راهنمایی در Assassin's Creed II

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام بچه ها
من اونجا که 30 تا کد رو جمع می کنه و گوی رو میزاره سر جاش موندم
اگه می دونین جان من بگین
باید نقشه جهان رو کامل کنید.گمونم باید اول Eagle Vision رو فعال کنید. اگر شکل قاره ها رو نمیدونید یه اطلس بذارید جلوتون و پازل رو حل کنید.

جردن

کاربر سایت
Feb 17, 2011
15
ممنون آرین جان لطف بزرگی کردی

---------- نوشته در 07:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها من بازی رو تموم کردم کسی می تونه جای نوشته هایی رو که باید رمز گذاری بشه رو بگه
من دو تاش رو پیدا کردم

ssh...

کاربر سایت
Oct 14, 2011
1
کمک در اساسین 2

سلام. کمممممممممممممممممممک!!:((
من اونجایی که میره زیره زمین و دنبال یه سرباز میکنی که فرار میکنه و میره پیشه چند تا دیگه.وقتی میکشمشون یه در که اسکلت روشه8-x رو نشون میده که باید بازش کنم.ولی هر کاااااااااار میکنم دره باز نمیشه تورو خدا کمممممممممممممممممممممممممممممممک:((

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام. کمممممممممممممممممممک!!:((
من اونجایی که میره زیره زمین و دنبال یه سرباز میکنی که فرار میکنه و میره پیشه چند تا دیگه.وقتی میکشمشون یه در که اسکلت روشه8-x رو نشون میده که باید بازش کنم.ولی هر کاااااااااار میکنم دره باز نمیشه تورو خدا کمممممممممممممممممممممممممممممممک:((
سلام
سیستم کرک بازیتون قدیمیه و هنوز از value استفاده میکنید، یا آخرین value (آپدیت شده) رو بگیرید که بتونید بازیو 100% کنید یا اینکه خیلی راحت کرک Skidrow رو دانلود کنید.
لینک کرک و گزارش این مشکل بارها توی این تاپیک اومده، فقط صفحه های قبلی این تاپیک رو نگاه کن.

despicable

کاربر سایت
Sep 19, 2011
37
نام
محمد مهدی
سلام بچه ها من این بازی رو خریداری کردم ولی وقتی که بازی رو نصب کردم واومدم بازی رو اجرا کنم به من ارور میداد و یک چیز هایی درباره ی اینترنت به من می گفت سریع کمک کنید سریع

IRAN MAN

کاربر سایت
Dec 8, 2011
2
سلام
من تو memory 5 گیر کردم اسم مرحلش paper boy هست.
ezio میره با باباش صحبت میکنه بعدش یه صفحه ای میاد که میگه:
deliver giovanni 's letter to lorenzo de medini
accept cancel
من accept رو میزنم بعد از خونه بیرون میاد ولی نه نشونه ای نه راهنمایی وجود داره.
تورو به خدا راهنمایی کنید

---------- نوشته در 12:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 PM ارسال شده بود ----------

کنار ضربدر, ارور کد 1 نوشته؟

آخرین ویرایش:

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
سلام
من تو memory 5 گیر کردم اسم مرحلش paper boy هست.
ezio میره با باباش صحبت میکنه بعدش یه صفحه ای میاد که میگه:
deliver giovanni 's letter to lorenzo de medini
accept cancel
من accept رو میزنم بعد از خونه بیرون میاد ولی نه نشونه ای نه راهنمایی وجود داره.
تورو به خدا راهنمایی کنید

---------- نوشته در 12:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 PM ارسال شده بود ----------

کنار ضربدر, ارور کد 1 نوشته؟
فایلی که گزاشتم دانلود کن از حالت فشرده خارج کن و مثل کرک تو محل نصب بازی کپی کن اونوقت علامت رو نقشه میاد.

Attachments

• values.rar
    20.8 KB · مشاهده: 8

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
همونجایی که هست مرده جیبمون رو میزنه باید بگیریمش تو پلی استیشن 3 باید چه دکمه هایی بزنیم تا بگیرتش؟ خودم تو ایکس باکس رفتما یکی از دوستام گیر کرده!

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
تو اون نقشه هه گیر کرده بودم بالاخره رفتمش البته شانسی
و رودریگورم خفه کرد
البته چرا تو برادر هود بازم هست ها؟توبرادرهور سیب سمی خورد مرد

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
تو اون نقشه هه گیر کرده بودم بالاخره رفتمش البته شانسی
و رودریگورم خفه کرد
البته چرا تو برادر هود بازم هست ها؟توبرادرهور سیب سمی خورد مرد

شما رودریگو رو خفه نکردی
اون فرار کرد که تو برادر هود هم بودش

hamed 47

کاربر سایت
Aug 13, 2012
7
نام
hamed
من در مرحله ای که codex page هارو پیدا می کنی وبعد سر یک بورد می چسبونی گیر کردم
~x(

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید چطور میشه در انجمن برای خودت عکس بزاری

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 PM ارسال شده بود ----------

اینم یک تریلر از Assassins Creed III برای دانلود اینجا کلیک کنید

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
من در مرحله ای که codex page هارو پیدا می کنی وبعد سر یک بورد می چسبونی گیر کردم
~x(

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید چطور میشه در انجمن برای خودت عکس بزاری

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 PM ارسال شده بود ----------

اینم یک تریلر از Assassins Creed III برای دانلود اینجا کلیک کنید

سوال اول
بعضی هاش تو ونیز و شهر های دیگه است ٰ کلا wive point (عقاب ) زیاد برو ژیداش میکنی
در مورد آواتار باید حداقل 10 پست داشته باشی ؛ دو هفته هم از عضویتت بگذره
تریلر رو هم دستت درد نکنه ولی بهتره تو تاپیک مربوط به خودش بذاری

hamed 47

کاربر سایت
Aug 13, 2012
7
نام
hamed
سوال اول
بعضی هاش تو ونیز و شهر های دیگه است ٰ کلا wive point (عقاب ) زیاد برو ژیداش میکنی
در مورد آواتار باید حداقل 10 پست داشته باشی ؛ دو هفته هم از عضویتت بگذره
تریلر رو هم دستت درد نکنه ولی بهتره تو تاپیک مربوط به خودش بذاری

^#(^نه codex page هارو پیدا کردم بردم جایی که علامت ماموریت داره بعد چسبوند رو دیوار بعدش دیگه نمیدونم چیکار کنم[-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر