MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام به همه .

بچه ها بنظرتون امسال کدوم انیمیشن ها نامزد های اسکار میشن ؟ به نظرم امسال ، والت دیزنی نمیتونه برنده اسکار بشه .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
البته گوست رایدر عدم موفقیتش رو مدیون تیم سازنده اش بود . که قبلا هم تو دردویل نشون داده بودن نمیشه روشون حساب باز کرد . قسمت دومش که فاجعه ای بود برای خودش. با اون فیلم برداری رو اعصاب که کارگردان بی استعداد و داعون اش مستقیم از زباله ی کرنک با خودش آورده بود . وگرنه مارول با همون درجه سنی نوجوان اش تو سریال مامورین شیلد گوست رایدر رو آورد و موفق هم بود . ولی در کل موافقم که خیلی وقتا بهتره از این محدودیت ها خارج بشن . به خصوص وقتی درباره ضد قهرمان هایی مثل ونوم فیلم می سازن
دقیقا
کلا بعضی مواقع درجه سنی T نابود میکنه یه عنوان رو میره /// ولی برای پولش هم که شده باید بسازن دیگه . چاره ای نیس

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
The Cinema Snob توی اپیزود جدیدش یک فیلمی رو نقد کرد که واقعا حالب بود برام. به اسم Wild Guitar. بیشتر به درد تاپیک موزیک میخوره این نظریه ولی به نظرم راک اند رول رو دخترها بزرگش کردن. همین الویس رو ببینید مثلا. من خودم Jailhouse Rock رو دیدم و به نظرم اومد که راک اند رول فقط واسه دخترها طراحی شده. حداقل در چند سال اول وجودش.

• Like

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
The Cinema Snob توی اپیزود جدیدش یک فیلمی رو نقد کرد که واقعا حالب بود برام. به اسم Wild Guitar. بیشتر به درد تاپیک موزیک میخوره این نظریه ولی به نظرم راک اند رول رو دخترها بزرگش کردن. همین الویس رو ببینید مثلا. من خودم Jailhouse Rock رو دیدم و به نظرم اومد که راک اند رول فقط واسه دخترها طراحی شده. حداقل در چند سال اول وجودش.
WTF
چاک بری و فتس و جری و کارل اینا همشون دختر بودن بعد تغییر جنسیت دادن ! بعد الویس که ترنس بوده بخاطر همین از می سی سی پی نقل مکان میکنن به تنسی و ممفیس
استدیو sun records هم gayland home بوده، حرفتون درسته.!

• Like

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بچه ها کسی خبری از final destination 6 نداره .الان یه تریلر ازش دیدم تو کشتی بود مثل اینکه قرار بوده 2017 بیاد بعد افتاده 2018 فعلا هم خبری نیست:-/:-/
این تریلر ها فن میدن اصلا قرار نبوده ساخته بشه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این الان شوخی بود یا جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:|:|:|:|:|:|:|
نمیدونم خبر به گوشتون خورده یا نه اما از شواهد بر میاد که قراره Ciri توی سریال ویتچر یه سیاه پوست باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
یادمه قبلا هم گفته بودم
این جنبشا بعد یه مدت که به هدفشون میرسند شروع میکنند به گند زدن به همه چیز.
چه جنبش حمایت از سیاه پوستا، چه فمنیستا چه هر جنبش دیگه ای. مثلا میان میگن که نه فلان کارگردان یا فلان نویسنده باید زن باشه یا مثلا یه شرکت بزرگ میاد فلان تهیه کننده یا نویسنده رو اخراج میکنه که جاش یه خانم بی تجربه ایو استخدام میکنند که گند میزنه به اون فرانشیز. توی صنعت گیمینگم این مشکل هست و الان دقت کنی تو هر بازی این جور مسائل به چشم میخوره!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اولین تصاویر واکین فنیکس در نقش جوکر :
من به فیلمهای جدید علاقه ی زیادی ندارم ولی امیدوارم این رو از روی The Killing Joke برنداشته باشن! خداییش انیمیشنی که ازش ساخته بودن فاجعه بود! سافیستیکیشن دیالوگهای مور در مقایسه با دیالوگهای هر دارالمجانینی ای که اکسپندش کرده بود داستانو هزاران هزار دنیا بود! بعدشم، بتمن و بت گرل هامپینگ آخه؟ مگه توی کامیکها این دوتا کاملا پلاتونیک نیستن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر