Cage : نمايش ''Sci-fi'' مايكروسافت براي Natal دروغي بيش نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

Quantic Dream قبلا در مورد علاقمندي هاش به motion control ها گفته بود و حتي به دنبال آپديتي براي پشتيباني HR از Move هستند.David Cage (يكي از موسسان QD و co-CEO ) در مورد تكنولوژي motion control مايكروسافت (Natal) مشكوك بودن خود را اعلام كرد.

xboxcom-project-natal_1243923174865.png

''من Natal را ديدم و بسيار كنجكاوم كه ببينم چه كاري مي خواهند با آن انجام دهند''. و بعد گفت:
''من در مورد اين نمايش sci-fi آنها, زياد فكر هاي خوبي نميكنم.''

او به ويدئويي كه در E3 سال گذشته پخش شد اشاره كرد. يك منتاژ از استفاده ي عام و كلي Natal براي بازي كردن هر عنواني (مثل بازي هاي racing, فوتبال, و fighting ). يك فعل و انفعال متقابل با Xbox 360 و تنها استفاده از حركات دست و صدا.اما تظاهر و بلوفي بيش نبوده كه به نظر كيج شاكي تر از همه است.

169975-skateboard.jpg

كيج گفت چشم هايم 4 تا شد وقتي ديدم: ''وقتي كه يه بچه با يك اسكيت بورد اومد و يك اشعه ي ليزر ان اسكيت بورد را اسكن كرد و بعد ما ان اسكيت بورد رو در بازي ديديم'' .او توضيح داد كه توانايي گرفتن عكس و قرار دادن آن در بازي ممكن است, ولي نه به اندازه اي كه اين ويدئو از Natal دوست داره كه ما آن را باور كنيم. ''ما در صنعت هستيم ; و ميدانيم چه چيزي شدنيست و چه چيزي نشدني.''

او اضافه كرد: ''من فكر ميكنم كه يه كم دروغ هم در آن چاشني كار شده.چون اجازه ميده ملت در مورد ديدن آن چيزي فكر بكنند كه حتي به آن نزديك هم نشده اند.''

در سيزدهم June در E3 ما آخرين نقشه ها و برنامه ريزي هاي مايكروسافت را در مورد Project Natal ميبينيم.

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
یعنی رسما فاتحه خبری که گذاشتی رو باید خوند،‌ اون یه چیزی گفته تو یه چیزی نوشتی...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اقای بلند پرواز سونی حالا به بلندپروازی اعتقادش رو از دست داده و میاد میگه مایکرو داره بلوف میزنه!:lol: با حضور ایشون در خط سونی، سونی دیگه نیاز به هیچ فن بوی دیگه ای نداره چون ایشون همه هایپ ها و کارای دیگه رو یه جا میتونه انجام بده:biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
تکرار میکنم، این خبر اشتباه ترجمه شده

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
با حضور ایشون در خط سونی، سونی دیگه نیاز به هیچ فن بوی دیگه ای نداره چون ایشون همه هایپ ها و کارای دیگه رو یه جا میتونه انجام بده:biggrin1:
همین مسئله در مورد شما و جناب آرون گرینبرگ و $M هم صدق میکنه! :D
تکرار میکنم، این خبر اشتباه ترجمه شده
خوب درستش رو بذار تا جنگ نشده! :D
سونی و نینتندو اینا رو نگن، پس چی بگن؟! :D آخه قراره به زودی توسط این تکنولوژی فضایی با زبون خوش از صنعت گیم کناره گیری کنن یا به قولی Kick بشن!! :lol:

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
زورش گرفته...مورچه گازش گرفته!!!!:biggrin1:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
كجاي خبر اشتباه شده بگيد تا تصحيح كنم.ولي فكر نميكنم اشتباهي وجود داشته باشه.
در هر صورت اگه چيزي هست دقيقا بگيد چيه!!؟

lord anubis !؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واقعا با اظهارات آقای کیج شاد شدیم...:) خدا خیرش بده.:rose:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
بابا این یارو یه عمرِ تو کارِ موشن کپچِرِ..بهتر از هر کسی در جریانه
قبلا هم گفته بودم که اگر این نمایشی که مایکروسافت توی E3 نشون داد , نتیجَش میشه...

ناتال=کمپانیِ موشن کپچر

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اُميد دستت درد نكنه ، ترجمه هم غلط نداره ما كه چيزي نديديم.
اين قضيه چشم ها چهار تا شد ، والا فك نكنم هيچ كدومش واقعي بود كاملا واضح بود هم اون غول سبزه و اون مبارزه هه و فك كنم همشون و اين يه ويدئو بود براي نشون دادن نتال كه چي هست نه يه real footage از بازي ها .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
درسته که یکم این تکنولوژی عجیب هست و باورش شاید سخت باشه که به این زودیا بشه واقعا همچین تکنولوژی رو وارد صنعت گیم کرد.اما مایکرو هم که یک شرکت تازه تاسیس و بی تجربه نیست که بیاد یه همچین دروغی بخواد بگه که فقط بخواد مشتری جذب کنه.

به نظر خود من تمام اون چیزهایی که در ویدیوی e3 نشون داده شد با نتال قابل اجرا هست.

این آقای کیج هم دیده بازیش زیادی ترکونده حالا جوگیر شده.:biggrin1:احتمالا از این به بعد شاهد اظهار نظرهای جالبتری از ایشون خواهیم بود.مرتیکه جوگیر:biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
زورش گرفته؟عجب......این چه سودی میبره اگه مایکرو رو خراب کنه؟
خیلی کامل و قشنگ اومده گفته ما توصنعتیم و میدونیم چی شدنیه چی نا شدنیه حالیمونه تخصصشو داریم و وقتی ما اینو میدونیم پس خیلی راحت میگیم هایپ قاطی ویدیو بوده نه شمایی که تو ایران هستی میخندی به جمله ها و جزو امار اصلا به حساب نمیای
حله؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
و خداوند كلمه زيبا و پرمحتواي Hype رو فقط مخصوص بازي هاي ماكرو و تمام وسايل مرتبط با اين شركت آفريد .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
زورش گرفته؟عجب......این چه سودی میبره اگه مایکرو رو خراب کنه؟
خیلی کامل و قشنگ اومده گفته ما توصنعتیم و میدونیم چی شدنیه چی نا شدنیه حالیمونه تخصصشو داریم و وقتی ما اینو میدونیم پس خیلی راحت میگیم هایپ قاطی ویدیو بوده نه شمایی که تو ایران هستی میخندی به جمله ها و جزو امار اصلا به حساب نمیای
حله؟

زمانی که برادران رایت اعلام کردن میخوان هوایپما بسازن همین آقایون متخصص که همیشه در طول تاریخ هستن اومدن مسخرشون کردن و همین حرفای مخسره رو گفتن.که ما حالیمونه چی شدنیه چی ناشدنیه.ولی نتیجه کار چیز دیگه ایی بود.

حالا هم شاید مایکرو تونسته به چیزی دست پیدا کنه که آقای کیج و امثال ایشون نتونستن.
حله؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر