راهنمایی در Assassin's Creed II

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من در راهنمای بازی خوندم که shift رو میزنی وکله اسکلت باز میشه بعد گنجینه رو از قبر برمیداری ولی هر چقدر نزدیک اسکلت shift رو میزنمتاثیری نداره ؟؟!!
کرکت مشکل داره، به خودت دست نزن :d
اگر از سیستم value (قدیمی) استفاده میکنی، باید اونیو بگیری که 100% گیم رو بدون مشکل میاره. (من فقط با همین سیستم این مشکلو داشتم) در کل پیشنهاد میکنم کرک skidrow رو بگیری.

محمد علي

کاربر سایت
Aug 5, 2011
1
سلام دوستان
من آخراي بازي هستم و صد تا پر ها رو جمع كردم و وقتي آخرين پرو تو صندقچه ميزارم و مامانشو بغل كرد ديگه اصلا حركت نميكنه. تو تصوير زير گير ميكنه و ديگه اصلا حركت نميكنه.شنلم ميكنم تنش ولي از جاش تكون نميخوره.
بايد چه كار كنم؟ :((
لطفا كمكم كنيد
http://www.pic.iran-forum.ir/images/z1a0t5fbhfao2d14b8.jpg

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان
1-من اساسین کرید2 رو شروع کردم و در جایی هستم که با پدر دیدار میکنم و یک ماموریت رو اکسپت میکنم که یک نامه ای رو پیدا کنم ، اما روی نقشه فقط برج های دیدبانی و خیاطی و دکتر و ... دیده میشه و جای خاصی نیست که برم.
2-علاوه بر این ، تمام برجها رو از بالاشون نگاه کردم ولی چیز جدیدی به وجود نیامد.
3-سوما اینکه 4 نفر که از همنوعان شخصیت اصلی هستند در بالای بام خانه ای مشغول دزدی هستند و همیشه هم اونجا اند ، نمیدونم باید چیکار کنم.

لطفا راهنمایی ام کنید که در این بخش چه کار کنم...

راهنمای بازی شما اینجا هست :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47015&p=1546708#post1546708

جردن

کاربر سایت
Feb 17, 2011
15
سلام دوستان کسی می تونه بگه من چه جوری باید مرحله یپروازش رو با اون اختراع رد کنم؟؟؟؟؟
من هرچی می رم آخراش میاد پایین میرم تو آب
تو رو خدا بگین چیکار کنم..؟؟؟/:((:((:((:((

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان کسی می تونه بگه من چه جوری باید مرحله یپروازش رو با اون اختراع رد کنم؟؟؟؟؟
من هرچی می رم آخراش میاد پایین میرم تو آب
تو رو خدا بگین چیکار کنم..؟؟؟/:((:((:((:((
سلام
سیستم این گلایدر اینطوریه که وقتی روی گرمای حاصل از آتش میری، میتونی دوباره اوج بگیری. اولین بار پرواز با گلایدر که حتما باید بخوری زمین
اما توی دومین بار که گلایدر تکمیل میشه، در سطح شهر یارانت آتش روشن کردن، باید جوری مسیرت رو تنظیم کنی که از روی آتشهای بیشتری رد بشی تا بتونی اوج بگیری تا موقعی که برسی به قلعه.

جردن

کاربر سایت
Feb 17, 2011
15
من پرواز رو رد کردم ولی بعد از مسابقه ها وقتی باید اون مرد رو دنبال کنم نمی دونم چیکار کنم هر دفعه آخرش میره اونور مرز و اگر بکشمش می بازم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من پرواز رو رد کردم ولی بعد از مسابقه ها وقتی باید اون مرد رو دنبال کنم نمی دونم چیکار کنم هر دفعه آخرش میره اونور مرز و اگر بکشمش می بازم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
باید اون ماسک طلایی رو ازش بدزدی، اما نباید هیچ صدمه ای بهش بزنی یا بزاری که بفهمه تعقیبش میکنی
آروم بهش نزدیک شو و با space بهش تنه بزنی و ماسک رو بدزد (space همون دکمه راه رفتن سریع هم هست)

• Like
Reactions: Henry Tomasino

ashka

کاربر سایت
Sep 5, 2011
5
ببخشید من در بازی گا اف وار 2اونجایی که سوار یه طاووس نارنجی میشه وقتی میبرتت تو یه جای که نورش ابی اونجا الماس ابی را می شکونی بعد همه چی روششن میشه
اونوقت باید چه کار کرد
لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم
هی به زهنم نمیرسه:(

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ببخشید من در بازی گا اف وار 2اونجایی که سوار یه طاووس نارنجی میشه وقتی میبرتت تو یه جای که نورش ابی اونجا الماس ابی را می شکونی بعد همه چی روششن میشه
اونوقت باید چه کار کرد
لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم
هی به زهنم نمیرسه:(
این تو بازیه AC :2 نبود؟
فک کنم مشکل اینجا حل شه دوست عزیز : http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=12808&highlight=Godofwar2

آخرین ویرایش:

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام دوستان
من آخراي بازي هستم و صد تا پر ها رو جمع كردم و وقتي آخرين پرو تو صندقچه ميزارم و مامانشو بغل كرد ديگه اصلا حركت نميكنه. تو تصوير زير گير ميكنه و ديگه اصلا حركت نميكنه.شنلم ميكنم تنش ولي از جاش تكون نميخوره.
بايد چه كار كنم؟ :((
لطفا كمكم كنيد
http://www.pic.iran-forum.ir/images/z1a0t5fbhfao2d14b8.jpg

یه ریست کن اگر نشد بازیت خرابه . پجشو بگیر دانلود کن

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
با سلام.
من اونجایی گیر کردم که میری توی قصر بعد توی بعضی از اتاقا نمیذاره بری.فکر کنم مرحله 12 باشه.
تو نقشه هم هیچی معلوم نیست.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی جواب مارو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر