Super Mario Galaxy 2 Interview

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
1.jpg

سلام
حتما سری بازی های ماریو در کنسول های قدیمی را به یاد دارید.چه ساعاتی با این بازی ها سرمی کردیم.کوچکترین اشتباهی باعث می شد مراحل را دوباره از ابتدا آغاز کنیم.اما باز هم بازی می کردیم و ماریو را دوست داشتیم.

2.jpg

اولین شماره از سری کهکشان ماریو در اواخر سال 2007 به بازار امد و مورد توجه گیمر ها و همه ی فن های ماریو قرار گرفت.بازی محیط شادی داشت و در طول بازی با شخصیت ها و افراد زیادی آشنا می شدید و به کمک آن ها می رفتید.در طول بازی نیز از این کهکشان به آن کهکشان سفر می کردید و ماموریت ها را انجام می داد.شماره اول سوپر ماریو گالاکسی یکی از بهترین بازی های wii به شمار می رود و محبوبیت و موفقیت فوق العاده ماریو گلاکسی سبب شد تا سازندگان دست به ساخت شماره دوم بازی بزنند.

3.jpg

در E3 سال 2009 بود که نینتندو ویدو کوتاهی از روند بازی نشان داد و به صورت رسمی اعلام نمود که گلاکسی 2 در راه است.گیم پلی همان گیم پلی شماره اول اما با محیطی جذاب تر و طنز.اگر این ویدو را دیده باشید خودتان می فهمید که منظورم از طنز چیست.تمام کاراکتر ها و شخصیت های درون بازی جوری ساخته شده اند که اگر زمان کوتاهی را با بازی سپری کنید می بینید جز خنده چیزی بر لبان شما نیست.بینی های درشت ، صورت های بزرگ ،... به این طنز پردازی در بازی کمک می کنند.

5.jpg

در این شماره نیز باید کنترل ماریو را در سیاره ی یخ زده ،قصر جن زده و دنیای زیر آب به دست بگیریم که دیگر همه ی ماریو باز ها با این مکان ها آشنایی دارند.در این مراحل نیز معما هایی به نمایش در می آیند که به جذابیت بیشتر بازی کمک می کنند.همان طور که از عکس ها و ویدو ها معلوم هست ، با آنکه گیم پلی ، همان گیم پلی شماره اول است اما قسمت های جدید و وسایل جدیدی به بازی افزوده شده است.

4.jpg

شماره دوم سوپر ماریو گالاکسی در تاریخMay 23 امسال عرضه می شود.باید منتظر بود و دید آیا این بازی نیز به خوبی شماره اول می شود یا خیر !!!

VIDEO
دوستانی که توانایی دیدن تریلر های بازی رو به دلایلی ندارن می توانند از زیر دانلود کنند
VIDEO 1
VIDEO 2

موفق باشید

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خدایی آدم این کنسولو بخره فقط برای این بازی میرزeh خیلی باحاله . آدمو درگیر می‌کنه که نگو.من که ماریو کارت رو بازی کردم با شمارهٔ ۱ گالاکسی.بسیار لذت بردم هیچ بازی داخل این دستگاه به اندازه این بازی به من حال نداد.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی فکر کنم باید به جایه Interview مینوشتی Preview...
ممنون
نه درست هست.
preview برای بازی های هست که عرضه شده اند و به زبون خودمون یه نقدی ازش می نویسیم.اما interview برای بازی هایی هست که عرضه نشده اند و یه اطلاعای در موردش می دهیم به مثل پیش نمایش خودمون;)
اگر هم توضیح بیشتر با منبع خواستی تو پروفایلم در خدمتم;)

موفق باشید:biggrin1:

• Like
Reactions: ehsanservat

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Preview برای بازی های هست که عرضه شده اند و به زبون خودمون یه نقدی ازش می نویسیم.اما interview برای بازی هایی هست که عرضه نشده اند و یه اطلاعای در موردش می دهیم به مثل پیش نمایش خودمون;)
نه دیگه اشتباه میکنی دوست عزیز, Interview همونطوری از اسمش پیداست یعنی مصاحبه کردن, مذاکره و... که مشمول مقالاتی چون Hands-On , مصاحبه با سازندگان بازی و... میشه.
اون تعریفی هم که شما از Preview دارید اشتباهه در اصل معادل تعریف شما Review (نقد) هست نه پیش نمایش (Preview)... ;)

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
اینا رو ولش کن به بازی بچسب !
دانیال جان بهتر بود تو بخش wii هم بنویسی ...
از موشن هم پیروی میکنه ؟

خدایی آدم این کنسولو بخره فقط برای این بازی میرزeh خیلی باحاله . آدمو درگیر می‌کنه که نگو.من که ماریو کارت رو بازی کردم با شمارهٔ ۱ گالاکسی.بسیار لذت بردم هیچ بازی داخل این دستگاه به اندازه این بازی به من حال نداد.
فقط این بازی ؟ به نظر من به خاطر این بازی ها :
mario galaxy 1
mario galaxy 2
new super mario bros
Red steel 2
wario ware
metroid prime
super smash
و ...
که همشون ارزش چند بار بازی کردن رو دارند . ( به غیر از mario galaxy 2 که هنوز نیومده من هر کدوم رو حداقل یک بار تموم کردم ( من اصلا بازی نمیکنم ولی اینا یه چیز دیگن ! ) )

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نه دیگه اشتباه میکنی دوست عزیز, Interview همونطوری از اسمش پیداست یعنی مصاحبه کردن, مذاکره و... که مشمول مقالاتی چون Hands-On , مصاحبه با سازندگان بازی و... میشه.
اون تعریفی هم که شما از Preview دارید اشتباهه در اصل معادل تعریف شما Review (نقد) هست نه پیش نمایش (Preview)... ;)
اخه من از 2 جا دارم میگم:blushing:
وقتی یه بازی که هنوز نیومده رو در موردش یه اطلاعی میدن تو GAMESPOT ,IGN می نویسین INTERVIEW و بازی هایی که نقد می کنن رو REVIEW می کن(البته HANDS ON شما هم راست میگی)
بعد تو مجلات هم که من چک کردم جلو بازی هایی که دارن در موردش توضیح میدن و نقدشون کردن اینا رو نوشتن.

حالا اگه اشتباه هست به بزرگی خودتون ببخشید و مدیران اصلاح کنن(اگه هم نیست بگید که تا شب با خیال راحت بخوابم:biggrin1:)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اخه من از 2 جا دارم میگم:blushing:
وقتی یه بازی که هنوز نیومده رو در موردش یه اطلاعی میدن تو GAMESPOT ,IGN می نویسین INTERVIEW و بازی هایی که نقد می کنن رو REVIEW می کن(البته HANDS ON شما هم راست میگی)
بعد تو مجلات هم که من چک کردم جلو بازی هایی که دارن در موردش توضیح میدن و نقدشون کردن اینا رو نوشتن.

حالا اگه اشتباه هست به بزرگی خودتون ببخشید و مدیران اصلاح کنن(اگه هم نیست بگید که تا شب با خیال راحت بخوابم:biggrin1:)
عزیز اشتابهه!من اول فکر کردم مصاحبه با سازنگانشه!می تونی تو تاپیکک اخبار ببینی!یا تو همین بخش تاپیک قبلی شما اسمش reed steel 2 review هست.(که توش بازی را نقد کرده)در ضمن review یعنی نقد و pre یعنی پیش یا قبل و preview یعنی پیشنمایش!
در کل متشکر از مطلبتون!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اینا رو ولش کن به بازی بچسب !
دانیال جان بهتر بود تو بخش wii هم بنویسی ...
از موشن هم پیروی میکنه ؟

فقط این بازی ؟ به نظر من به خاطر این بازی ها :
mario galaxy 1
mario galaxy 2
new super mario bros
Red steel 2
wario ware
metroid prime
super smash
و ...
که همشون ارزش چند بار بازی کردن رو دارند . ( به غیر از mario galaxy 2 که هنوز نیومده من هر کدوم رو حداقل یک بار تموم کردم ( من اصلا بازی نمیکنم ولی اینا یه چیز دیگن ! ) )

اینو یادت رفت Super Paper Mario:biggrin1:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

باهات موافقم بازی خیلی خوبیه همین یه بازی ارزش خرید wii رو داره

من که خیلی دوست داشتم SMG رو بازی میکردم ، ولی کو Wii.!
با این Interview ـم که دیگه شد نور علی نور!:biggrin1:

خوب بازی کن :d

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page25/

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر