Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
EPIC LOL
در سطح ما نیست؟! شاتر آیلند اتفاقا یه فیلمیه که گیشه و مخاطب عام رو هدف گرفته اونوقت در سطح ما نیست؟! =))
لابد حضرت لسان الغیب از گور باید بلند شه تا به مفاهیم غامض و انتزاعی این منظومه شاعرانه فوق بشری پی ببره. ;))

شما اگه دو زار شناخت از نویسنده ای که رمان رو نوشته و اسکورسیزی فقط ازش اقتباس کرده داشتی، میدونستی که یه نویسنده درجه 2 سرگرمی نویس (کمیک نویس) بیشتر نیست. خیلی گزافه که آثارشو جز "ادبیات" بحساب بیاریم. دقیقا مثل رمان Mystic Riverـش (که اونم فیلمشو ساختن) که عنوان دهن پُرکنی داره ولی خود داستان در رابطه با یه داستان جنایی خیلی ساده و بنظر من ابلهانه است. (اتفاق افتادن دو قتل در یک شب و مرتبط شدن بی ربط این دو به هم!)

برگ برنده امثال اسکورسیزی در این هست که با امکانات هالیوودی میتونن جو و آتمسفر خفنی تو فیلماشون ایجاد کنن. همونطور که جو جزیره شاترآیلند سرتاسر فیلم رو گرفته، اما همین که به پایان و جمع بندی میرسه از سر ناچاری و توخالی بودن پیرنگ داستانشون مجبور میشن شلنگ آبو بگیره به کل هیکل فیلم. :D:))
ببین رفیق با لحنت موافق نیستم. اما با محتوای پستت موافقم. شاتر آیلند پالپ بود و بس. یک تویست شامایلانی هم داشت (
2rre_m_night.jpg
) که اصلا در حد کارگردان کبیری و عزیزی مثل اسکورسیزه نبود.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
مثال اولی که زدی یه مقدار بی ربطه

منظورم اینه درک متفاوتی از اون فیلم دارن و منتقد با توجه به شناخت و تجربیاتش فیلم رو درک کرده و ممکنه شخص دیگه ای بتونه بهتر اون موضوع رو درک کنه چون مثلا مشابه اون داستان براش اتفاق افتاده

در مورد قسمت آخر صحبتت هم بگم که من دارم میگم عمده جامعه اهمیتی به نمرات فیلم ها نمیدن و این موضوع رو میتونی توی فروش فیلم ها ببینی و لزوما فیلمی که نمرات بالاتری داشته باشه بیشتر نمیفروشه

مثلا فیلم Minions متاش شد 56 ولی فروش بالای 1 میلیارد دلار داشت

در حالی که کلی انیمیشن با نمرات بالا هست که حتی توی بهترین حالت نصف این مبلغ هم نمیتونن فروش کنن!
قسمت دوم حرف شما که نیازی به بحث نداره، تا بوده همین بوده و درسته. منظور من هم چیز دیگری بود و حرفی از فروش نزدم. :D

اینکه کسی فیلمی رو بهتر بتونه درک کنه چون در اون موقعیت قرار گرفته خارج از حوزه سینماییه، نهایت بهایی که میشه بهش داد بهای روانی و همزات پندارانه است که شخص به شخص ممکنه متفاوت باشه که بازم خارج از حوزه سینماست.
ما برای فیلم بهتر مفروضات (قواعد نه) مشخصی داریم که منتقد باید بهتر از هر کسی بهشون آگاه باشه و بیطرفانه (یعنی نادیده گرفتن تمامی مباحث خارج از حوزه سینما که ممکنه تاثیر فردی بزاره) به بررسی یه اثر بپردازه.
اینکه ما هنوز روی بهتر بودن یه فیلم به اشتراک نظر نمیرسیم بخاطر اینه که علم هنوز به این توانایی دست نیافته که بتونه زیبایی شناسی رو مثل یه کمیت اندازه گیری کنه. نیاید بگید زیبایی قابل اندازه گیری نیست و یه مبحث سوبژکیتوه که اینطور نیست چون انسان ها برای زشتی و چیزی که زشت به نظر میاد مشترکن و اگه جامعه آماری بگیریم احتمالاً 99 درصد سوسک رو زیباتر از آهو نمیدونن. تا اونجایی که من شناسایی کردم انسان ها در مفروضات برای شناخت زیبایی هم مشترکن، مثلاً تناسب هندسی یه کلیسا مشخصاً زیباتر از یه خرابه اس.:D
این رو اگه کسی پایه باشه میشه ادامه اش داد و به نتایج خوبی رسید. :D اگه فکر می کنید هم من چرت و پرت میگم اوکی همه انسانا با هم فرق دارن و به سلیقه ها احترام بزارید. :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Metal-Gear-Solid-Movie-Concept-Art-27.jpg

طرح اولیه لباس solid snake در فیلم metal gear solid که توسط Jordan Vogt-Roberts کارگردان فیلم منتشر شد
یکی ازش خواست که لباس اسنیک مثل خود mgs1 باشه اونم گفت که روی اون لباس کار شده ولی بخاطر اینکه 31 روز تموم شد چیزی ازش نشون نداد:D
(البته تصویر سمت چپ خیلی شبیشه<:-P)​
...............................................................................
من که با همین طرح امیدوار شدم<:-P

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این فیلم متال گیر جریانش چیه ؟ چطوریاست؟ کی معرفی شد؟
معرفی که خب مدت زیادیه معرفی شده :D میشه گفت حتی قبل از ریلیز mgs5 بعد چندسال کارگردان فیلم برا سالگرد سری چندتا تیزر با حظور صداپیشه های اصلی داد و تو مصاحبش قول داد که این فیلم عالی خواهد بود چون کارگردان خودشم فنه سریه و به حرف طرفدارا گوش میکنه خیلی هم از اشغالایی مثل tomb raider اساسینز و بقیه فیلم ها براساس بازی انتقاد کرد:D

• Like
Reactions: arash1996

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
خواهشا به شاتر آیلند توهینی نشه :D یکی از بهترینهای اسکورسیزی هست که دیدم. اتمسفر و جوش، و تصویرسازیش از جنگ جهانی دوم و سالهای جنگ سرد حقیقتا یکی از بهترینهایی هست که من دیدم. نبوغ کارگردانی اسکورسیزی رو من تو شاتر آیلند بیشتر از همه فیلمای دیگش حس کردم.

• Like
Reactions: Amin n

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
رجب ایودیک 6 قراره فوریه 2019 تو سینماها اکران بشه...
ظاهرا قراره تو این قسمت شاهد ماجراجویی رجب تو افریقا باشیم.
اگه مثل نسخه قبل بشه،اواخر تابستون یا اوایل پاییز 98 نسخه با کیفیتش بدست ما میرسه:D

Untitled.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Richard-Madden-The-Bodyguard-Bond.jpg

بنا بر شایعات منتشرشده، ستاره سریال فوق محبوب بازی تاج‌وتخت (Game of Thrones) یعنی ریچارد مدن ممکن است تبدیل به جیمز باند بعدی دنیای سینما شود.

ریچارد مدن، ایفاگر نقش شخصیت راب استارک سریال بازی تاج‌وتخت در حال مذاکراتی است که بعد از خروج دنیل کریگ از سری فیلم‌های معروف جیمز باند، جای او را بگیرد. طبق اعلام نشریه انگلیسی The Sun، بعد از خروج دنیل کریگ از بازی در نقش شخصیت جیمز باند، ریچارد مدن هنرمند محبوب و معروف انگلیسی، گزینه اصلی باربارا براکلی تولیدکننده سری فیلم‌های جیمز باند، محسوب می‌شود. منبعی ناشناس به نشریه The Sun گفت:

نه‌تنها ریچارد مدن یکی از گزینه اصلی باربارا براکلی برای بازی در نقش شخصیت جیمزباند هست، بلکه می‌خواهد خودش شخصاً این نقش را به ریچارد مدن پیشنهاد دهد.

طبق گفته‌های نشریه The Sun، یکی از دلایلی که باربارا براکلی دوست دارد این هنرمند انگلیسی را در نقش شخصیت جیمز باند ببیند این است که بسیار از بازی زیبایی ریچارد مدن در سریال درام بادیگارد (Bodyguard) لذت برده است؛ ریچارد مدن در این سریال در نقش گروهبان دیوید باد بازی کرده بود. سریال بادیگارد، مدتی پیش بود که طی 6 قسمت از شبکه BBC One پخش شود و بسیار مورد تعریف و تمجید طرفداران و منتقدان قرار گرفت.

Maxim

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام امت
اول اینکه این نسخه های وب و بلوری شگفت انگیزان کی میاد پس؟! مردیم!
دوم اینکه رمان 1984 رو خوندم؛ بهترین فیلمی که براساسش ساخته شده، چیه؟ میخوام ببینمش.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
این جوناه هیل مثل اینکه یکی دو میلیون سر وزنش خرج کرده! ترینری که اون داره کریسچن بیل نداره!
کریس نیاز نداره!:D شما پفک بده کریس بخوره بره وزنه بزنه! 2رو دیگه عضله تحویل میده کرک ریزون!:D

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
the-curse-of-la-llorona.jpg

اولین پوستر منتشر شده از عنوان ترسناک The Curse of La Llorona

کارگردان: مایکل چاوز
بازیگران: لیندا کاردلینی، پاتریشا ولسکوئز و ریموند کروز
زمان اکران: 19 اپریل 2019

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم ترسناک The Possession of Hannah Grace

کارگردان: دیدریک فن رویخن
بازیگران: شای میتچل، استانا کاتیک و گری دیمون
زمان اکران: 30 نوامبر 2019

720p

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim