گرشاسپ

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من بازی رو خریدم ولی بعد از نصب ویندوز جدید امکان اجرا بازی وجود نداره.
ظاهرا بازی کرک شده ، لطفا لینک کرک رو بدین.
تشکر.
این کار زیاد جالب نیست ، اما اگه خواستی PM بده تا برات بفرستم ، اما یه مشکل داره که بازی بی صدا میشه ، بهتر از خیر کرک بگذری ، خیلی بهتر هست ...

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
Garshasp_3207.jpg

سرانجام اعضای تیم تولید استودیو بازیسازی فن افزارشریف موفق شدند نخستین بهینه ساز این بازی را با حجم تقریبی 3 مگابایت در اختیار بازیکننده ها قرار دهند.

بهینه ساز بازی گرشاسب رو براتون میزارم . میتونید دانلود کنید.

http://garshasp.ir/files/Garshasp 1.0.0.1 Update.eXe

حجم این فایل ۳٫۲ مگابایت است.

توجه : این برنامه تعدادی از مشکلات شناسایی شده در بازی را برطرف می نماید.
پس از دانلود این برنامه، برنامه installer آن را اجرا کنید و لازم خواهد بود که مسیری که در آن بازی گرشاسپ را نصب نموده اید به برنامه بدهید.

• Like
Reactions: mesi08

arash.ajdary

کاربر سایت
Jul 8, 2009
40
نام
آرش
واقعا این بازی مذخرف بود !!!
نه گرافیک داشت
نه صدا
نه هیجان
پر از باگ هم است.
نمره من از 10 بهش 2 میدم.
ولی چون ایرانی است همینم باعث افتخاره>:d<

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
واقعا این بازی مذخرف بود !!!
نه گرافیک داشت
نه صدا
نه هیجان
پر از باگ هم است.
نمره من از 10 بهش 2 میدم.
ولی چون ایرانی است همینم باعث افتخاره>:d<
از کی تا حالا یه بازی مضخرف از نظر شما باعث افتخاره؟
من خودم بازی نکردم ولی میگن با توجه به تکنولوژی ایران تو صنعت گیم بازی فراتر از انتظار ظاهر شده.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خب گرشاسب بالاخره روی Steam هم اومد با قیمت 19.99 دلار که 10 درصد هم تخفیف داره جا داره که تبریک بگیم به دست اندرکاران بازی در فن افزار شریف. امیدوارم موفقیت های بیشتر و تحمل زیادتر حاصل زحمات و تجربیاتتون از این پروژه و پروژه های بعدی باشه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خب

گیم اسپات طی یک حرکت وطن طلبانه اسم شرکت سازنده رو( فن افزار شریف) حذف کرد و به جای اون dead mage studios نوشت.!

http://www.gamespot.com/pc/action/garshasp/index.html?tag=topten;all;4

حذف نکرده از ابتدا Dead Mage بود و فکر کنم این بخاطر تحریم ها باشه چون نمیتونن با ایرانی ها مستقیما کار کنن. ضمن اینکه Dead Mage کار بومی سازی بازی رو انجام داده.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
خب

گیم اسپات طی یک حرکت وطن طلبانه اسم شرکت سازنده رو( فن افزار شریف) حذف کرد و به جای اون dead mage studios نوشت.!

http://www.gamespot.com/pc/action/garshasp/index.html?tag=topten;all;4

یعنی چی ؟؟؟ که چی ؟؟؟ مشکلش چیه ؟؟؟

به نظرم اطلاع ندارید که اسم رسمی تیم سازنده بازی گرشاسپ ( نسخه انگلیسی ) DeadMage Studio هستش ...
این سایت رسمی DeadMage Studio
اینم صفحه مربوط به بازی‌های ساخت این استدیو ( فقط گرشاسب ) DeadMage Studio Games

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
حذف نکرده از ابتدا Dead Mage بود و فکر کنم این بخاطر تحریم ها باشه چون نمیتونن با ایرانی ها مستقیما کار کنن. ضمن اینکه Dead Mage کار بومی سازی بازی رو انجام داده.

2 ساعت پیش میرفتی اسم فن افزار شریف نوشته بود

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
فقط خواهشا نرین user score بازی رو با 10 بترکونین که آبروریزیه جداییه نادر از سیمین و IMDb تکرار بشه :d
جالبه بازی توی بخش PC پربازدیدکننده ترینه ولی صفحه ی اصلی جزو ده تام نیست !
کلآ این 10 تا بازی چطوری مشخص میشن ؟! یعنی الآن گرشاسپ بین بازیهای PC بیشترین بازدیدکننده رو داره ؟!! :biggrin1:
در اصل صفحه ی اصلی تلفیقی از پر بازدیدکننده ها (به تعداد بازدید صفحه) توی پلتفرمهای مختلفه و همیشه یه بازی اگر روی PC اول باشه بین کل پلتفرمها و صفحه ی اصلی باید حداقل جز 10تا باشه ...
کار کار صهیونیستاس ... :d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
جالبه بازی توی بخش PC پرابزدیدکننده ترینه ولی صفحه ی اصلی جزو ده تام نیست !
دیروز توی صفحه اصلی هم چهارم بود ! :D کلآ این 10 تا بازی چطوری مشخص میشن ؟! یعنی الآن گرشاسپ بین بازیهای PC بیشترین بازدیدکننده رو داره ؟!! :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دیروز توی صفحه اصلی هم چهارم بود ! :D کلآ این 10 تا بازی چطوری مشخص میشن ؟! یعنی الآن گرشاسپ بین بازیهای PC بیشترین بازدیدکننده رو داره ؟!! :D

فعلا که اونطوره:d ولی نمیدونم چرا اسم فن افزار شریف برداشتن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر