راهنمایی در Assassin's Creed II

abedswwe011

کاربر سایت
Jul 12, 2017
4
بچه ها هر کاری میکنم نمیشه از این مرحله بازی گذشت لطفا کسی میدونه کمکم کنه *.:.://uupload.ir/files/yty4_screenshot_(28).png *.:.://uupload.ir/files/of5a_screenshot_(29).png

Havre

کاربر سایت
Nov 5, 2017
6
سلام من در اساسین کرید ۲ مموری ۱ در جایی که میره کنار یک زن باید در یک جمع ملحق شی مثل ناپدید شدن از سرباز ها باید چیکار کنی

Attachments

• ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۳۵۱۰۳.jpg
    ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۳۵۱۰۳.jpg
    183.7 KB · مشاهده: 8

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
سلام من در اساسین کرید ۲ مموری ۱ در جایی که میره کنار یک زن باید در یک جمع ملحق شی مثل ناپدید شدن از سرباز ها باید چیکار کنی
سلام. دوست عزیز این قسمت آموزشی هست داره بهت یاد میده چطور بین جمعیت خودتو پنهان کنی. تا جایی که یادمه میری تو جمع همین خانم هایی که می بینی یه دکمه که یادم نیست (راهنمایی میکنه) رو میزنی تا همراهت بیان بعد میری دور همین عمارت رو با خانم ها میچرخی و ماموریت انجام میشه.

Havre

کاربر سایت
Nov 5, 2017
6
در اینجا باید چکار کنم
سلام. دوست عزیز این قسمت آموزشی هست داره بهت یاد میده چطور بین جمعیت خودتو پنهان کنی. تا جایی که یادمه میری تو جمع همین خانم هایی که می بینی یه دکمه که یادم نیست (راهنمایی میکنه) رو میزنی تا همراهت بیان بعد میری دور همین عمارت رو با خانم ها میچرخی و ماموریت انجام میشه.
خوب همون دکمه رو من نمیدونم میشه یکم فکر کنید

Attachments

• ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۳۵۱۰۳.jpg
    ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۳۵۱۰۳.jpg
    183.7 KB · مشاهده: 4

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
در اینجا باید چکار کنم

خوب همون دکمه رو من نمیدونم میشه یکم فکر کنید
وست عزیز اون خانمی که سمت پچ ایستاده اگر اشتباه نکنم ماموریت رو بهت میده. اگر ماموریت رو داده چند زن که سمت راست دور هم ایستادن برو وسطشون، دکمه E بود یا شیفت درست یادم نیست خودش بهت میگه! بزن بعد این خانم ها دنبالت میان از عمارت خارج شو یه خورده اطراف رو بگیرد. من خیلی وقت پیش بازی کردم الان دقیقا یادم نمیاد.

Havre

کاربر سایت
Nov 5, 2017
6
وست عزیز اون خانمی که سمت پچ ایستاده اگر اشتباه نکنم ماموریت رو بهت میده. اگر ماموریت رو داده چند زن که سمت راست دور هم ایستادن برو وسطشون، دکمه E بود یا شیفت درست یادم نیست خودش بهت میگه! بزن بعد این خانم ها دنبالت میان از عمارت خارج شو یه خورده اطراف رو بگیرد. من خیلی وقت پیش بازی کردم الان دقیقا یادم نمیاد.
مرسی باید پول میدزدیدم رد شد

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
فکر کنم تو یکی از مغازه ها نقشش باشه
اگه نبود باید بگردی دنبالشون یا تو اینترنت پیدا کنی
سلام در اساسین ۲ چطوری باید پر عقابارو پیدا کنم

اون پرها مثل صندوق گنج وغیره نیست که نقشه اش قابل خرید از مغازه ها باشه
خودت باید پیدا شون کنی می تونی از سایت ها و یوتوب به ویژه کمک بگیری

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like