Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قضیه مارک روفالو چیه ؟ تو برنامه جیمی فالون ظاهرا کلی اسپویل میکنه از اونجرز 4 ( داخل برنامه اون قسمتای اسپویل رو صدای بوق میزارن ) . خود روفالو توویت کرده به جیمی فالون که من فکر میکردم در میارید از فیلم و اینا بعدشم برادران روسو زیرش توییت کردن مارک تو اخراجی ...!!!!
Capture-3.png

url
همینمون کم مونده بود که اسپویل ها قبل از اکران هم بیان:|
اون قضیه ی بازیگر کاپیتان آمریکا هم خودش اسپویله و نباید اجازه چنین کاری میدادن! مگر اینکه فیلمشون باشه:-"

اما امیدوارم این اخراج جدی نباشه:| عوض شدن کاراکترها بس حرکت افتضاحیه:|
---
اگر کامیتان آمریکا قراره از داستان حذف بشه و کلا یک سری کاراکترها ، فقط امیدوارم این وسط RDJ از MCU حذف نشه! بهترین کاراکتره فیلم های ماروله به نظرم:(

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
اون قضیه ی بازیگر کاپیتان آمریکا هم خودش اسپویله و نباید اجازه چنین کاری میدادن! مگر اینکه فیلمشون باشه:-"

اما امیدوارم این اخراج جدی نباشه:| عوض شدن کاراکترها بس حرکت افتضاحیه:|
---
اگر کامیتان آمریکا قراره از داستان حذف بشه و کلا یک سری کاراکترها ، فقط امیدوارم این وسط RDJ از MCU حذف نشه! بهترین کاراکتره فیلم های ماروله به نظرم:(

ظاهرا به شوخی بهش گفتن که تو اخراجی :D ولی کلا این بشر دهنش چفت و بست نداره:D

ولی توییت های مردم رو بعد از این خبر بخون؛ بعضی هاشون واقعان عصبانی ان، مخصوصا بخاطر اینکه عنوان فیلم هنوز مشخص نیست:D

Marvel Fans Are Outraged Over What Happened With Mark Ruffalo's 'Avengers 4' Title Reveal

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
برنامه جیمی فالون هم دیده باشین کلا یه جوری صحبت کرده لب خونیش سخته... حالا باید منتظر نظرات کارشناسی لب خونی ملت هم باشیم...سوژه اس ناموسا ...برادران روسو هم عکس پروفایلش سیاهه اونم فاز ایرانیا رو برداشتن:)):)):)):)) تقی به توقی میخوره مشکی میزارن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من احساس می کنم کل قضیه شوخیه که مردم برن Jimmy Fallon نگاه کنن:D همه چیز رو هم سانسور کردن توی شو.
به هیچ عنوان منبع موثقی نیست ولی:
I was at the filming of the episode last night. Ruffalo says a title of the movie and then goes on to describe what he opens in a scene. He ends by saying that none of what he just said was real. The funniest part was they actually played the censor tone in the studio.
قبل از پخش برنامه پست شده. (فکر کنم)

• Like
Reactions: arash1996

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقااااااا ...
ونوم عجب چیزی بود ........... مطمئنا منتقدا قبل دیدن فیلم یه چیزی کشیدن و گرنه حداقل 50 رو باید میگرفت .
فوق العاده بود تعامل ادی و ونوم ، مبارزات و صحنه های اکشن هم خیلی خوب بودن ... در کل میتونم بگم از اون دست فیلم هایی ـه که بعد چند بار دیدنش ، باز هم سرگرم کنندس و مخاطب رو خسته نمیکنه . :x

برنامه جیمی فالون هم دیده باشین کلا یه جوری صحبت کرده لب خونیش سخته... حالا باید منتظر نظرات کارشناسی لب خونی ملت هم باشیم...سوژه اس ناموسا ...برادران روسو هم عکس پروفایلش سیاهه اونم فاز ایرانیا رو برداشتن:)):)):)):)) تقی به توقی میخوره مشکی میزارن
من چند بار دقت کردم به حرکات صورتش :D همون annihilation بود :D
ولی جدا قضیه بوداره . دو حالت بیشتر نداره ، یا دستور از طرف مارول بوده که لو بده ، یا جیمی فالون هماهنگ کرده بود که ملت الکی جیغ بزنن :|

به هیچ عنوان منبع موثقی نیست ولی:

قبل از پخش برنامه پست شده. (فکر کنم)

پس هیچی ... :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

این قضیه با اینکه کاملا قابل پیشبینیه ولی خیلیم ممکنه فیلمشون باشه! مثل قضایای Civil War!! با توجه به پایان کمیک و اتمام قرارداد کریس ایوانز!

-------------------------------------------
ولی مارک روفالو کلا دهنش چفت و بست نداره :D
یک سال قبل تر از اکران Infinity War هم پایانشو اسپویل کرده بود توی مراسم D23 :D
گفته بود "برا بعدی صبر کنین چون قراره نصف...(یک دفعه متوجه گندکاریش میشه) خیلیاشون بمیرن"!!!

و جدای همه اینا فهمیدم نصف اون ادا های "فیلمنامه های متفاوت و اینکه بازیگرا هیچی نمیدونن و کسی فیلمو ندیده" ی مارول همش الکیه :|

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
اقا گفتم این فن ها میرن یه کارایی میکنن.... قبلا آنالیز کرده بودن که مارک روفالو گفته اسم اونجرز بعدی Annihilation هست اما خوره های عزیز ظاهرا رفتن صدای بیپ رو برداشتن و انگولک کردن با صدا و اینها ،رسیدن به Last Avenger ...!!! کاپتان آمریکا هم First Avenger بود ... چند وقت پیشم اعلا کرد نقشش تامام شده ... اینا همه رو بچسبونی به هم چی میشه :D:D:-?:-?

پ.ن : من نمیفهمم اسم فیلم لو بره مگه چی میشه...آسمون به زمین میاد ؟؟؟ حالا بگی 2-3 سال تا اکران مونده باشه یه چیزی ... دیگه کمتر از یه سال که این حرفا رو نداره ...!!! این مسخره بازیای مارول و این فاز گرفتناشونو نمیفهمم اصن.... این DC و وارنر رو نمیبینن چه جوری داره به ف.اک میرن درس عبرت بگیرن برا بعدهاشون ...!!!

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
James-Bond.jpg
پس از شایعات فراوان در مورد تغییر جنسیت شخصیت اصلی این فیلم , تهیه‌کننده سری فیلم‌های معروف جیمز باند (James Bond) یعنی باربارا براکلی (Barbara Broccoli)، اعلام کرده است که جنسیت این شخصیت محبوب هرگز تغییر نمی‌کند و قرار نیست تبدیل به یک زن شود.

مدتی می‌شود که شایعات بسیاری در مورد وجود یک جیمز باند با جنسیت زن به گوش می‌رسد، برخی از طرفداران اعتقاد دارند که مشکلی در مورد تبدیل شخصیت مرد James Bond به یک زن وجود ندارد و همان طور که طرفداران با تغییر جنسیت شخصیت اصلی سریال دکتر هو (Doctor Who) کنار آمدند، مطمئناً با تغییر جنسیت شخصیت اصلی James Bond نیز مشکلی نخواهند داشت.

باربارا براکلی، تهیه‌کننده فیلم‌های 007 یا همان جیمز باند در جدیدترین مصاحبه خود به نشریه گاردین (The Guardian) گفت:

«شخصیت جیمز باند یک مرد است. این شخصیت به دست یک مرد خلق‌شده و فکر کنم که بهتر است این شخصیت همیشه یک مرد باقی بماند. ما با این موضوع هیچ مشکلی نداریم و قرار نیست که شخصیت‌های مرد خود را تبدیل به یک زن بکنیم.»

البته باربارا براکلی در این میان به این نکته اشاره کرده که این احتمال وجود دارد روزی یک زن، کارگردانی و فیلم‌نامه‌نویسی نسخه‌های بعدی این سری را بر عهده بگیرد.

قبلاً شایعه شده بود که بعد از آخرین هنرنمایی دنیل کریگ (Daniel Craig) در قسمت جدید فیلم‌های جیمز باند، بازیگر سیاه‌پوست و محبوب بریتانیایی یعنی ادریس البا (Idris Elba)، قرار است جایگزین دنیل کریگ شود ولی این بازیگر به‌سرعت به این شایعات واکنش نشان داده و آن را به‌شدت تکذیب کرد.

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند با عنوان Bond 25، قرار است در سال 2020 اکران شود. این فیلم به دست کری فوکوناگا (Cary Fukunaga) کارگردانی می‌شود.

BBC

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
میخوام برم اونجرز رو 3D ببینم تو سینما.
عینک 3D تلوزیون خونه رو دارم؛ این عینکا رو برای سینما هم میشه استفاده کرد؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
سلام

بستگی داره نسخه پخشیش چی باشه .عینک های imax 3d فکر کنم فرق کنن.

• Like
Reactions: Alkazar

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
سلام

اگه از این عینک های سبک پلاستیکی ها باشه آره میشه . ولی خیلی انتظار سه بعدی خفنی رو نداشته باشید . من جاذبه رو رفته بودم سینما ,تلویزیون خونه سه بعدی با کیفیت تری داشت همون سه بعدی های تو سایت ها که دو تا تصویره رو دانلود کرده بودن احتمالا هم نسخه کم حجمی 2 گیگی اش رو . همین نسخه تو تلویزیون هم تعریفی نداره لااقل اسم های عنوان بندی اش برجسته است آدم توهم سه بعدی بودن بهش دست میده . نسخه سینما همونشم سه بعدی نبود

• Like
Reactions: Alkazar

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
12.jpg

بنا بر اطلاعات منتشر شده، این احتمال وجو دارد که وظیفه نویسندگی و کارگردانی قسمت دوم فیلم Suicide Squad را جیمز گان بر عهده بگیرد. این کارگردان در حال مذاکره با سران کمپانی برادران وارنر است. از طرفی دیگر، اشاره شده است که قسمت دوم Suicide Squad ادامه نسخه دیوید ایر نخواهد بود و به نوعی آن را می توان یک ریبوت حساب کرد.

Collider

:-t\m/>:D<:D:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر