DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
اینقدر تعریف کردین از این Train to Busan ...

فیلم مثل فیلم های ایرانی هست !
یه ادم هیکل گنده که خیلی لوتی هستُ مثلا ناموس پرست میاد وسط زامبی ها به زنای مردم کمک میکنه=))

شما تمام صحنه های فیلم رو میتونی پیش بینی کنی !
بعد واسه اینکه سر سکانس های چرت و پرت مثلا بیننده رو احساسی کنه از Slow Motion استفاده کرده:| اونم به شکل مسخره
تنها چیزی از فیلم که خوبه زامبی هاش هست و یه خورده اکشن فیلم که اونم اینقدر تکراری هست دیگه زود ازش خسته میشید.

وقتی از صنعت سینمای آسیا و کره میخواید تعریف کنید لطفا اسم OLD BOY رو بیارید نه اسم این زباله رو

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
1879318_362.jpg

واقعا یکی از بهترین فیلم های ژانر وحشت تو این چند سال اخیر هست . فیلم های حول و محور زامبی اینقدر این چند سال زیاد شده و همه هم مسخره که تا موضوع زامبی در یک فیلم دیده میشه همه منتظر یک فیلم تکراری و مسخره هستند ولی این فیلم معادلات بهم زد برام . فیلم هیجان فوق العاده ای در سراسر فیلم بهتون میده و خلاصه از دیدنش پشیمون نمیشد. درام خوبی هم داره .
دیشب دیدمش.موافقم این فیلم معادلات رو برای من هم در ژانر وحشت بهم زد.ممنون بابت معرفی, کلی خندیدم:D
------------
پ.ن:زبان کره ای برعکس ژاپنی خوش آوا نیست و اگه دوبله شدشون گیر بیاد خیلی جذابتر میشن.یه چی تو مایه های زبان تایلندی که حتی بهترین فیلماشون رو هم ببینی(مثلا Ong-Bak: Muay Thai Warrior) باز صداشون رو اعصابه.

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
یا ابر فرض. همین الان از دیدن Burning (سوختن) برمیگردم. لامصب سینمای محض بود؛ روایت تصویری با کلی تعلیق. چقدر به فیلم آگراندیسمان (Blow-Up) آنتونیونی انطباق میزد و از حق نگذریم چقدر بار روانکاوی فیلم بالا بود! برام خیلی عجیبه که شرقی ها چقدر فُرم کلاسیک سینما رو خوب فهمیدن و از اون مهم تر، تو ترنسفورمیشن به سینمای امروزی، مُهر خودشون رو میکوبن. مثل فرهادی. مثل چانگ دونگ با این فیلمش.
به همه سینمادوست ها پیشنهاد میشه. (فارغ از اینکه احتمالا بهترین فیلم خارجی زبان اسکار بشه.)

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
من از تریلر دوم Captain Marvel هم خوشم نیومد
مثل تریلر اول به جای این که هایپ بشم آنتی هایپ شدم
امیدوارم که اشتباه بکنم :-??

اتفاقا من برعکس تو بودم:D

من از تریلر اول اصلا خوشم نیومد:D ولی به نظر من تریلر دوم عالی بود:D بدجور خوشم اومد\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر