راهنمایی در Assassin's Creed II

khengol-khan

کاربر سایت
Jan 14, 2013
1
فایلی که گزاشتم دانلود کن از حالت فشرده خارج کن و مثل کرک تو محل نصب بازی کپی کن اونوقت علامت رو نقشه میاد.

دوست عزیز مرسی از راهنماییت من هم همون اول یازی وقتی با پدره حرف میزنه نقش هام آپدیت نمیشد

2سال قبل ک بازی رو خریدم 2ماه زور زدم تا درست بشه اما نشد اما الان مه دوباره نصب کردم با کمکت تونستم درستش کنم!!!!

تو AC ها فقط همین 2 رو بازی نکرده بودم ک دوستام خیلی تعریفشو میکردن!!!

بازم ممنون (;

کیانوش2

کاربر سایت
Jan 30, 2013
1
سلام به همه من جایی گیر کردم که توی یک مقبره هستش در تابوت رو هم باز کردم و لوح رو گرفتم بعد که میخوام از در مخفی برم بیرون صفحه ی سفید میاره و هیچی دیده نمیشه مشکل چیه؟خواهش میکنم کمکم کنین من خیلی محتاجم
:cry:

mbs009

کاربر سایت
Jul 20, 2013
5
من همه codex ها رو پیدا کردم الان 30 تاشم دارم باید الان توی تابلو codex باید چیکار کنم؟

من همه ی شهرا رو گشتم ولی 4 تا از کدس ها نیس 1 و 7 و 18 و 27 همه ی ویو پوینت ها رو هم رفتم ولی دیگه کدکس نیس میشه راهنمایی کنین

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
من همه ی شهرا رو گشتم ولی 4 تا از کدس ها نیس 1 و 7 و 18 و 27 همه ی ویو پوینت ها رو هم رفتم ولی دیگه کدکس نیس میشه راهنمایی کنین

eagle vision رو فعال کن و شکل کره ی زمین رو پیاده کن.منظورم شکل قاره ها هست.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid

از توی نقشه باید نگاه کنی تا کدکس ها رو پیدا کنی ، اگه نبودن که بازی مشکل داره.../

amirbali

کاربر سایت
Oct 18, 2016
1
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم ، یه جایی گیر کردم .

اونجا که میره پیش لئوناردو و اون نیزره رو بهش میده .

قدم به قدم تصویرم میزارم که یادتون بیاد و بتونید راهنماییم کنید .

بعدش دمو تمام میشه و میگه برای انتخاب سلاح جدید کلید Q رو بزنم

دقیقا بعد از این کار ، دیگه تصویر هیچ تغییری نمیکنه !!!!

تمام کلید ها کار میکنن ولی تصویر همینجوری میمونه ! چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

منم همین مشکلو دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر