K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فک کنم تقریبا همه قبول داشته باشیم که جانی دپ و کاراکتر جک اسپارو امضای این سری بوده اینکه دارن ریبوت میکنم فیلم رو دو حالت بیشتر نداره یکی اینکه عملا به بن بست خوردن دوم هم که دیگه پیداست و نیازی به تکرار کردنش نیست و همه میدونیم کلا دیزنی هم مثل هر کمپانیی دیگه دست به سینه و حلقه به گوش جریان حاضر هالیووده و احتملا سر کاپتان مارول هم باز باید شاهد همچین مسائلی باشیم نکته بد مسئله هم اینجاست که وقتی چنین مسائل پیش میاد هر دو طرف ماجرا گند قضیه رو در میارن ! نمونش یـ چی مثل Last Jedai و حد وسطی نیست یـ جا اونوریا حمله میکنن به فیلم یـ جا اینوریا و این داستان ادامه داره چیزی که میمونه به حاشیه رفتن خود فیلم ـه از همین الان هم معلومه چه جنجال بزرگی قرار به پا بشه سر lead actoress بودن فیلم حالا کاری نداریم پایه و اساسی بودن دزد درایی زن رو ولی تو وضعیت الان و این حواشی دور و بر مساوی با به گند کشیده شدن Fandom فیلم ....

• Like
Reactions: arash1996

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ریبوت دزدان دریایی بدون جانی دپ واقعا بهترین اتفاقا. البته اینکه کلا نسازنش یه بحث دیگه است اما اینکه بازم بسازن و بازم جانی دپ تکراری رو ببینیم حال بهم زنه یه مقدار. بتونن از توش یه سری کاملا جدید و متفاوت در بیارن (اگه بتونن) هیجان بیشتری داره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ریبوت دزدان دریایی بدون جانی دپ واقعا بهترین اتفاقا. البته اینکه کلا نسازنش یه بحث دیگه است اما اینکه بازم بسازن و بازم جانی دپ تکراری رو ببینیم حال بهم زنه یه مقدار. بتونن از توش یه سری کاملا جدید و متفاوت در بیارن (اگه بتونن) هیجان بیشتری داره.
تا حدودی باهات موافقم ماکان. این 2 قسمت آخری اصلا نقشش پر رنگ نبود و یه جورایی بود و نبودش فرقی نمیکرد. با این حال نمیدونم راجع به یه قسمت که خودش نباشه چه احساسی داشته باشم. 3گانه خیلی خوب بود. خیلی!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
تا حدودی باهات موافقم ماکان. این 2 قسمت آخری اصلا نقشش پر رنگ نبود و یه جورایی بود و نبودش فرقی نمیکرد. با این حال نمیدونم راجع به یه قسمت که خودش نباشه چه احساسی داشته باشم. 3گانه خیلی خوب بود. خیلی!

سه گانه واقعا خوب بود، به خصوص قسمت دوم رو خیلی دوست داشتم. اما به نظر من بعد تریلوژی اصلی واقعا تموم شد و دو قسمت بعدی واقعا مزخرف بودن. جانی دپ هم صرفا داشت خودش رو تکرار میکرد و باید پذیرفت دیگه جذابیت قبل رو نداشت. کارگردان ها هم هیچی به این شخصیت اضافه نکردن و برعکس انتظار داشتن این شخصیت به تنهایی بار کل فیلم رو متحمل بشه. این فرمول دیگه جواب نمیداد.

الان شاید دزدان دریایی کاراییب جدید بدون شخصیت چک اسپرو با بازی جانی دپ خیلی عجیب به نظر برسه، اما اگه بتونن یه ریبوت جدید با یه شخصیت جدید عالی در بیارن خیلی خیلی بهتر از دنباله های یخ و بیخود قبلی هست. البته هیچ تضمینی نیست که بتونن از پس اینکار بر بیان و واقعا جایگزین کردن یه کارکتر تازه با جک اسپرو کار راحتی نیست اما در غیر این صورت بازم یه فیلم مسخره میشه، مثل دو تا شماره قبلی که مسخره بودن. حالا چه با جانی دپ و چه بی جانی دپ.

ضمن اینکه من فکر میکنم خود جانی دپ هم نباید از یه جایی به بعد بازی تو این نقش رو میپذیرفت و دیگه ادامه نمیداد.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
فروش جهانی آکوامن به 332 میلیون دلار رسید ، که از این مقدار 209.5 میلیون دلارش ( حدود دو سوم فروش جهانیش) برای چین هست. در حال حاضر آکوامن پرفروشترین فیلم کمپانی برادران وارنر در چین هست . <):)<:-P فیلم قبلی که این عنوان رو در اختیار داشت Ready Player One بود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

شاید الان خیلی دیر باشه ولی :
ینی اگه تا دیروز با دید یـ فیلم متوسط و معمولی به The Last Jedi نگاه کرده بودم با دیدن این ویدئو متوجه شدم عجب چیز اشغالی رو نگاه کردم خودم خبر نداشتم ! :)) حالا میفهمم ملت سر چی تو سر کله هم میزدن اون موقع تو باغ زیاد نبودم :))

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام دوستان. ریفترکس تخفیف خورده بود شده بود 1 دلار، من هم ریفترکس بدترین فیلمی که اواخر عرضه شده یعنی Teenage Mutant Ninja Turtles رو خریدم. و میخوام برای شما بذارمش دانلود کنید. فیلم نیست، یک فایل صوتیه فقط. اصلا خیال نکنید من فیلم برای دانلود گذاشتم چون میدونم خلاف قوانینه! این یک فایل صوتیه که حاوی جکها، حرفهای خنده دار، چرت و پرتها، و کلا، riffـهای سه شخص مایکل جی نلسن، کوین مورفی، و بیل کوبرت از شهور MST3K هستش. با فیلم سینکه، پس فقط کافیه فیلم رو اجرا کنید، بعد فایل رو همراش اجرا کنید. اونوقت بر اساس فایل متنی که توی فایل زیپ هست، سینکش کنید به فیلم. گاهی مجبور میشید بازهم عقب جلو کنید. کلا کار اعصاب خوردکنیه ولی میرزه به جکهاش!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

شاید الان خیلی دیر باشه ولی :
ینی اگه تا دیروز با دید یـ فیلم متوسط و معمولی به The Last Jedi نگاه کرده بودم با دیدن این ویدئو متوجه شدم عجب چیز اشغالی رو نگاه کردم خودم خبر نداشتم ! :)) حالا میفهمم ملت سر چی تو سر کله هم میزدن اون موقع تو باغ زیاد نبودم :))

انچنان باهاش موافق نیستم

مثلا صحنه لیا خیلی ضایع بود ولی 80% باقی موارد مشکلاتی بود که از فیلم قبلی جی جی ابرامز و تفکر حاکم بر دیزنی به فیلم منتقل شده بود. یعنی کلا شخصیت فین تو این سری جدید فوق اضافه است بدترین لحظه جاییه که تو FA شمشیر لیزری رو برمیداره و مبارزه میکنه ولی خب باید یک سیاه پوست قهرمان تو کل قسمت های جدید باشه، نمیشه نباشه
شخصیت اسنوک به عنوان یک بدمن کلاسیک خیلی تکراری بود و اصلا حذفش موجب ناراحتی نیست ولی در عوض کایلو رن به عنوان بدمن خیلی پیچیده و شخصی تر هست
یکسری جوک ها باید تو فیلم باشه چون دیزنی میخواد فیلم رو تو صدتا کشور دنیا اکران کنه، اصلا تا قبل اینکه جنگ ستارگان رو دیزنی بدست بگیره بیشتر یک حماسه امریکایی بود، یک چیزی بود برای امریکایی ها که به عنوان بخشی از تاریخ نداشته اشون ازش استفاده میکردند ولی خب دیزنی نمیخواد فیلم امریکایی باشه میخواد جنگ ستارگان جوری باشه که تو چین و روسیه و ژاپن و کشورهای عربی و همه جا بتونه اکرانش کنه. کل مردم دنیا باهاش همزادپندازی کنند و میگم لست جدای نسبت به فیلم جی جی ابرامز خیلی بهتر بود تو این موارد
صحنه های مبارزه و این چیزا هم دیگه تو فیلمهای سوپرهیرویی مارول و دی سی سوتی زیاده چون رده سنی رو باید پایین نگه دارند و ما نمیتونیم چپ و راست شاهد قطع دست و پا، کور شدن و این حرفا باشیم (از همون بتمن های نولان هم بگیرین تا هرچی که دوست دارید) ولی خب تو این ویدیو هم میگه استاروارز نباید مثل اونا باشه که درست هم میگه و البته میگم وقتی فرانچایز دست دیزنی هست چاره ایی نیست
و ...
یکسری ایرادات هم به نظرم بشدت نظرشخصی ش هست وگرنه تغییر اسکای واکر، اینکه چرا رز اخر اون تصمیم میگیره و ... رو ما تو فیلم دیدیم که این اقا دوست نداشته (به عنوان نماینده بخش بزرگی از فن های استاروارز) ولی از لحاظ سینمایی ایرادی بهش وارد نیست

لست جدای به نظرم راحت از قسمت های اول و دوم و هفتم واقعا بهتر هست، خود لوکاس هم تو سه گانه 2000 گندکاری کم نداشت (دهن پرده سبز رو سرویس کرد بنده خدا و با کلی شخصیت مسخره مثل جار جار)

در کل دیزنی وحشتناک داره با استاروارز رفتار میکنه و تقریبا جوابش رو گرفت سر شکست تجاری هان سولو. جنگ ستارگان مثل کمیک های مارول نیست و فضای بشدت جدی تری داره و دیزنی باید به این مورد احترام بذاره وگرنه فروش قسمت بعدی راحت میتونه بیاد زیر یک میلیارد

• Like
Reactions: Cj_sa

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مشکل من با سری جدید استاروارز فقطو فقط کاراکترهای اصلی داستان هستند
زوج ناتالی و کریستنسن خیلی جذاب تر از زوج ادام درایور و دیزی هستند.(حالا اصلا کاری به فیشر، همیل و فورد ندارم) اصلا با کاراکتر و قیافه و بازی ادام درایور حال نمی کنم.
فین رو هم که اصلا درک نمیکنم که چی کارست و قرار تو استاروارز چه غلطی بکنه؟!
در مورد فضای فیلم هم حرفتون رو قبول ندارم که نسخه های قبلی دارک تر از این بودن! به غیر از فیلم دوم و سکانس پایانی انتقام سیت، بقیه موارد اصلا فضا دارک نیست. مخصوصا، ارجاعتون میدم به کل فیلم بازگشت جدای:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر
امت به گوش باشید که کوین اسپیسی بعد از یک سال، واکنشی نشون داد از خودش و یک پست جدید تو اینستاگرام و IGTV پیجش منتشرکرد!

چهار حالت خارج نیست:

1- رد داده!
2- اومده عملکرد نتفلیکس رو به سخره بگیره.
3- تبرئه شده که این یکی خیلی بعید.
۴- جذب رسانه ها!

• Like
Reactions: Alkazar

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
امت به گوش باشید که کوین اسپیسی بعد از یک سال، واکنشی نشون داد از خودش و یک پست جدید تو اینستاگرام و IGTV پیجش منتشرکرد!

اتهامات فله کشی و بدون مدرک و گناهکار دونستن بدون ذره ای شک و ابهام و دادگاه، لعنت فقط به اون افراد خا*ه مال تو هالیوود که تو هر مراسم و گردهمایی بدترین تیکه ها رو روونه اسپیسی کردن.

خیلی خوبه که برگرده :D کاشکی میتونست شکایت کنه از تک تک افراد اتهام زننده اما خب مطمئنا مدیر برنامه ها و بقیه افراد میگن قضیه رو کش نده و بزار فراموش بشه بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر