دیدم که اصلا فکر نمیکردم اصلا این مغازه پی اس 2 ورژن جدید داشته باشه. تازه اگه تلوزیونتون کانال دیویدی داره و کابل کامپوننت میخره حتما این کابلو برای چند برابر شدن کیفیت تصویر بازیت بگیرش که خیلی توپپه.آدرس مغازه ای کابل کامپوننت پی اس 2 داره رو برات مینویسم:پاساژ لباف طبقه ی پایین همین که پله ها تموم میشه دست چپ .خودش پشت شیشه ی مغازه زده که:"کابل کامپوننت پی اس2 برای تلوزیونهایی که کانال دی وی دی دارن موجود است."
دست آخر به حرف مغازه دار ها اعتماد نکن و کار خودتو بکن .
تازه حرفی که دیشب زدم رو جدی نگیر .خوابم می یومد یه چیزی گفتم. شما هر چقدر میخای سوال بپرس اگه دقیقا بدونم بهت توضیح میدم.

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
سلام من هم وقتي دستگاهم رو روشن ميكنم بدون ديسك و ميرم تو قسمت مموري تا ببينم چقدر فضا آزاد دارم يا سيو پاك كنم مي نويسه لود ولي ديگه نميره و دستگاه قفل ميكنه مشكل از مموري هست چون با مموري هاي ديگه اينجوري نيست مموري خودم رو بردم روي يك دستگاه ديگه هم تست كردم بازم همينجوري بود البته از داخل بازي ميشه بازي رو سيو كرد. يكي به دادم برسه 15 هزار تومن مموري همين ديروز خرديم...

اگر سیو winning eleven 11 این جدید رو رو مموریتون دارید از داخل خود بازی سیو رو پاک کن
این مشکل رو چند نفر دیگه هم داشتن چون بازی رو بد patch کردن اینطوری میشه

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
حمید جان ممنون دوست عزیز.
راستی آدرس مغازه که میگی 77000 داره یادت هست؟قیمتشو نپرسیدی؟
کابل کومپوننت همون کابلهای 3 فیشی هستن که پشت DVD پلیر ها و بعضی تلویزیونها جاش هست؟قرمز وآبی و سبز؟قیمت کابلش چنده؟مگه این کابل تو جعبه نیست؟ اتفاقا باید از همین بخرم چون Composite تلویزیون پر شده جا نداره.راستی آدرس مغازه طبقه زیر همکف لباف هست؟راستی رنگ دستگاهت و رنگ جعبش چیه؟توی اجرای DVD های کپی و فیلم هیچ مشکلی که نداره؟هنگ کردن؟خیلی داغ شدن؟
این ورژن دستگاه به رنگ جعبه ربط داره؟(زرد یا سفید یا طوسی یا اونی که عکس بازی Grand tourismروش هست.یه جعبه دیگه هم دیدم که زرده ولی روش یه عکس عجیبی هست فکر کنم عکس یه بازیه رعدوبرق واز این چیزا داره.مغازه دار میگفت جعبه های اصله که داخلش یه بازی هم هست که عکس متعلقات توی جعبه ،پشت جعبه زده شده ولی چون اینجا ورش میدارن برای اینکه تابلو نشه جعبه های زرد رو ساختن ). آیا به رنگ دستگاه هم(مشکی و یا نقره ای بودنش ) ربط داره؟ اینو پرسیدم برای اینکه تو هر مغازه ای برم بتونم تشخیص بدم.آیا روی جعبه میزنه؟ فرض کن من توی مغازه هستم از کجا باید بفهمم؟اینو پرسیدم بخاطر اینکه من از زمان آتاری تو پشت شهرداری بودم و هنرمند بودن بعضی از اونا رو در تقلب دیدم.احتمال داره ورژنی که مثلا روی جعبه هست با خود دستگاه فرق کنه؟در مورد IC هاشون چطور؟اصلا رو دستگاه هایی که تازه میان آی سی میذارن؟ آیا آی سی خوبی روش میذارن؟تو پخش و اجرای بازیها و سایر فرمتها مشکلی نداره؟(البته کپی)
اگه ریموت هم داشته باشم باز هم برای دیدن DVD فیلم باید دستگاه رو چند بار reset کنم؟
راستی نظرت درباره خرید از یگانه چیه؟نظرت هر چی هست بگو بالاخره هر کی یه نظری داره دیگه.
چون میگم شاید اون دستگاه هاش مثل پشت شهرداری نباشه(البته مطمئن نیستم.یه حدسه) و احتمال دست خوردگیش کمتر باشه.
مثل اینکه بازهم زیاد نوشتم.چه کنم درد بی اطلاعیه.معذرت. راستی اگه در مورد کامپیوتر و مبایل مشکل و یا سوالاتی داشتی تا جایی که سوادم بکشه حتما کمکت میکنم.
ممنون دوست عزیز.

آخرین ویرایش:

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
من مدل 77004 cb دارم و الان 1 هفته است خرديم وخيلي راضي هستم شما حتما اين مدل رو بخر ولي حتما تست كن كه آدابتور و دسته اصل باشه...
براي فهميدن از اصل بودن دسته كابل دسته بايد نرم باشه و با فشار دادن دكمه آنالوگ صداي تقه آهتسه بده.... آدابتور هم بايد سنگين باشه...

از فنگ واي هم تشكر ميكنم..... من چون دستگام رو هنوز يك روز بود نخرديه بودم و مموري من اينجوري شد رفتم مغازه و سرو صدا كردم مموري رو برام عوض كرد ولي 3 تومن سر دادم.

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
راستی تو یه سایتی یه سری Modchip گذاشته بود برای PS2 مثل:
Duo3 Gold,Matrix infinity,Magic3
مثل اینکه اینها مدل های chip هایی هستن که روی PS2 نصب میشه.این مدل ها رو که بعید میدونم از روی دستگاه بشه تشخیص داد.
ولی با توضیحاتی که نوشته بود فکر کنم Mars Pro 815 بهترینش هست.

AUTOMATIC SELECTION for PS2/PS1/DVD SUPPORTS. (Just insert any disc and Myth chip play it !!)
DVD Region Free Incorporated !! ( to play all regions DVD without need of any extra operation.)
Full 512 Kb Flash Memory on board
Compatible with Playstation 2 USA/PAL/Japanese - V5, V6, V7, V8, V9, V10,V11,V12,V13, V14 7500X
Jumper less (Automatic Version detection)
Easy to Install. (only 18 wires for V1-V8 and 20 wires for V9, V10, V11, V12,V13,V14)
IC based 3.3V for enhanced stability
AUTOMATIC "MACROVISION=OFF" ON ALL PS2 FROM V1 TO V14 WITHOUT ADDITIONAL WIRES !!
AUTOMATIC "GREEN FIX" (No more need to change the cable to see your DVD movies on the PS2!!)
Import Games Fix (All PSX import games are played at FULL SCREEN and FULL COLOR !!)
Sleep-Mode (The Modchip will switch off itself after boot)
100% NO SWAP (Direct boot for all the PS2 and PSX games)
Supports games on DVD-9 media !!
PLAYS ALL THE CD’S and DVD’S Games (both, Import or Backup’s)
SUPPORTS MULTI-DISK GAMES !!
SUPPORTS DVD RL GAMES!!
SUPPORTS ANTI-MOD PS1 GAMES !! (Only for V9 - V14 PS2)
SUPPORTS HD COMBO .
SUPPORTS DATEL 16MB MEMORY CARDS and Neo MEMORY CARD !! (No need anymore to use the swap CD!!)
Very Reliable (All the Modchips are 100% tested before delivery)
Very Stable (Thanks to the sleep mode the IC will never Overheat)
CD Lens Safe (Avoid CD lens damage by sending un-necessary signal to the Drive Controller)

آخرین ویرایش:

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
پیمان جان ممنون دوست عزیز.
راستی از کجا خریدی و به چه قیمت؟آدرس میدی؟
رنگ جعبه و رنگ دستگاهت چیه؟
باهاش DVD فیلم دیدی؟کپی ها رو اجرا میکنه؟آخه میگن بعضی دستگاه ها موقع پخش فیلم DVD کپی Freeze میکنه.
کجای جعبه ورژن رو میزنه؟
این CB یعنی چی؟تو همه ورژنها از این حروف هست؟
ممنون.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من جواب يه سوالت رو ميدونم
براي بازي كردن بازياي PS1 و ديدن DVD بايد 2بار پشت سر هم دستگاه رو ريست كني.
البته بستگي به Modchipet داره. مال من كه اينطوريه.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
من جواب يه سوالت رو ميدونم
براي بازي كردن بازياي PS1 و ديدن DVD بايد 2بار پشت سر هم دستگاه رو ريست كني.
البته بستگي به Modchipet داره. مال من كه اينطوريه.
دوست عزيز مطمئني اگه اين كارو بكنم ميشه؟ :confused:

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
میخواستم در مورد جواب این دوست بالایی بگم که من با دو سه بار ریسیت کردن نتونستم یه فیلم دی وی دی کپی روی 75000cb ببینم .حالا نمیدونم شاید این فقط مشکل منه.....

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با عرض سلام(یادتون باشه جواب سلام واجبه):cheesygri
آقا محمد اول از همه جواب آخرین پیامتو میدم تا بعد. اول این آدرس دقیق مغازه رو یادم نیست ولی اگه یه ذره تو پاساژ رو بگردی پیدا میکنی و اگه تو پایاژ نشد تو بیرون از پاساژ هم امکان این هستش که بتونی پیداش کنی.قیمت هم من پرسیدم گفت که 168 تومن.شک نداشته باش که از 170 تومن بیشتر باشه و گرونفروش ترینشون هم از 170 تومن بیشتر نمیدن.خوب چیکار کنیم هر جا یه قیمت میده.مملکت که صاحاب نداره ؛وقتی کنسول 60 گیگی پس اس 3 رو که قیمت اصلیش تو اروپا 650 دلار هستو اینجا میدن 1.35 میلیون دیگه خودت حساب کار بیات دستت.
رنگ جعبش سفیده ولی عکس کنسولی که روش هست مشکیه(یه وقت با مدل سفید 75000 که هم عکس جعبش سفیده و هم عکس کنسولش اشتباه نکنی.)و اونی که من تو بازار دیدم رنگ کنسولش مشکی بود.
آقا جون یه چی من بهت میگم دیگه هم این سوال رو تکرار نکن:هر چی دستگاه مدلش جدید تر باشه خدمات امنیتی آن هم بیشتره .یعنی این که کنسول های جدیدتر حمایت بیشتری از ناشران فیلم ها میکنن و اکثرا(در90 درصد اوقات)فیلم های کپی اجرا نمی شن حالا این که یه سری اساتید دیگه میگن که دو سه بار ریست کنی فیلم رو میاره،نمیدونم راسته یا نه ولی من هر کاری که کردم نیاورد.بعدش چرا این همه زوره فیلم دی وی دی رو میزنی ؟ اولا این که این یه کار جانبیه دستگاهه و اگه خیلی دوست داری با این دستگاه فیلم ببینی سعی کن اورجینالاش رو گیر بیاری.
تو سری های قبل صحبتم گل که لقت نمیکردم؛این ورژن دستگاه رو که خودت هم از اینترنت پیدا کردی(1و2و3و4و5و6و7و8و9و10و11و12و13و14و15aو15b) رو رز همون شماره هایscph 77000 یا scph 75000 معلوم میشه.یعنی این که سری 77000 مدل 15 هست و سریه 75000 ورژن 14 هست و سریه 70000 هم ورژن 13 و همین طوری بگیرو برو تا آخر.
در مورد این که این CB,ss و با این طور حرفها یعنی چی و یا این که چه فرقی با هم دارن رو نمیدونم ولی میدونم که تو وارد کردن گیم شارک این مهمه که کدی که وارد میکنی به سری CB یا ss میخره یا نه.چون اگه نخوره ، گیم شارک اجرا نمیشه و بالای هر بازی که تو این مجله های بازی ،که دکه های روزنامه میفروشن گیم شارکشو (game shark) مینویسن قید هم میکنن که برای مثلا CBوxpوغیره و ذالک هست که همون سریه CB بهترینه.
در مورد سوال های دیگت هم دوباره توضیح میدم.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
دوباره سلام ....
در مورد طومار دومت هم این جوابارو میدم:
1-کابل کامپوننت یه کابل 5 فیشی هشت و با حدسی که با توجه به گفته های تو میزنم ، فکر نکنم به tv شما بخوره؛چون باید پشت tv شما جاشو داشته باشه.رنگ فیش آنها هم این طوریه:2 تا قرمز ،یک عدد سبز و یه عدد آبی و یه عدد سفید. قیمت کابلش هم 12 هزار تومنه و باید اون رو جدا بخری و با کابلی که جعبه هست فرق داره(البته نه از نظر قیافه بلکه از نظر کار کردن).هنگ کردن دستگاه از زیادی داغ کردنه؛ ولی سری های جدید مثل 77000 از این نظر اصلا مشکلی ندارن ولی این به این معنی نیست که داغ نمیکنه بلکه به این معنی است که دیر تر داغ میکنه.
جعبه هایی که عکس بازی روش داره رو نخر. به رنگ دستگاه هم ربطی نداره ولی من فقط سیاهشو دیدم.حتما کنسول رو از جعبه در بیار با توجه به توضیحاتی که دادم پشتش رو نگاه کن.

اگه هیچ جا پیدا نکردی و یگانه 77000 رو داشت ،بخر؛البته اگه بالای 170 گفت ،بیخیال شو.
تازه به نظر من کنترل کنسولو نخر که زیاد به درد بخور نیست.مگه روی دی وی دی اصل.....
قربانت....;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر