PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,189
نام
پوريا
MV5BMTc5ODg5NzQ1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDA1MzYyMg._V1._SY140_.jpg

THE WRESTLERهم از Indipendent Spirit برنده Best Cinematography و Best Male Lead و Best Feature شد.

سایر برنده ها
Variety

----------------------------------------------------------------------
نفهمیدم اینو کسی گفته بود یا نه
Cinemascope گفته بود که مدت مراسم امسال 3:15 هست و به پخش یک برنامه از خلاصه فیلمهای سال 2008 در ژانرهای مختلف تحت عنوان “2008 year book ” تو مراسم هم اشاره کرده بود
همچنین یه line -up هم از ترتیب برنامه ها گذاشته بود

5:38: Hugh’s opening performance
5:45:AWARD #1 ACTRESS IN A SUPPORTING ROLE
5:51: AWARD #2: ORIGINAL SCREENPLAY
5:55: AWARD #3 ADAPTED SCREENPLAY
6:03: AWARD #4 ANIMATED FEATURE FILM
6:05: AWARD #5 ANIMATED SHORT FILM
6:14: AWARD #6 ART DIRECTION
6:18: AWARD #7 COSTUME DESIGN
6:20: AWARD #8 MAKEUP
6:30: AWARD #9 CINEMATOGRAPHY
6:36: SCI-TECH AWARDS RECAP
6:41: AWARD #10 LIVE ACTION SHORT FILM
7:03: AWARD #11 ACTOR IN A SUPPORTING ROLE
7:08: AWARD #12 DOCUMENTARY FEATURE
7:10: AWARD #13 DOCUMENTARY SHORT SUBJECT
7:20: AWARD #14 VISUAL EFFECTS
7:22: AWARD #15 SOUND EDITING
7:26: AWARD #16 SOUND MIXING
7:29: AWARD #17 FILM EDITING
7:37: JEAN HERSHOLT AWARD TO JERRY LEWIS
7:48: AWARD #18 ORIGINAL SCORE
7:55: AWARD #19 ORIGINAL SONG
8:01: AWARD #20 FOREIGN LANGUAGE FILM
8:10 In Memoriam
8:14: AWARD #21 DIRECTING
8:23: AWARD #22 ACTRESS IN A LEADING ROLE
8:31: AWARD #23 ACTOR IN A LEADING ROLE
8:38: AWARD #24 BEST MOTION PICTURE

-------------------------------------------
فرش قرمز از ساعت چند شروع میشه ؟
الان شروع شده پرهام جان

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
گویا امسال Dubai one نمیذاره.
یدونه fox movies میذاره، رو ترکست هم ntv میاره، گویا cnbc هم میذاره رو ترکست.
ممکنه mbc 4 بذاره .
tapesh نمیذاره ؟
عماد فرش قرمز از ساعت چند شروع میشه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
بی شرفا TDK رو اصلآ آدم حساب نمیکنن ... فعلآ که 3 تا جایزه رو از دست داده تا بعد ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
همه چيز خوبه . Hugh خوب بود . تا اينجام كه Slumdog داره ميزنه تو گوش جايزه ها .
--
بهترين قست ماله pineapple Express بود كه براي Oscar درست كرده بودن:biggrin1::biggrin1:
----------
ويرايش : Slumdog هر چي بود گرفت:biggrin1:
خوب اسكار تمام شد . و من پاره :biggrin1:
صبح بخير.

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اصلا تا اینجا مسخره بازیه بابا.Dark Knight چی پس؟! طراحی هنری و جلوه های ویزه رو دادن به بنجامین باتن.اونوقت طراحی لباس محشر بنجامین باتن رو دادن به Duchess !!! :biggrin1:
الان هم دارن اسکار کارگردانی رو میدن که دنی بویل برای Slumdog گرفت...البته من فیلمشو هنوز ندیدم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
ای خـــــــــــــــــاک ! این Slumdog لعنتی چند تا اسکار برد !! حالم از هندیا به هم میخورد دیگه بدترم شد :D
اسکار بهترین فیلم
292.gif

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام!
آقا این هندی ها جمیعا با خانواده اومده بودند گناه داشتند بهشون جایزه ندند :D البته من هنوز ندیدم فیلمو ولی گویا بین کاندیدها لیاقتش بیشتر بوده. ولی من دوست داشتم بنجامین ببره :((:biggrin1: 8 تا اسلمداگ برد، 3 تا بنجامین، 2 تا میلک، 2 تا هم بتمن. Wall.E هم بهترین انیمیشن را برد عماد باید شیرینی بده :D دوستان راستی بهترین فیلم خارجی را ژاپنیه برد؟! من چند دقیقه ای رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم یه سری چشم بادامی دارن میروند بیرون :D

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فیلمی مثل slumdog شد یه فیلم هشت اسکاره!! خوشحال شدی اردلان؟:D
درسته که اسکار اصلا معیار نیست، چون هم خود اسکار ایراد داره، هم هر سال فرق میکنه، ولی اینکه TWBB یه اسکار ببره و اسلامداگ هشت تا، کلا آزار دهنده س!
هیچ جایزه ای نبود که منو خوشحال کنه! نه جایزه بدردبخوری به بتمن و Wall.E رسید، نه فیلم آرونوفسکی چیزی برد(یعنی در واقع میکی رورک چیزی نبرد!)، حتی کیت وینسلتی که خیلی باهاش حال میکنم هم به خاطر فیلم درستی جایزه نبرد، کاش حداقل واسه Revolutionary Road میبرد.
جک نیکلسون هم که نبود اصلا امشب! کلا هیچ چیزی که منو به وجد بیاره نبود تو مراسم!(پارسال مثلا با اینکه دی لوئیس قطعا میبرد ولی بسیار لت بردم وقتی برد!) از این نظرات اسکار امسال حداقل از سه چهار سال قبلیش پایین تره.
ولی اجراش جالب بود، یه سری ایده هاش خوب بودن، مخصوصا اونایی که بیانسه و ونسا هاجنز نداشتن:D مثلا اسکار بازیگر دادنش خیلی خوب بود. تغییری که تو سن بوجود اومده بود هم خوب بود، هر چند همونقدر که جو خودمونی مراسم خوبی داره، اون حالت تشریفاتی هم خوبی های خودشو داره.
هیو جکمن هم خیلی بهتر از اون چیزی بود که انتظارشو داشتم! البته من فکر میکردم خیلی کمدین قوی ای نباشه ولی خوشبختانه تمرکز بود رو خوندن و اینا که گویا فیلد تخصصیشه!
ها راستی اون تیکه ای که جیمز فرنکو و Seth rogen فیلمای کمدی سال رو مرور میکنن خیلی خوب بود، بهترین بخش مراسم بود! بهترین پرزنتز هم استیو مارتین و تینا فی بودن فک کنم.
امسال که نه کلا فیلم خوبی بود تو اسکار نه من زمان خوبی بود واسم! حالا سال دیگه با فیلم مارتین میام همه رو میترکونم:D
یه دلیل اینکه اینقدر از اسلامداگ خوششون هم اومد احتمالا همین recession و افت اقتصادی و اینا بوده، اگه اینطور که میگن از great depression به بعد امریکا تو بدترین شرایط اقتصادیش باشه، عادیه که فیلمی مثل اسلامداگ اینقدر طرفدار پیدا کنه!
امیدوارم اوباما یه فکری به حال اقتصاد بکنه که سال دیگه از این بازیا نداشته باشیم!
حرف آخر اینکه امسال سالی برای فراموشی بود:D بنجامین رو هم که من خوشم اومده دوست نداشتم 8 تا ببره(رو معیاری که به اسلامداگ دادم 6 به بنجامین دادم 8،رو معیاری که شیندلر باشه 10، بنجامین میشه 7،اسلامداگ میشه 5 و نیم مثلا:D)، دوست داشتم جایزه ها یه جوری تقسیم شه، مثل اون سال مونیخ و کرش و اینا که اونم سال چرتی بود به نوبه خودش ولی اسکارا پخش شد.
من چند دقیقه ای رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم یه سری چشم بادامی دارن میروند بیرون
این وقت سحر رفتی کله پزی؟:D
اره جاپونی برد.
طراحی هنری و جلوه های ویزه رو دادن به بنجامین باتن
طراحی هنری که همون طراحی صحنه س، بتمن چرا باید میبرد؟ لوکیشنش همون شیکاگو بود دیگه.
بی شرفا TDK رو اصلآ آدم حساب نمیکنن ... فعلآ که 3 تا جایزه رو از دست داده تا بعد ببینیم چی میشه.
قشنگ معلومه که حس خخوشحال و خوش رنگ و لعاب اسلامداگ چربیده به همه فیلما، با اینکه میگم بنجامین فیلمبرداریش از اسلامداگ بهتر بود، ولی مال بتمن از همشون بهتر بود!
پارسال گفتن همه فیلما تلخ و تاریکن، واسه همین ریتینگا پایینه، امسال که فیلم هندی اسکار برده بذار ببینیم ریتینگا چطوره:D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آخ حرف دل منو زده یکی!
Slumdog Millionaire is a sweet little film with gaping plot holes and average acting performances. Let’s not pretend its Annie Hall because we were in the mood for cartoonish happy endings.
من اینجا به شما قول میدم، دو سال دیگه اسلامداگ یه چیزی میشه در حد شیکاگو، فارست گامپ یا حتی بدتر، Oliver!(فیلمایی که فقط به خاطر اسکاری که لایقش نبودن کلی سرزنش میشن)

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
بالاخره بعد از 2-3 سال فیلمی که دوست داشتم اسکار بهترین فیلمو بگیره گرفت.تو اینکه تو فیلمایی که نامزد بهترین فیلم شده بودن بهترین فیلم بود نباید شک کرد.حالا اگه RRمندس یا TDK نولان کاندید بودن یه چیزی.البته 8 تا اسکار زیادشه مثلا باید فیلمبرداری یا تدوین رو به TDK میدادن که هم اون یه چیزی ببره هم اینکه به اسلامداگ زیادی حال ندن.شخصا بدترین انتخاب برام شون پن بود که با اینکه خوشم میاد ازش ولی برای یکی از معمولیترین بازیاش دومین اسکارش رو گرفت.حتما تو سالای بعد بازیای خیلی بهتری رو ازش میبینیم که به خاطر این اسکارش اونارو نادیده میگیرن.فکر کنم لانجلا یا رورک انتخابای بهتری بودن.بردن وینسلت هم خوشحال کننده بود البته هنوز ندیدم فیلمو ولی تو اکثر نقدها از بازیش به شدت تعریف شده که احتمالا یه چیزی داره بازیش.کلا اونقدری که برای بعضیا بد بود اسکار امسال برای من بد نبود به جز همون ندیده گرفتن RR و TDK که از همون موقع که کاندیداها معلوم شدن تابلو بود که با این دوتا خیلی حال نکردن اعضای اکادمی.
من اینجا به شما قول میدم، دو سال دیگه اسلامداگ یه چیزی میشه در حد شیکاگو، فارست گامپ یا حتی بدتر، Oliver!(فیلمایی که فقط به خاطر اسکاری که لایقش نبودن کلی سرزنش میشن)
البته فکر نمی کنم برای اسکار بهترین فیلم سرزنش بشه چون واقعا امسال خیلی انتخاب بهتری نبود(حالا تو میگی بنجامین بهتر بود ولی باید قبول کرد که اونم همچین فیلم چیز خاصی نداشت).مثلا سال شیکاگو فیلمای گنده ای مثل ارباب حلقه ها و پیانست و GONY بودن ولی امسال چی؟ولی شاید به خاطر 8 تا اسکار بهش گیر بدن(که خیلی هاشون رو به راحتی میشد به فیلمای دیگه هم داد.)
راستی چه اشکالی داره یه فیلم به قول خودت گود فیلینگ!بهترین فیلم بشه.الان چندساله اسکار بهترین فیلم رو دارن به فیلمای تلخ و تاریک و اینا میدن.Million$Baby ,NCFOM , DEPARTED ,CRASH.فکر کنم برای تنوع هم که شده بد نبود یه فیلم شاد و شنگول بهترین فیلم شه.

آخرین ویرایش:

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
ترو خدا یکی تکرارشو بگه ببینم کی ببینمش دارم میمیرم زندشو ندیدم به وقت ایران بگید و بهم بگید چه شکره ای میزاره

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
اه اه اه،باز قضیه همون گاندی شد،هر کی ندونه فک می کنه چه فیلم گنده ای باشه...
اتفاقا پایانه دراماتیکایی که فیلمای سالای قبل داشتن خیلی بهتر از این بود،بابا کدوم فیلم تو بهترین اسکارا تاحالا انقد افتض زده بود؟! اصلا کدوم انقد شاد و شنگول زده بود؟!تو این رشته هم رکورد زده...
موندم دیگه جلوه های ویژه رو چرا به بنجامین دادن،یه مقیاس رو اون انفجار بین کشتی و زیر دریایی با انفجار بیمارستان TDK کافیه که آدم متقاعد شه...
فک می کنم برخلاف خیلی هاتون،بهترین جوایزی که واقعا به حق داده شده بود بخش بازیگری بود،انصافا میکی رورک آخه یه نقشی مثه کشتی کج کار چقد مانوور میتونه آدم بده؟! (من که هیچ خلاقیتی اصلا توش ندیدم...هر چند خوده میلک هم شان پن نمی تونست زیاد مانور بده ولی خلاقیته رو داشت،مثه دی لوییس،نقشش آن چنانی نبود ولی بازیه قرص و محکمی...) حداقل این اسکار شان پن بهتر از "رودخانه مرموز" ش بود،همش تو اون داشت گریه می کرد دیگه...
ولی اردلان خدایی قبول داری این بازی ای که لجر کرد هیچ وقت بازیگرای زن نمی تونن همچین کرکتری رو پیاده کنن؟! آخه جدا از نقش و دیالوگ اون ابتکاریم که بازیگر اجرا می کنه خودش یه پا داستان داره،من باشم میگم چه جوکر لجر چه جوکر نیکلسون هر کدوم یه مفهومی رو مناسب به دوران خودشون داشتن،درست اون تصوری که آدم از یه فیلم صامت داره...به نظرم این بازیه لجر (مثه پست قبلیم کلی در نظر نگیر،منظورم فقط همون فیلمه!) در حده بازیه نیکلسون تو OFOTCN ، د هافمن تو "مرد بارانی"،تام هنکس "فارست گامپ" تکه یا خیلیای دیگه که همچین نقش و بازیگر خاص می طلبه که یادم نیست...کلا تکرار نشدنی ان.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
من به جز Milk و Reader تقریبآ بقیه فیلما رو دیده بودم ولی Slumdog Millionair این وسط ...
من حتی حق Frost/Nixon رو بیشتر از Slumdog میدونم چه برسه به Benjamin Button !
بهترین فیلمنامه اقتباسی !!! خدایی فیلمنامه Benjamin کجا و این فیلم هندی کجا ؟!!
قسمت Best Original Song باحال بود که کلآ 3 تا نامزد بودن و دو تاشون هندی !! دیگه معلومه جایزه به کی میرسه !
شانس آوردیم این پسره توی بهترین بازیگر نامزد نشده بود !!!
نمیدونم شاید به دشمنی من با هندیا برمیگرده ولی اصلآ برام جالب نبود این فیلم با 10 تا نامزدی 8 تاش رو ببره ولی Benjamin با 13 تا و TDK با 8 تا نامزدی به ترتیب 3 تا و 2 تا اسکار ببرن ...

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من نمیدونم چی در این زنک دیدن که اسکار رو دادن بهش ؟ :D یه امید داشتیم که امسال Hathaway اسکاری که حقشه بگیره که نگرفت :D چه داغون بود امسال کلا :D من اگه جای نولان بودم خودکشی میکردم که یکم نوستالوژیک بشه :D Wall-E فقط یه دونه؟ مسعود ده‌نمکی و شورجه بیان اسکار بدن بهتر میدن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر