God Of War III | Trophies Guide

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
من همهٔ تروفی رو گرفتم ولی‌ ۹۱% رفته و تروفی های hidden هنوز هم hidden هستن و باز نشدن میتونید یه راهنمای بکنید
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من همهٔ تروفی رو گرفتم ولی‌ ۹۱% رفته و تروفی های hidden هنوز هم hidden هستن و باز نشدن میتونید یه راهنمای بکنید
ممنون
شما صحفه اوله این تاپیک را نگاه کنی تمامه توضیحات داده شده و خیلی راحت میتوانید تروفیشه بگیری:d:d

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
شما صحفه اوله این تاپیک را نگاه کنی تمامه توضیحات داده شده و خیلی راحت میتوانید تروفیشه بگیری:d:d

ممنون از جوابتون
ولی‌ من همه‌رو گرفتم همشو
ببینید ۲تا تروفی داره هه hidden هستن درسته ؟
وختی همه تروفی هارو بگیری اون ۲تا باید معلوم شن دیگه ولی‌ برای من معلوم نشد من همهٔ تروفی‌های صفحهٔ اولو گرفتم کامل عکسم میزارم
خیلی‌ برام جالبه چرا نداده شاید باید به psn وسل شم نمیدونم
کسی‌ این مشکله منو نداره ؟

i595815_DSC00016.JPG

i595818_DSC00017.JPG

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه اصلا ربطی به این که شما به اینترنت باشی و ابدیتش کنی نداره
اون دوتا اخری هم که سخته بذار خودم الان میرم صحفه اول و بهت میگم که باید چه کار کنی تا بگیرشون
این تروفی را رفتیه
aMAZEd
Beat the Labyrinth without dying or failing
برای گرفتن این تروفی راه سختی را پیش رو خواهید داشت. اگر بازی را دو بار انجام می دهید سعی کنید این تروفی را حتما در دور اول که درجه آسان تری نسبت به Titan هست دریافت کنید. نحوه انجام کار را تا حدودی برای شما توضیح خواهیم داد.
این بخش بعد از زمانی که شما با Deadauls صحبت می کنید و او شما را به جای پسرش اشتباه می گیرد شروع میشود. ابتدا با طناب به سمت مقابل رفته و خود را به سطح بعدی برسانید. حال با استفاده از قدرتی که در مقابل عقرب بزرگ به دست آورده اید مکعب ها را جا به جا کنید تا دریچه ای را مشاهده کنید. به داخل آن رفته. حال یک مبارزه را در پیش دارید. در تمام مبارزه های این قسمت من به شما سلاح هرکول را در مرحله اول توصیه می کنم و در مرحله بعدی از Blade Of Exile استفاده کنید. بعد از نابود کردن دشمن ها به یک معما می رسید. پس از نشان داده شدن آتش و خاموش شدن آن در سمت چپ به سرعت از قسمت رو به رویی خود و سقف آن بالا رفته و مسیر را تا روی دیواره دو جسمی که به یکدیگر کوبیده می شوند ادامه دهید. بعد از این کار به جسم سمت راست پریده و از آن بالا رفته تا به روی صفحه بالاسر خود رسیده و اهرمی را مشاهده کنید. آن را کشیده و به راه خود ادامه دهید. حال یک جسم هرمی شکل را مشاهده می کنید. آن را به سمت خود بکشید. سپس قسمت قرمز رنگ را فعال کنید. بعد از تغییر جهت جسم هرمی شکل را به سمت چپ خود بکشید. حال دوباره قسمت قرمز رنگ را فعال کرده تا به کمک جسم هرمی شکل دکمه بزرگ وسط صفحه را ثابت کنید. بعد از آن به راه خود ادامه دهید تا به سخت ترین قسمت این مرحله برسید. شما باید تمامی دشمنان را با مهارت در این بخش از بین ببرید و در زمان تعیین شده هارپی بالای سر خود را گرفته تا به روی تیغ ها به سیخ کشیده نشوید. توصیه من این است که در صورت استفاده از جادو از سلاح آخر خود استفاده کنید و برای سلاح هم از BOE بهره بجویید. با تمام کردن این بخش به سمت ورودی رسیدن به پاندورا رفته تا او را نجات داده و تروفی Rescue Me را دریافت کنید.
پس از این کار شما با معماهای ساده و نبردهای ساده ای رو به روی خواهید بود. به عنوان مثال باید پاندورا را در ابتدا از یک محفظه که در آن اسیر شده و تیغه ها از بالا به سمت او می آیند نجات دهید یا کمی جلوتر از داخل یک محفظه که از بالا آب به داخلش ریخته می شود و در نهایت پس از یک مبارزه پایانی با تعداد زیادی از دشمنان(اما راحت) شما کافی است در یک مکان کوچک را برای او باز کرده تا به داخلش برود و خود به روی صفحه لمسی بالای خود رفته تا این مکعب را به بالا ببرید. در صورتی که شما در این قسمت های توضیح داده شده نمیرید تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من بازی را تموم کردم و حدود 70 درصد تروفی ها را گرفتم ( فقط مونده بود زئوس را روی تایتان بکشم و چلنج ها را برم) ولی مجبور شدم هارد را فرمت کنم
الان دوباره تروفی هاش صفر شده، چی کار باید بکنم تا تروفی ها دوباره برگرده ( لازم هستش بگم تو پروفایل psnم همش هست ولی توی قسمت گیم خالیه)
چی کار باید بکنم ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من بازی را تموم کردم و حدود 70 درصد تروفی ها را گرفتم ( فقط مونده بود زئوس را روی تایتان بکشم و چلنج ها را برم) ولی مجبور شدم هارد را فرمت کنم
الان دوباره تروفی هاش صفر شده، چی کار باید بکنم تا تروفی ها دوباره برگرده ( لازم هستش بگم تو پروفایل psnم همش هست ولی توی قسمت گیم خالیه)
چی کار باید بکنم ؟
اگه تروفی ها رو روی سایت سونی از طریق خود دستگاه Sync نکرده باشی کل تروفی هایی که گرفتی پریده و هیچ کاری هم نمیشه کرد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
چی کار باید بکنم ؟
هاردت رو ریکاوری کن! اگه هنوز چیزی روش نریختی همه چیت برمیگرده.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اقا یه سوال این بازی باید رو تایتان رفته بشه تا پلات بده یا نه ( مستحبه ؟ ) ؟! :d
نه عزیزم واجب واجب هستش
برای این کار تروفی طلا در نظر دارن و حتما باید روی تایتان بازی را تموم کنی

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
نه عزیزم واجب واجب هستش
برای این کار تروفی طلا در نظر دارن و حتما باید روی تایتان بازی را تموم کنی
همون تروفی UnHuman . اگه اونه من رو هارد تموم بار اول کردم 2 تا تروفی طلا داد . حالا منظورت اونه یا یه چیز دیگه ! :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
همون تروفی UnHuman . اگه اونه من رو هارد تموم بار اول کردم 2 تا تروفی طلا داد . حالا منظورت اونه یا یه چیز دیگه ! :d
خو علیرضا پس مشکلت چیه؟
تون همون درجه تایتان هستش دیگه و تو هم رفتیش

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خو دوست داری برو :D
اصلا رو اون درجه سخترشم برو :D
ولی فقط همون تروفی آنهیومن را فقط بهت میده :D
پ.ن: حس کنترل + شیفت زدن نبود :D
اقا نوید وستت درد نکنه . اینم پلات کردم حیف که نمی تونم اعتبار بدم بهت . :d:d:d