کمک در بازی Battlefield Bad Company 2

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
با سلام بنده این بازی رو تا این مرحله رفتم حالا نمیتونم از داخل کشتی بیام بیرون تا دم خروجی رفتم هرچی بالا و پایین می پرم نمیتونم خارج بشم

c95ne6stwp1x4sftj2.jpg

aram44

کاربر سایت
Jan 5, 2011
6
دستت درد نکنه حسابی خجالت زدم کردی :">به خاطر من چقدر به زحمت افتادی عکسها چقدر گویا و عالی بود به لطفت اون مرحله رو رد کردم مرصی واقعا اقایی کردی انشاااله بتونم جبران کنم :) هر امری داشتی در خدمتم

mohsen mw

کاربر سایت
Nov 25, 2012
3
سلام یهمرحله هستش بعد اون مرحله که تو جنگله دومین مرحله ی برفی جایی که هی میگه آرپی چی دارهاروبزن بعد کامیون سواری پیاده میشم میرمآدما رو میکشم بعد یه هو میگه بریم اونوراون جا هم آدم با آرپی چی هستبعد یه هلی کوپتر میاد مهلت هم نمیده بزنیم وقتی هلی کوپتر میاد میمیرم چه جوریه دوسته ؟دشمنه چیه قضیش

mohsen mw

کاربر سایت
Nov 25, 2012
3
مشکلم حل شد دشمن بود دمتون گرم فقط الان بعدشو موندم چی کار کنم هی صفحه سفید میشه انگار داره یخ میزنه به خاطر همونم نمیبینم میشه یه کاری کرد که یخ نزنه

tarokh24

کاربر سایت
Dec 14, 2012
3
سلام دوستان

توی یکی از مراحلش هست که تفنگ دوربین دار بهت میدن . تو اون مرحله یه پلی هست که بای از اون رد بشی . اون پل شکسته . فکر کنم اسم مرحله Upriver باشه . اون مرحله رو چه طوری باید رد کرد ؟

خب اونجا همون بالا بمون صدای اسپیکر رو زیاد کن هر موقع صدای رعدوبرق شنیدی شلیک کن.
بعد دوستان اروم اروم میرن جلو تو هم کاورشون کن که کسی نبینتشون.

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------

دوستان منتظرم ، واقعا کسی نمیدونه چجوری باید رد کنم؟
ممنون

اونجا باید خوب از دوستات مراقبت کنی مثلا من یه اسلحه دوربین دار گرفتم رفتم رو سقف خونه ها همه رو زدم.
در مورد هلیکوپتر هم باید صبر کنی وقتی هلیکوپتر اومد بهت یه RPG رو نشون میده باید بگیریش و ....

a1380

کاربر سایت
Jun 20, 2015
1
خواهش میکنم بگید دو روزه بازیو خریدم نصب کردم تا بازی میاد چندتا فیلم نشون میده بعد که بازی شروع میشه یو چاغو دستم دو نفرم رو پل موندن میگه با چتغو بزنشون ولی من هرچیو میزنم کار نمیکنه بگید چیکار بکنم

699

کاربر سایت
Jun 2, 2016
1
سلام...
اقا یکی کمک کنه...
من توی مرحله ی NO ONE GETS LEFT BEHIND بعد از جایی که از هواپیما سقوط می کنی و میای با چتر روی زمین و تانکی میاد و میزنیمش،بعدش بالای تپه مانندی هستیم و یک اردوگاه مانند هست...
همشون رو می کشم ولی بعدش نمی دونم چی کار کنم...
اگه بپرم یا از چپ و راست برم ، ده ثانیه وقت میده برگردم و اگه برنگردم میمیرم...
اول اینجا هم مینویسه پیدا کردن وسیله ی حبس...

من منتظرم لطفا لطفا جواب بدین

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
سلام...
اقا یکی کمک کنه...
من توی مرحله ی NO ONE GETS LEFT BEHIND بعد از جایی که از هواپیما سقوط می کنی و میای با چتر روی زمین و تانکی میاد و میزنیمش،بعدش بالای تپه مانندی هستیم و یک اردوگاه مانند هست...
همشون رو می کشم ولی بعدش نمی دونم چی کار کنم...
اگه بپرم یا از چپ و راست برم ، ده ثانیه وقت میده برگردم و اگه برنگردم میمیرم...
اول اینجا هم مینویسه پیدا کردن وسیله ی حبس...

من منتظرم لطفا لطفا جواب بدین
تو این بازی فقط باید بری سمت مربع قرمز که تو نقشه هست

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
مشکلم حل شد دشمن بود دمتون گرم فقط الان بعدشو موندم چی کار کنم هی صفحه سفید میشه انگار داره یخ میزنه به خاطر همونم نمیبینم میشه یه کاری کرد که یخ نزنه
کاری نداره فقط سریع باید بری تو یکی از کلبه ها کنار آتیش دوباره گرم میشه

t-51

کاربر سایت
Jan 18, 2016
5
مشکل

من توی مرحله جنگلهای امریکای جنوبی دچار مشکل شدم
وارد ابتدای یه قسمت شدم که اونجا باید با چاقو از پشت باید بری یه دیده بان رو بزنی
یکی از سرباا بقلم تو دیدبانی میشینه و به من یه تفنگ دوربین دار داده میشه دو تا از دوستامم میرن پایین کمین میگیرن
این دوستی که بقلم نشسته هی میگه "وقتی اماده شدی شلیک کن" من هم تنها سربازی که اونجا هت رو میزنم دو تا سرباز دیگه ظاهر میشه و حداکثر زمانی که میتونم تو بازی بمونم کشتن نفر سومه البته اگه سریع عمل کنم وگرنه همون یه نفر رو بیشتر فرصت نمیشه بزنم
اگه از بلندی به سمت رودخونه پایین بیام هم بازم خیلی زود میسوزم
باید چیکار کنم؟
دوست عزیز اون جنگ های جنوبی نیست بلکه تو ژاپن هستی که شب با قایق میرید برای زدن با چاقو از توپ وستی موس رو فشار بده

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دوست عزیز اون جنگ های جنوبی نیست بلکه تو ژاپن هستی که شب با قایق میرید برای زدن با چاقو از توپ وستی موس رو فشار بده
باید صبر کنی تا رعدوبرق بزنه بعد شلیک کنی که بقیه نفهمن داری شلیک میکنی همینجوری همه رو میکشی

apmno

کاربر سایت
Feb 21, 2017
1
با سلام .بنده در قسمتupriverدراون مکانی که یکی در روی سکویی ایستاده و هر کاری کنی از اون طرف فشفشه میندازن و اون قسمت مرحله از دوباره میاد .چیکار کنم .لطفا هر کی میدونه زود تری پاسخ بده
من منتظرم

rafiei1369

کاربر سایت
May 1, 2017
1
با سلام
من در مرحله ای که از هواپیما در حال پریدن به بیرون هست گیر کردم چطوری باید چتر رو باز کنم و روی هوای دشمن رو نابود کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر