راهنمایی در Assassin's Creed II

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
نمی دونم چرا برای من این کار رو می کنه؟؟ :-؟؟
اول بازی که یه شمشیر داشت فکر کنم با دومین نفری که جنگیدم شمشیرش رو کرد تو شکمش تا الانم دیگه شمشیر نداره
از کجا می تونم شمشیر بردارم؟
شمشیر هایی که رو زمین افتاده رو نمیشه ازش استفاده کرد؟؟؟
از رو زمين شمشير بر ميداره ... مشكلي هم نداره ...
اما اگه اونايي كه خريدي رو ميخواي ....برو به ويلا...همون طبقه همكف....اولين اتاق سمت چپ...اتاق اسلحه هست ....:love:

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
از رو زمين شمشير بر ميداره ... مشكلي هم نداره ...
اما اگه اونايي كه خريدي رو ميخواي ....برو به ويلا...همون طبقه همكف....اولين اتاق سمت چپ...اتاق اسلحه هست ....:love:

آقا بیخیال شمشیر رفتم 4-5 تا شمشیر خریدم اینا رو دیگه نمیندازه
الان من برگشتم به شهر اولی یه چند تا کار انجام دادم بعد آدرس یه منطقه رو داد که برم اونجا توی نقشه یه دایره سبز رنگه
وسطش هم اون علامت ماموریت هستش که باید بریم ولی وقتی به محدوده ی دایره سبز رنگ میرسی اون نشانه ی ماموریت میره فکر نکنم برای کرکم باشه چون تا حالا خیلی خوب کار می کرد باید چه کار کنم؟؟؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
الان من برگشتم به شهر اولی یه چند تا کار انجام دادم بعد آدرس یه منطقه رو داد که برم اونجا توی نقشه یه دایره سبز رنگه
وسطش هم اون علامت ماموریت هستش که باید بریم ولی وقتی به محدوده ی دایره سبز رنگ میرسی اون نشانه ی ماموریت میره فکر نکنم برای کرکم باشه چون تا حالا خیلی خوب کار می کرد باید چه کار کنم؟؟؟
سلام دوست عزيز
بايد توي اون نقاط سبز رنگ كمي چرخ بزنين و تا مركز اون قسمت برين تا ماموريت شما معلوم بشه.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي

سلام دوست عزيز
بايد توي اون نقاط سبز رنگ كمي چرخ بزنين و تا مركز اون قسمت برين تا ماموريت شما معلوم بشه.
دوستمون يكم اشتباه ادرس دادن....
شما وارد منطقه سبز كه شدين ....
با زدن دكمه E حالت عقاب رو فعال كنيد و دنبال فرد مورد نظر باشيد كه با رنگ زرد مشخص هست .... همه جا رو هم بگردين .... مخصوصا بالا پشت بامها ...

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
دوستمون يكم اشتباه ادرس دادن....
شما وارد منطقه سبز كه شدين ....
با زدن دكمه E حالت عقاب رو فعال كنيد و دنبال فرد مورد نظر باشيد كه با رنگ زرد مشخص هست .... همه جا رو هم بگردين .... مخصوصا بالا پشت بامها ...

آره این دوستمون راست میگه
من راهنمای انگلیسیشو گرفتم توش نوشته بود همین کار رو کردم رد شد ولی بازم ممنون از کمکتون
باز یه جای دیگش گیر کردم
یه نفر هست که میگه باید تعقیبش کنی ولی نباید بکشیش البته اولش فکر می کردم طبق معمول باید بکشمش آخه همیشه اینطور مامورت ها کشتنی بود بعد که دیدم نمیشه کلمش رو ترجمه کردم دیدم میگه باید تعقیب کنی تعقیبش کردم میره بیرون شهر توی یه مقری ولی برای اینکه بخوام اونجا وارد بشم باید از سربازاش بگذرم تا یه سرباز هم می کشی می بازی پول هم براشون میریزم خر نمیشن
چه کار کنم؟؟؟
دختر رو امتحان نکردم اگر دختر براشون بیارم خر میشن؟؟؟

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
آره این دوستمون راست میگه
من راهنمای انگلیسیشو گرفتم توش نوشته بود همین کار رو کردم رد شد ولی بازم ممنون از کمکتون
باز یه جای دیگش گیر کردم
یه نفر هست که میگه باید تعقیبش کنی ولی نباید بکشیش البته اولش فکر می کردم طبق معمول باید بکشمش آخه همیشه اینطور مامورت ها کشتنی بود بعد که دیدم نمیشه کلمش رو ترجمه کردم دیدم میگه باید تعقیب کنی تعقیبش کردم میره بیرون شهر توی یه مقری ولی برای اینکه بخوام اونجا وارد بشم باید از سربازاش بگذرم تا یه سرباز هم می کشی می بازی پول هم براشون میریزم خر نمیشن
چه کار کنم؟؟؟
دختر رو امتحان نکردم اگر دختر براشون بیارم خر میشن؟؟؟
اگه اونجاست كه پشت سر اون پير مرده ميريد .... و توي قبرستون ميريد ...
اين راهه فايده نداره ...
بريد روي ديوار كنار همونجايي كه اون وتردش ميشه و بپريد پايين و سريع بريد به مكاني كه تو نقشه مشخص شده ...
اميدوارم متوجه بشي منظورم رو ...

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
آقا ایندفعه دیگه یه جا گیر کردم و از راهنماش هم نتونستم کمک بگیرم
اولین جایی که داوینچی برات بال میسازه و پرواز می کنی رو نمی تونم رد کنم
البته بار اولش که تست هستش بار دوم که ماموریت میده نمی تونم رد کنم
وقتی کلید پایین رو میگیرم میره به سمت بالا ولی یه کم میره باز بر می گرده یه لحظه هم یه چیزی نوشت فکر کنم گفت بالا و پایین رو بزن اونم زدم هیچ طوری نشد نمی دونم چطوری اوج بگیرم
کلید خاصی داره یا باید همینوری به زور ردش کنم؟؟؟

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
آقا ایندفعه دیگه یه جا گیر کردم و از راهنماش هم نتونستم کمک بگیرم
اولین جایی که داوینچی برات بال میسازه و پرواز می کنی رو نمی تونم رد کنم
البته بار اولش که تست هستش بار دوم که ماموریت میده نمی تونم رد کنم
وقتی کلید پایین رو میگیرم میره به سمت بالا ولی یه کم میره باز بر می گرده یه لحظه هم یه چیزی نوشت فکر کنم گفت بالا و پایین رو بزن اونم زدم هیچ طوری نشد نمی دونم چطوری اوج بگیرم
کلید خاصی داره یا باید همینوری به زور ردش کنم؟؟؟
با استفاده از آتیش ها باید اوج بگیری!!برو رو دود آتیش ها و اوج بگیر

sirkhojasteh

کاربر سایت
May 8, 2010
3
سلام عزیز.
من نمیدونم کدوم سکانسش و لی توی همون مرحله ای که با اون دستگاه پرنده که از لئوناردو گرفته میری تو خونه پیرمرده که داره با یارو شطرنج بازی میکنه و توی لیوانش سم میریزه و یارو میمیره و باید پیرمرده رو بکشیم.
کلا من 4 یا 5 مرحله از این مرحله جلوتر بودم که کامپیوترم خاموش شد.
بعدش که روشن کردم دبدم سیوم کلا پریده .
هر کاری کردم نتونستم برشگردونم .
فایلهای سیومو دارم و لی اصلا دیگه نیومد .
خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم.
آخه زورم میاد چون ست کامل زره الطایر رو هم بدست آورده بودم با بدبختی.
من تازه عضو شدم نمیتونم خوب پست بفرستم.
کمکم کن چیکار کنم و به ایمیلم بفرست.
sir.khojasteh@gmail.com
ممنون میشم عزیز

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
ردش کردم ولی به این راحتی هم گه شما گفتی نبود باید میرفتم سمت آتیش هایی که روی پشت بوم هستش
حالا بیخیال
اونجا رو رد کردم
رفتم یه کدکس دادم به لئوناردو برام یه سلاح ساخت
حالا 3 نفر آزمایشی میگه باید بکشی ولی اسلحش قابل تنظیم نیست فقط میگه چپ کلیک رو نگه دار بعد خودش نشونه ی اون قسمتی رو میگیره که روش به اون سمت هستش
هر چقدر هم تلاش می کنم روش به سمت اون یارو باشه باز چند سانتیمتر اون طرف تر میره
راهی نداره که بعد از نشونه گیری تنظیمش کنم؟؟؟
یا خودش درست نشونه بگیره؟؟؟

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
سلام عزیز.
من نمیدونم کدوم سکانسش و لی توی همون مرحله ای که با اون دستگاه پرنده که از لئوناردو گرفته میری تو خونه پیرمرده که داره با یارو شطرنج بازی میکنه و توی لیوانش سم میریزه و یارو میمیره و باید پیرمرده رو بکشیم.
کلا من 4 یا 5 مرحله از این مرحله جلوتر بودم که کامپیوترم خاموش شد.
بعدش که روشن کردم دبدم سیوم کلا پریده .
هر کاری کردم نتونستم برشگردونم .
فایلهای سیومو دارم و لی اصلا دیگه نیومد .
خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم.
آخه زورم میاد چون ست کامل زره الطایر رو هم بدست آورده بودم با بدبختی.
من تازه عضو شدم نمیتونم خوب پست بفرستم.
کمکم کن چیکار کنم و به ایمیلم بفرست.
sir.khojasteh@gmail.com
ممنون میشم عزیز

سلام
علی جون خودتی؟؟؟
من سیو هاش رو دارم منم همینجا هستم
اگر میخوایی به آیدیم پی ام بده بهت بدم
data_77_test

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
ردش کردم ولی به این راحتی هم گه شما گفتی نبود باید میرفتم سمت آتیش هایی که روی پشت بوم هستش
حالا بیخیال
اونجا رو رد کردم
حالا 3 نفر آزمایشی میگه باید بکشی ولی اسلحش قابل تنظیم نیست فقط میگه چپ کلیک رو نگه دار بعد خودش نشونه ی اون قسمتی رو میگیره که روش به اون سمت هستش
هر چقدر هم تلاش می کنم روش به سمت اون یارو باشه باز چند سانتیمتر اون طرف تر میره
اول f رو بزن ... بعد شليك كن...:love:

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
حالا بیخیال
اونجا رو رد کردم

شما باید اول تارگت رو مشخص کنی(دکمه پیش فرض f )
بعد راست موس رو نگه داری و چپ موس رو هم نگه داری تا اسلحه روی هدف مورد نظر دقت لازم رو پیدا بکنه
بعد از دقیق شدن خط هدف با رها کردن چپ موس شلیک میشه و با تک گلوله میمیره

در صورتی که اینکارو انجام ندید و شلیک کنید با چندتا هدف سردر گم روبه رو میشید که شاید یکیشم این وسط به هدف بره

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دوستان من تواتاق codex هستم لطفا بگین چیکار کنم کجا برم من که گیج گیجم!!!
اون تصویر ها رو از گجا گیر بیارم؟
ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر