ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
یه چیزی خوندم کف کردم! سریال یوسف 20
عماد اگه اشتباه نکنم تو یکی از برنامه های نقد و بررسی سلحشور رو آورده بودن گفت کلا" 7 میلیارد خرج کردیم برای سریال که 6.4 میلیارد ثرمایه ی ما بود و 600 میلیون هم کمک های مردمی !

اصغر فرهادی هم خرس نقره ای بهترین کارگردان جشنواره فیلم برلین رو برد.
واقعا" حقّش بود
داستان آخرین اکرانش تو سینما استقلال رو هم که شنیدین :D

پ.ن:اون وقت عزیزان زحمت کشیدن و بهترین فیلم رو تردید معرفی کردند,عجب!!!

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
یه چیزی خوندم کف کردم! سریال یوسف 20 و سریال مختارنامه 36 میلیارد تومن خرج ورداشتن! بودجه ی معاونت سینمایی دو سال گذشته رو هم اینقدر نبوده.

يوفس اونقد نيست ولي مختار نامه يه چيزي تو همين مايه هاست فكر كنم يه 10 سالي سرياله:biggrin1:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
عماد اگه اشتباه نکنم تو یکی از برنامه های نقد و بررسی سلحشور رو آورده بودن گفت کلا" 7 میلیارد خرج کردیم برای سریال که 6.4 میلیارد ثرمایه ی ما بود و 600 میلیون هم کمک های مردمی !
اولا سلحشور به اندازه ای کثیف هست که از این حرفا بزنه، دوما هم گویا سریالو رو نگاتیو 70 گرفتن، البته فکر کنم شایعه س.

پ.ن:اون وقت عزیزان زحمت کشیدن و بهترین فیلم رو تردید معرفی کردند,عجب!!!
من "الی" رو ندیدم هنوز، ولی "تردید" نه تنها توی فیلمای امسال بهترین، بلکه از دو سال پیش تا الان بهترین فیلم بود. از اتوبوس شب هم فیلم بهتری بود، آخرین فیلمی که من یادم میاد در این حد باشه، "چهارشنبه سوری" همین فرهادی بود.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من "الی" رو ندیدم هنوز، ولی "تردید" نه تنها توی فیلمای امسال بهترین، بلکه از دو سال پیش تا الان بهترین فیلم بود. از اتوبوس شب هم فیلم بهتری بود، آخرین فیلمی که من یادم میاد در این حد باشه، "چهارشنبه سوری" همین فرهادی بود.
عماد مطمئنم درباره الی رو ببینی نظرت کاملا" تغییر میکنه اصلا" قابل قیاس با تردید نیست.
البته این قضیه خیلی عادی شده و انتخاب تیم داوری دیگه برای کسی مهم نیست.:smile:
اونم چه تیم داوری ای !

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تا حالا تخیلی نساخته که ؟
نه
کلا چیزی جالبیه و خیلی خوبه که بی خودی در ساخت بتمن تعجیل نمی کنه
==
یه چیزی خوندم کف کردم! سریال یوسف 20 و سریال مختارنامه 36 میلیارد تومن خرج ورداشتن! بودجه ی معاونت سینمایی دو سال گذشته رو هم اینقدر نبوده.
فکر نکنم انقدر شده باشه
مریم مقدس چند سال قبل 1.5 میلیارد خرج برداشته بود
اینا هم بالای 10 میلیارد فر نکنم برن
==
چهارشنبه سوری
:love:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اصولا یه مدت بود خبر نمیذاشتم ولی این خبره باعث شادی فراوونی شد که نمی شه از گذاشتن گذشت
تام کروز و دنزل واشنگتن قراره در کنار هم در فیلم The Matarese Circle به کارگردانی کراننبرگ بازی کنن
فیلم از روی یکی از رمان های رابرت لادلام اقتباس می شه و داستانش در مورد دو تا جاسوس که دشمن خونی هم هستن ولی زمانی که سازمان ماتاریس به دنبال هر دوشون میفته با هم متحد می شن
فیلم برای اکران 2010 در نظر گرفته شده
واقعا یه Dream Project واقعی البته یه ضد حال هم بزنم که قرارداد تام کروز هنوز قطعی نشده
واقعا مشعوف شدم سینا وقتی خبر شو شنیدم البته برا چن روز قبل بود دیر جنبیدیا :biggrin1:
البته فک کنم تو بیشتر به خاطر تام کروز و همبازی شدنش با واشنگتن خوشحال شدی چون تا اونجا که یادمه برعکس من با کراننبرگ و فیلماش حال نمیکردی ! ولی به قول خودت یه کار رویایی میتونه باشه !:love:
در ادامه ی اخبار سینا، اصغر فرهادی هم خرس نقره ای بهترین کارگردان جشنواره فیلم برلین رو برد.
عماد منم خیلی خوشحال شدم ولی کاش بهترین فیلم میشد !:-" چون اینجوری اعتبارش بالاتر میرفت ! هر چند با این خرس نقره ای که فرهادی الان گرفته پخش کننده خارجی زیاد طالبش شدن :love:
عماد به نظرت بهترین فیلم فرهادی کدوم بود ؟
من شهر زیباشو خیلی دوست دارم !
میدونی چهارشنبه سوری plot درست حسابی نداره ! یعنی معمولیه ولی بازیاش واقعا عالیه مخصوصا هدیه تهرانی ! به نظرم یه جورایی مثل doupt میمونه اگه بازیگر درست حسابی نداشت فیلم میکشید پایین !!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پیدا کردن یه منبع قابل اعتماد سخت نیست :D
-----
پ.ن : آقا جنس این دکورایی که برای یوسف ساختن از چیه ؟ فکر کنم عمده پول رو خرج همینا کردن .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
این همه خرجش کردن نمی تونستن سایه ی عکس اهرام مصر با سایه ی واقعی تطبیق بدن (سایه ی اهرام دقیقا برعکس سایه حقیقیه ):biggrin1:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
مختار نامه سال دیگه محرم از تلویزیو خودمون فکر میکنم شبکه ی 2 پخش میشه
منبع حرفی هم که زدم معلمم هست چون خودش تو 2 تا سکانس بازی کرده .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
عماد مطمئنم درباره الی رو ببینی نظرت کاملا" تغییر میکنه اصلا" قابل قیاس با تردید نیست.
دیدی جفتشو؟
فکر نکنم انقدر شده باشه
مریم مقدس چند سال قبل 1.5 میلیارد خرج برداشته بود
اینا هم بالای 10 میلیارد فر نکنم برن
پیدا کردن یه منبع قابل اعتماد سخت نیست
تو فرهنگ آشتی نوشته.
عماد به نظرت بهترین فیلم فرهادی کدوم بود ؟
باید یه بار دیگه ببینم، ولی چهارشنبه سوری پخته تر بود.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بالاخره بعد از سال ها انتظار قسمت جديد Friday the 13th كه همون بازسازي قسمت اولش اكران شد فروش خيلي خوبي هم داشت تو هفته اول و با 45 ميليون صدر نشين توي US شد.بودجه فيلم هم 19 ميليون بوده. مطابق معمول هم سايت ها تركوندنش و متوسط اميتازتش شده 36 :)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
آقا جنس این دکورایی که برای یوسف ساختن از چیه ؟ فکر کنم عمده پول رو خرج همینا کردن .
پرهام مجسمه ها که تماما" فوم ـه
اگه اشتباه نکنم تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال بود که یکی از این مجسمه هارو آورده بودن که شکلِ روباه بود بینیشو کنده بودن ملت ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر