گرشاسپ

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
از دوستان کسی آمار نداره بازی تا حالا چند نسخه فروخته.ممنون
من فقط میدونم که این بازی به نقل از لوح زرین :

1- برای اولین بار در تاریخ ایران یک بازی ایرانی توسط شرکت لوح زرین نیکان به بهای 4.000.000.000 ريال خریداری گردید تا نوید تازه ای برای بازی سازان ایرانی شد.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
دوستان اگه میشه لینک دانلود بازی گرشاسپو بزارین ممنون میشم.:x
دوست عزیز خواهشن برای کمک به صنعت بازیسازی در ایران هم شده بازی رو دانلود نکن. همون طور که دوستان گفتن خرج دانلود بازی از 3000 تومان بیشتر میشه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خوب چرا فقط این بازی؟؟؟؟؟مگه این بازی چقدر هزینش شده که این قیمته؟؟؟؟تازه تو شهر ما 5 تومن میدن.منم خودم اینترنتم نامحدوده.چرا کسی gta و خیلی از بازی ها که 100 میلیون دلار هزینش شده تو ایران اورجینال نمیخره؟؟؟؟مگه فقط باید از یکی حمایت بشه؟؟؟بقیه انسان نیستن؟؟؟؟
در کل تو شهر ما خیلی گرونه اگه کسی میتونه لینکش رو بهم بده.آخه این چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟پسر خالم خرید آورد نصب کرد وقتی بازی کرد بازی لگ داشت ویندوزش سالم نبود ویندوز رو پاک کرد اما بازی دیگه نصب نمیشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!با این که رو یه سیستم بود اما دیگه نصب نشد مستقیم رفت تو سطل آشغال.واقعا کجای دنیا این طوری قفل میزارن رو یه بازی؟؟؟؟؟هیچ گاد آف وارش این طوری قفل نداره شاید یکی مثل من 2 تا سیستم و 2 تا لبتاپ داره حق نداره رو سیستم خودش نصب کنه؟؟؟؟؟این یه توهین به خریداره.

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من بازی رو خریدم ولی بعد از نصب ویندوز جدید امکان اجرا بازی وجود نداره.
ظاهرا بازی کرک شده ، لطفا لینک کرک رو بدین.
تشکر.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یه جا گیر کردم بد جور اعصابمو خورد کرده . خوشحال میشم راهنمایی کنید.ممنون.
داخل اسپویلر
یه جایی هست گرشاسب داخل مرداب میره روی یک تخته چوبی تخته به حرکت درمیاد و جلوتر ما باید از روی تنه درخت بپریم ودوباره از اون طرف به تخته برسیم. تا اینجا مشکلی نیست. مشکل جایی شروع میشه که ما وقتی برای آخرین بار دوباره پس از عبور از روی تخته ها میخواهیم به تخته شناور برسیم اون خیلی از ما جلو تره وگرشاسب همش میفته تو آب. من خودمو کشتم که یه لحظه وقت تلف نکنم ولی بازم نمیرسم. شما اینجارو چجوری رد کردید؟

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه جا گیر کردم بد جور اعصابمو خورد کرده . خوشحال میشم راهنمایی کنید.ممنون.
داخل اسپویلر
یه جایی هست گرشاسب داخل مرداب میره روی یک تخته چوبی تخته به حرکت درمیاد و جلوتر ما باید از روی تنه درخت بپریم ودوباره از اون طرف به تخته برسیم. تا اینجا مشکلی نیست. مشکل جایی شروع میشه که ما وقتی برای آخرین بار دوباره پس از عبور از روی تخته ها میخواهیم به تخته شناور برسیم اون خیلی از ما جلو تره وگرشاسب همش میفته تو آب. من خودمو کشتم که یه لحظه وقت تلف نکنم ولی بازم نمیرسم. شما اینجارو چجوری رد کردید؟

دوست عزيز كاري كه بايد بكنيد اينه كه سرعتتون رو بيشتر كنيد !
اونجا كلا رو اعصاب ترين قسمت بازيه، ردش كني حل ميشه همه چي ;)

• Like
Reactions: Kasra-M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر