TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
یعنی هیشکی تو حالت چتی و High فیلم ندیده تجربه اش رو بگه؟
داداش تو حالت چتی مغزت میره سمت چیزایی که تو حالت عادی اصلا بهشون توجه نمیکنی و یجورایی رو چیزا کم اهمیت تر قفلی میزنی D: واسه همین فک میکنی لذتش چند برابر شده :/
فک نکنم بیشتر از این جایز باشه ادامه بدیم بحث رو D:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
برای اولین باره که کلمه interactive movie دارم میشنوم! مگه داریم همچون چیزی؟! کل کیف فیلم اینه که تو بعنوان بیننده موضوعی رو دنبال کنی، نه اینکه بخوای موضوع رو خودت بسازی. اصلا یه اتفاق هردمبیلی میشه که نه حس تعامل پذیری مثل بازی رو به ادم میده( چون کنترل کارکتری دستت نیست)و نه حس تماشای یک اثر (چون یجورایی دیوار چهارم مفهومش رو از دست میده) ! من حتی دارم درموردش میشنوم چندشم میشه. بهترین فیلم هایی که دیدم رو تصور میکنم اگر interactive بودن ، مزخرف میشدن قطعا!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
نظر استفن کینگ درمورد فیلم Bird Box:
.I was absolutely riveted by BIRD BOX (Netflix). Don’t believe the lukewarm reviews, which may in part have been caused by reviewers’ ambivalence to the streaming platform, as opposed to theatrical releases

من خودم از این فیلم خیلی خوشم اومد (مثل خیلی از فیلم‌های دیگه‌ی نت‌فلیکس که منتقدها کوبیدنشون). کلا بلاک‌باسترهای نت‌فلیکس انگار صرف نظر از کیفیتشون، اکثرا مورد توجه منتقدهای سنتی قرار نمی‌گیرند (اونایی که عاشق Good Old Days هستند :D)

پ.ن: من یه‌بار به چنین چیزی توی این تاپیک اشاره کردم، دوستان گفتند که توهم توطئه دارم. حالا شاید هیچ‌وقت مشخص نشه که حرفم درست بوده یا نه، ولی اگه توهم توطئه‌ای هست، من و استفن کینگ توش شریک هستیم :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
شخصا اصلا حوصلم نمیشه وقتی فیلمی را با زیرنویس میبینم اگر معنی کلمه ای را نمیدونستم دنبال معنیش باشم چه برسه به اینکه بخوام یک فیلم را با 5 پایان مختلفش ببینم !
همون گیم مثل life is strange هم فقط یکبار تا اخرش رفتم و تمام ! دیگه دنبال پایان های دیگه نگشتم چون داستان برای من این شکلی تموم شد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نظر استفن کینگ درمورد فیلم Bird Box:

من خودم از این فیلم خیلی خوشم اومد (مثل خیلی از فیلم‌های دیگه‌ی نت‌فلیکس که منتقدها کوبیدنشون). کلا بلاک‌باسترهای نت‌فلیکس انگار صرف نظر از کیفیتشون، اکثرا مورد توجه منتقدهای سنتی قرار نمی‌گیرند (اونایی که عاشق Good Old Days هستند :D)

پ.ن: من یه‌بار به چنین چیزی توی این تاپیک اشاره کردم، دوستان گفتند که توهم توطئه دارم. حالا شاید هیچ‌وقت مشخص نشه که حرفم درست بوده یا نه، ولی اگه توهم توطئه‌ای هست، من و استفن کینگ توش شریک هستیم :D

من خودمم با Bird box خیلی حال کردم، مخصوصا بازی ساندرا بولاک ولی مسله اینکه تو تاریخ سینما فیلم به این سبک خیلی زیاد داریم و از نمونه های خوبش مه از فرانک دارابونت و ...
ولی در کل جوری نیست کسی فیلم رو ببینه و انچنان بدش بیاد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
a43_dvoes7qvyaawxhh.gif

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
خوب اکوامن رسید به 750 میلیون ، اکوامن و ونوم امسال قشنگ منتقدارو قهوه ای کردن:D
فروشش تو دومین آخر هفته اکرانش در آمریکای شمالی فقط 23.5% افت داشته نسبت به اولین آخر هفته اکرانش تو اونجا و اگه مشکلی پیش نیاد با فروش فردا جمع فروشش تو آمریکای شمالی از 200 میلیون دلار می‌گذره.
طبق مطلبی که تو یه مقاله خوندم ، گفته بود اگه افت فروش این حدود باشه تبدیل میشه به کمترین افت فروش تو دومین آخر هفته اکران برای یه فیلم سوپر هیرویی که تا قبل آکوامن برای فیلم سوپرمن 2 بود . ( منبع )
پیش بینی شده فیلم در نهایت بتونه به فروش جهانی 1 میلیارد دلار برسه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب اکوامن رسید به 750 میلیون ، اکوامن و ونوم امسال قشنگ منتقدارو قهوه ای کردن:D

من این ونوم رو امشب دیدم ناموسا خیلی چرت و پرت بود :D ولی همین چرت و پرتی ش تبدیل به یک هجو خنده داری شده بود مثل صحنه بوسه =))

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
من این ونوم رو امشب دیدم ناموسا خیلی چرت و پرت بود :D ولی همین چرت و پرتی ش تبدیل به یک هجو خنده داری شده بود مثل صحنه بوسه =))
ونوم باید همینجوری باشه دیگه:D چه انتظاراتی داشتین دقیقا؟:D دیالوگ ها در حد پدرخوانده باشه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ونوم باید همینجوری باشه دیگه:D چه انتظاراتی داشتین دقیقا؟:D دیالوگ ها در حد پدرخوانده باشه؟

انتظار خاصی نداشتم، یعنی من خودم فکر میکردم خیلی حوصله سر بر باشه (باتوجه به نقد ها) ولی حوصله سربر نبود (بعد از اینکه ونوم میرسه به تام هاردی) اما از لحاظ ساختار سینمایی و منطق داستانی خداییش یعنی WTF بود و اتفاقا نکته مثبتش به نظرم همینه :D یکجورایی مثل پارودی فیلمهای سوپرهیرویی از اب درامد

یعنی برعکس ددپول 2 که سعی میکرد در عین مسخره بازی یک فیلم خوب باشه مثل عمق دادن به رابطه کاپی کت و ددپول که نتیجه اش اصلا به نظرم جالب نشد، ولی اینجا ونوم همه جاش جوک هست و همین خوبه :D

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
ماجرای اسپیسی و واینستین چی شد؟
تا حالا اتهاماتشون به شکل رسمی تو دادگاه اثبات شده؟ الآن اسپیسی غیر اون ویدئویی که به شکل طنز آمیزی اتهامات رو رد کرد کار دیگه ای کرده؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر